Anmälda lag
Viktig information om anmälan, lag som erlägger avgiften flyttas direkt upp på klara till Giffcupen 2024. Lag som betalar går före dom som
ej betalat, denna info finns på flera ställen att läsa på vår cupsida. Detta innebär att ingen klass är full innan vi har det antal betalande lag som klassen kan ta emot.
P16 f.2008 UTGÅR 13/2-24
1. Tabergs SK |
2. Tidaholms gif |
3. Trollhättans FK |
Obetalda
1. Aik göteborg |
2. Stenstorps IF |
F16/17 f.2008/2007
1. Lerkils IF |
2. Habo IF |
3. Mariestads Bois FF |
4. LSSK |
5. Tenhult 1 |
6. Tenhult 2 |
7. Särö Kullavik IF |
8. Halvorstorp IS/FC Trollhättan |
9. IFK Kumla |
10. SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) |
11. Hertzöga BK |
12. Ulvåkers IF |
13. Skövde KIK f16 |
14. Utsikten BK |
15. Vänersborgs IF |
16. Råda BK |
P15 f.2009
1. Götene IF |
2. SG Rudddalen IF Vit |
3. Floda Boif |
4. Skara FC |
5. IF Väster / Lag 1 |
6. IF Väster / Lag 2 |
7. Hönö IS |
8. Norrahammar GIS |
9. Latorps IF |
10. BK Forward |
11. TG&IF |
12. Tenhults IF |
13. IFK Eskilstuna/Blå |
14. IFK Eskilstuna/Vit |
15. Karlslunds IF FK |
16. Särö/ Kullavik IF |
17. Färgelanda IF |
18. Stenkullen GOIK |
19. Skövde AIK Grön |
20. SG Ruddalen IF Röd |
21. Lerums IS |
22. Kungshamns IF/Stångenäs Ais |
23. Skiljebo SK |
24. Saleby/Trässberg/NorraHärene |
25. Åsarp/Trädet/Vartofta |
26. BK Bifrost |
27. IFK Hjo |
28. Råda BK Grön |
29. Råda BK Vit |
30. Halvorstorp IS |
31. Husqvarna ff 1 |
32. Husqvarna FF 2 |
33. IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro |
34. Rynninge Ik |
35. Smedby AIS H15/P09 |
36. Jönköpings bollklubb |
Obetalda
1. Utsiktens BK |
2. Hisingsbacka Fc |
F15 f.2009
1. Tidaholms GIF |
2. Mölnlycke IF |
3. Skultorps IF |
4. IFK Skoghall DF |
5. TFK/HIS |
6. Tölö IF |
7. Orust FC |
8. IK Sturehov |
9. Älvsborg FF Blå |
10. Älvsborg FF Svart |
11. SG Ruddalen IF Röd |
12. SG Ruddalen IF Svart |
13. Östadkulle sk |
14. Västerås IK F U15/16 |
15. Ekhagens IF |
16. Yxhults F09/10 |
17. Vänersborgs FK |
18. Hovslätts IK |
19. Falköpings KIK |
20. Lilla Träslövs FF |
21. Sävedalens IF |
22. LEDIGPLATS 1 |
23. LEDIGPLATS 2 |
24. LEDIGPLATS 3 |
P14 f.2010
1. Kärra/ Klareberg 1 |
2. Kärra/Klareberg 2 |
3. Skara FC Blå |
4. Skara FC Vit |
5. Barkarö SK |
6. Hestrafors IF |
7. JK10/Env |
8. Stenstorps IF |
9. Ekhagens IF Röd |
10. Ekhagens IF Svart |
11. Vänersborgs FK |
12. Lunden ÖBK |
13. IFK Skövde 1 |
14. IFK Skövde 2 |
15. IFK Skövde 3 |
16. Skövde AIK Röd |
17. Skövde AIK Vit |
18. IFK Falköping Vit |
19. Eriksberg If |
20. Åsarp/Trädet/Vartofta |
21. Våmbs IF Grön |
22. Våmbs IF Vit |
23. Björndammens BK |
24. Hallby blå |
25. Hallby Vit |
26. Trollhättan FK |
27. Bergums IF |
28. Trollhättans Bois 1 |
29. Trollhättans Bois 2 |
30. Hjulsbro IK Blå |
31. Hjulsbro IK Vit |
32. Skiljebo SK Gul |
33. Skiljebo SK Svart |
34. Skiljebo SK Vit |
35. FC Kallfors |
36. Tidaholms gif |
37. IK Vista/Ölmstad IS |
38. Egnahems BK 1 |
39. Egnahems BK 2 |
40. Jonsereds IF |
41. Alsike IF |
42. Bk Astrio |
43. Bk Astrio lag 2 |
44. Kode IF/ P10 |
Obetalda
1. Jönköpings södra vit Reserv 1 |
2. Jönköpings södra Grön Reserv 2 |
3. Särö Kullavik IF 1 Reserv 3 |
4. Särö Kullavik IF 2 Reserv 4 |
5. Särö Kullavik IF 3 Reserv 5 |
6. Rynninge Ik Reserv 6 |
7. Sils IF 1 Reserv 7 |
8. Sils IF 2 Reserv 8 |
9. Falköpings FK Reserv 9 |
10. IFK Hjo Reserv 10 |
11. Tenhults IF Reserv 11 |
12. IF Hallby Fk Reserv 12 |
13. Utsiktens BK Reserv 13 |
F14 f.2010
1. Vara SK |
2. IFK Hjo F10 |
3. LSSK 1 |
4. Ulvåkers IF |
5. Mariestads Bois |
6. Skillingaryds IS |
7. Råda BK F14 |
8. Skövde KIK Svart |
9. Skövde KIK Svart/vit |
10. Skövde KIK Vit |
11. Vetlanda FF |
12. BK Astrio Gul |
13. BK Astrio Svart |
14. Lerums IS |
15. Hvetlanda Gif |
16. Jitex BK |
17. Vaksala SK:Gul |
18. Orust FC |
19. Vaksala SK:Svart |
20. Alsike IF |
21. SG Ruddalen IF |
22. Skara FC |
23. Ölmstad/Vista |
24. Älvsborg FF Blå |
25. Älvsborg FF Svart |
26. Våmbs IF |
27. Mariebo IK |
28. Örebro SK Ungdom |
Obetalda
1. LSSK 2 Reserv 1 * |
2. Bankeryds SK Reserv 2 * |
3. Tölö IF Reserv 3 |
4. IFK Tidaholm Reserv 4 |
5. Sandared IF Reserv 5 |
6. Falköpings Kik 1 Reserv 6 |
7. Falköpings KIK 2 Reserv 7 |
8. Habo if Reserv 8 |
9. Hovås Billdal IF Reserv 9 |
P13 f.2011
1. IFK Hjo |
2. Ekedalen/Fröjered |
3. Barkarö SK |
4. Örebro Syrianska Gul |
5. Örebro Syrianska Röd |
6. Eneby BK 1 |
7. Eneby BK 2 |
8. Våmbs IF Grön |
9. Våmbs IF Vit |
10. Skövde AIK Vit |
11. Egnahems BK Orange |
12. Egnahems BK Svart |
13. Skara FC Lag Blå |
14. Skara FC Lag Vit |
15. IFK Falköping Blå |
16. IFK Falköping Vit |
17. Habo IF Blå |
18. Habo IF Vit |
19. Norrahammar GIS P13 |
20. Jönköpings Södra IF |
21. Skövde AIK Röd |
22. Falköpings FK/ Röd |
23. Falköpings FK/ Svart |
24. Gerdskens BK Gul |
25. Gerdskens BK Svart |
26. Gerdskens BK Vit |
27. SG Ruddalen IF 1 |
28. SG Ruddalen IF 2 |
29. Kärra KIF Blå |
30. Kärra KIF Gul |
31. Dalen/ Krokslätts FF Gul |
32. Dalen/Krokslätts FF Blå |
33. Hestrafors IF |
34. Skultorps IF Gul |
35. Skultorps IF Svart |
36. Hovsta IF |
37. FC Kallfors |
38. Råda BK Grön |
39. Råda BK Gul |
40. Råda BK Svart |
41. Råda BK Vit |
42. Vänersborgs IF Blå |
43. Vänersborgs IF Röd |
44. Hvetlanda GIF |
45. Wargöns IK |
46. IFK ÖRBY |
47. Trollhättans IF |
48. Lerkils IF |
Obetalda
1. Trollhättans Bois Reserv 1 |
2. Utsiktens BK Reserv 2 |
F13 f.2011
1. Skara FC |
2. IFK Hjo |
3. IK Zenith/Lag Grön |
4. IK Zenith/Lag vit |
5. Habo IF/ F-11 |
6. Ekhagens IF |
7. Hestra SSK |
8. Kungsbacka IF |
9. Våmbs IF |
10. Mariestads BoIS FF |
11. Mariestads Bois ff röd |
12. IF Kil |
13. Hovås Billdal IF Blå |
14. Hovås Billdal IF Röd |
15. Orust FC |
16. Vimmerby IF |
17. Anderstorps IF |
18. Vallens IF F12 |
19. Nässjö FF |
20. Vänersborgs IF 1 |
21. Vänersborgs IF 2 |
22. Junior Lions FC |
23. Skövde KIK |
24. Onsala BK BLÅ |
25. Onsala BK VIT |
26. Åsa IF. Flickor 11 |
27. Falköpings kik |
28. Sävedalens IF |
Obetalda
1. Råda BK Vit Reserv 1 |
2. Råda BK Grön * Reserv 2 |
3. Surte IS Reserv 3 * |
4. IFK Tidaholm Reserv 4 |
5. Lerums IS - (Lila 1) Reserv 5 |
6. Lerums IS - (Lila 2) Reserv 6 |
7. Hörnebo SK Reserv 7 |
8. Norra Fågelås IF Reserv 8 |
9. Masthuggets BK Reserv 9 |
10. BK Trix Reserv 10* |
11. Sjömarkens IF Reserv 11 |
P12 f.2012
1. Lerum is 1 |
2. Lerum is 2 |
3. Lerum is 3 |
4. IFK HJO Blå |
5. IFK HJO vit |
6. Hemsjö IF P12 |
7. Holmalunds IF Röd |
8. Holmalunds IF Vit |
9. Lerums IS Lila 2 |
10. Stenstorps IF |
11. Mullsjö Gul |
12. Mullsjö Svart |
13. IFK Falköping Grön |
14. IFK Falköping Blå |
15. IFK Falköping Svart |
16. IFK Falköping Vit |
17. Annebergs gif |
18. Vallens If 1 |
19. Vallens If 2 |
20. Falköpings FK Röd |
21. Falköpings FK Svart |
22. Skövde AIK Röd |
23. Skövde AIK Röd/vit |
24. Skövde AIK Svart |
25. Skövde AIK Vit |
26. Egnahems BK svart |
27. Egnahems BK vit |
28. Lerkils IF 1 |
29. Lerkils IF 2 |
30. Lerums Is Lila 1 |
31. IFK Skövde |
32. IFK Skövde 2 |
33. IFK Skövde 3 |
34. IFK Skövde 4 |
35. Nödinge SK |
36. Skultorps IF Gul |
37. Skultorps IF Svart |
38. Nödinge SK 2 |
39. IK Oddevold blå |
40. IK Oddevold vit |
41. Tidaholms GIF |
42. BK Trix P12 |
43. Aneby Sk/Bälaryd P12 |
44. IFK Tidaholm |
45. Hemsjö IF P12 Svart |
46. Utbynäs SK |
47. Utbynäs SK Gul |
48. Assyriska ik |
49. Assyriska ik 2 |
Obetalda
1. Floby-Grolanda IF Reserv 3 |
2. Ik Vista Röd Reserv 1 |
3. Ik Vista blå Reserv 2 |
F12 f.2012
1. TG&IF 1 |
2. TG&IF 2 |
3. Våmbs IF/F12(f.2012) |
4. Skultorp If |
5. IF Haga |
6. Skövde KIK svart |
7. Skövde KIK svartvit |
8. Skövde KIK vit |
9. Särö Kullavik IF Blå |
10. Särö Kullavik IF Gul |
11. IF Hallby FK |
12. Taberg SK F12/13 |
13. Kareby IS |
14. BK Trix |
15. Egnahems BK Orange |
16. Egnahems BK Svart |
17. Ekhagens IF röd |
18. Ekhagens IF svart |
19. Forserums IF |
20. NGIS F12/13 |
21. Jitex |
P11 f.2013
1. IK Kongahälla Juve |
2. IK Kongahälla Miami |
3. IK Kongahälla Real |
4. Habo IF 1 |
5. Habo IF 2 |
6. Habo IF 3 |
7. IFK Falköping Blå |
8. IFK Falköping Blåvit |
9. IFK Falköping Vit |
10. STENSTORP if |
11. IFK Hjo |
12. Ekhagens IF |
13. Ekhagens IF/Svart |
14. Grebbestad if |
15. Norrahammars GIS |
16. Skövde AIK 1 |
17. Skövde AIK 2 |
18. Skövde AIK 3 |
19. Skövde AIK 4 |
20. Skövde AIK 5 |
21. Holmalunds IF 1 |
22. Holmalunds IF 2 |
23. Ölmstad IS/IK Vista Blå |
24. Ölmstad IS/IK Vista Röd |
25. Skara FC Blå |
26. Skara FC Röd |
27. Skara FC Svart |
28. Skara FC Vit |
29. IFK Tidaholm P11 |
30. IFK Tidaholm P11 Blå |
31. Jönköping Södra -Vit |
32. Jönköping Södra Grön |
33. Mariebo IK Gul |
34. Mariebo IK Svart |
35. Mariebo IK Vit |
36. Ulvåkers IF röd |
37. Ulvåkers IF svart |
38. Skultorps IF Gul |
39. Skultorps IF Svart |
40. Vara SK/Gul |
41. Vara SK/Svart |
42. IFK värsås/ igelstorp if |
43. Åsebro IF |
44. Våmbs IF Vit |
45. Våmbs IF Grön |
46. Åsarp Trädet |
47. LEDIGPLATS 2 |
48. LEDIGPLATS 1 |
49. Lerum IS |
Obetalda
F11 f.2013
1. Mullsjö IF |
2. Falköpings KIK Lag Röd |
3. Falköpings KIK Lag VIt |
4. Tymer/Lerdala |
5. IFK Värsås |
6. Skultorps IF |
7. Hovås Billdal IF Blå |
8. Hovås Billdal IF Vit |
9. Skultorps IF, F2013 |
10. Råda BK Grön |
11. Råda BK svart |
12. Råda BK Vit |
13. Egnahems BK F13 |
14. Varnhems IF |
Obetalda
1. Bankeryd SK Reserv 1* |
2. Sävedalens IF Reserv 2 |
P10 f.2014
1. Ekedalens sportklubb |
2. Tidaholms Gif vit |
3. IFK Falköping Blå |
4. IFK Falköping Blåvit |
5. IFK Falköping Vit |
6. Skultorps IF Svart |
7. Skara Fc Blå |
8. Skara Fc Vit |
9. IFK Hjo |
10. IFK Tidaholm 1 |
11. IFK Tidaholm 2 |
12. Stenstorps if |
13. Skövde AIK 1 |
14. Skövde AIK 2 |
15. Skövde AIK 3 |
16. Skövde AIK 4 |
17. Skultorps IF Gul |
18. Tösse if |
19. Habo IF 1 |
20. Habo IF 2 |
21. Habo IF 3 |
22. Habo IF 4 |
23. Habo IF 5 |
24. Floby-Grolanda IF |
25. Barnarps if |
26. Ulvåkers IF P2014 |
27. Falköpings FK röd |
28. Falköpings FK svart |
29. Annebergs GIF |
30. Lindö FF 1 |
31. Lindö FF 2 |
32. Fröjereds IF |
33. Tidaholms Gif Svart |
34. BK Trix 1 |
35. BK Trix 2 |
Obetalda
1. IFK Tidaholm 3 Reserv 1 |
F10 f.2014
1. Tidaholms GIF |
2. IFK Hjo F10 |
3. Skövde KIK Svart/vit |
4. Skövde KIK svart |
5. Skövde KIK Vit |
6. Skara FC |
7. Skultorps IF gul |
8. Falköpings KIK |
9. Råda BK Grön |
10. Råda BK Vit |
11. Norrahammars GIS |
12. Sandhems IF |
13. Fröjereds IF/Ekedalens SK |
14. Skultorps IF svart |
P8/9 f.2015/2016
1. IFK Falköping Blå |
2. IFK Falköping Svart |
3. IFK Falköping Vit |
4. Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 |
5. Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 |
6. Stenstorps if |
7. IFK Falköping blå 2015 |
8. IFK Falköping grön 2015 |
9. IFK Falköping röd 2015 |
10. IFK Falköping vit 2015 |
11. Kinnarp-Slutarps IF |
12. Tymer/Lerdala Blå |
13. Tymer/Lerdala svart |
14. Skövde AIK Grön |
15. Skövde AIK Röd |
16. Skövde AIK Röd/Vit |
17. Skövde AIK Vit |
18. Skövde AIK Vit/Röd |
19. Vårgårda IK Röd |
20. Vårgårda IK Vit |
21. IFK Tidaholm P9 Lag vit |
22. IFK Tidaholm P9 Lag blå |
23. Gerdskens BK P8 Grön |
24. Gerdskens BK P8 Gul |
25. Gerdskens BK P8 Svart |
26. Gerdskens BK P8 Vit |
27. Assyriska IK P15 Resurs |
F8/9 f.2015/2016
1. Skövde AIK Rutig |
2. Skövde AIK Röd |
3. Skövde AIK RödVit |
4. Skövde AIK Vit |
5. Skövde AIK VitRöd |
6. Nässjö FF Gul |
7. Nässjö FF Vit |
8. Falköpings KIK |
9. Falköpings KIK RÖD |
10. Habo IF Blå/Vit |
11. Habo IF Blå |
12. Habo IF Vit |
13. Habo IF Vit/Blå |
14. Ulvåkers IF / 2016 Röd |
15. Ulvåkers IF / 2016 Svart |
16. Hörnebo SK F2016 |
17. Älvsborgs FF 1 |
18. Älvsborgs FF 2 |
Obetalda
1. Skövde KIK Reserv 1 |
2. Habo IF Randig Reserv 2 |