Dag | Tid | Åldersgrupp | Grupp/slutspel | Spelplats | Hemmalag | Bortalag | Resultat | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22/04 | 12:00 | P8/P9 f.2014/15 | Grupp E | UL11 | IFK Falköping Svart | Skövde AIK 9 Rödvit | Läs mer | |
22/04 | 13:00 | P8/P9 f.2014/15 | Grupp E | UL11 | IFK Tidaholm P9 Blå/Vit | IFK Falköping Svart | Läs mer | |
22/04 | 14:00 | P8/P9 f.2014/15 | Grupp E | UL11 | IFK Falköping Svart | Gislaved IS / P9 röd 2 | Läs mer |
Tidaholms GIF - IF Eker F09/10 | 1 - 1 |
15/04 08:30, F14 f.2009, Grupp B, UL3. |
BK Astrio - Boo FF Röd | 1 - 3 |
15/04 08:30, F14 f.2009, Grupp C, NY1. |
Fässbergs IF - Hvetlanda GIF | 0 - 6 |
15/04 08:30, P14 f.2009, Grupp I, VR1. |
Tidaholms GIF - IF Karlstad Fotboll 2 | 1 - 0 |
15/04 08:30, P14 f.2009, Grupp J, UL1. |
Lindö FF 2 - BK Forward | 1 - 7 |
15/04 08:30, P14 f.2009, Grupp G, BI1. |
Slottsskogen/ Godhem IF - Skövde Aik | 2 - 5 |
15/04 08:30, P14 f.2009, Grupp F, VR2. |
Barkarö SK - Skövde AIK P13-2 | 3 - 0 |
15/04 08:30, P13 f.2010, Grupp C, LA1. |
IFK Skövde 2 - Nol IK | 0 - 2 |
15/04 08:30, P13 f.2010, Grupp D, LA2. |
Mantorps FF - Våmbs if | 4 - 0 |
15/04 08:30, P13 f.2010, Grupp H, LA3. |
Lerkils IF - Skövde AIK P13-4 | 1 - 2 |
15/04 08:30, P13 f.2010, Grupp G, UL2. |
IF Väster Orange - Falköpings KIK RÖD | 4 - 0 |
15/04 08:30, F14 f.2009, Grupp D, NY2. |
Hovås Billdal IF 1 - Ölmstad/Vista | 2 - 1 |
15/04 08:30, F13 f.2010, Grupp A, TI1. |
Skövde KIK Svart - Bankeryds SK gul | 0 - 1 |
15/04 08:30, F13 f.2010, Grupp A, SP2. |
Lerum IS - Falköpings KIK Röd | 3 - 0 |
15/04 08:30, F13 f.2010, Grupp D, SP1. |
Norra Fågelås IF - Karlskoga SK | 1 - 4 |
15/04 08:30, F13 f.2010, Grupp J, NY4. |
Falköpings KIK Svart - Boo FF Blå | 0 - 2 |
15/04 09:20, F14 f.2009, Grupp A, NY1. |
IFK Mariestad - IFK Örby | 1 - 3 |
15/04 09:20, P13 f.2010, Grupp I, UL2. |
IF Mölndal Fotboll Röd - Skiljebo SK 1 | 0 - 2 |
15/04 09:20, P14 f.2009, Grupp H, UL1. |
Skövde AIK P13-1 - Kärra KIF Blå | 0 - 2 |
15/04 09:20, P13 f.2010, Grupp A, LA1. |
Lindö FF 1 - IFK Hjo | 1 - 1 |
15/04 09:20, P14 f.2009, Grupp A, BI1. |
Skara FC - Husqvarna FF | 1 - 4 |
15/04 09:20, P14 f.2009, Grupp C, VR2. |
IF Eker - Östers IF Blå | 4 - 0 |
15/04 09:20, P14 f.2009, Grupp D, VR1. |
JK10/Env - Habo IF 2 | 3 - 2 |
15/04 09:20, P13 f.2010, Grupp B, LA2. |
Kärra KIF Gul - Jönköpings Södra Grön | 6 - 2 |
15/04 09:20, P13 f.2010, Grupp F, LA3. |
Sollentuna FK Svart - IF HAGA | 4 - 1 |
15/04 09:20, F14 f.2009, Grupp D, NY2. |
Habo IF - TFK/HIS | 0 - 1 |
15/04 09:20, F14 f.2009, Grupp E, UL3. |
Våmbs IF - Vetlanda FF | 3 - 1 |
15/04 09:20, F13 f.2010, Grupp B, TI1. |
Örebro SK Ungdom - Skövde KIK Vit | 2 - 0 |
15/04 09:20, F13 f.2010, Grupp E, SP1. |
Bankeryds SK svart - RIK Karlskoga | 1 - 1 |
15/04 09:20, F13 f.2010, Grupp G, SP2. |
Bankeryds SK -12 - IFK Värsås | 1 - 1 |
15/04 09:20, F13 f.2010, Grupp J, NY4. |
Skultorps IF - Tenhults IF | 5 - 4 |
15/04 10:10, P13 f.2010, Grupp I, LA2. |
BK Häcken - Groheds IF / Ljungskile SK F2009 | 3 - 0 |
15/04 10:10, F14 f.2009, Grupp A, NY1. |
Lerums IS Vit - Töreboda IK | 0 - 1 |
15/04 10:10, P14 f.2009, Grupp H, BI1. |
Askims IK - Halvorstorp | 2 - 0 |
15/04 10:10, P14 f.2009, Grupp J, VR2. |
IF Mölndal Fotboll Vit - Irsta IF | 0 - 0 |
15/04 10:10, P14 f.2009, Grupp C, UL1. |
Kungshamns IF - Östers IF Röd | 4 - 2 |
15/04 10:10, P14 f.2009, Grupp E, VR1. |
Hovsta IF - IFK Skövde 1 | 1 - 1 |
15/04 10:10, P13 f.2010, Grupp B, LA1. |
Ekhagens IF - Atletico Göteborg FC | 3 - 3 |
15/04 10:10, P13 f.2010, Grupp E, LA3. |
Skövde AIK P13-4 - IFK Hjo | 1 - 0 |
15/04 10:10, P13 f.2010, Grupp G, UL2. |
Orust FC - Alingsås KIK | 0 - 4 |
15/04 10:10, F14 f.2009, Grupp F, NY2. |
Trollhättans BoIS - Östadkulle sk | 1 - 1 |
15/04 10:10, F14 f.2009, Grupp G, UL3. |
Västerhaninge IF Blå - Kullavik IF | 1 - 3 |
15/04 10:10, F13 f.2010, Grupp C, TI1. |
Ekhagens IF - Nässjö FF Röd | 8 - 0 |
15/04 10:10, F13 f.2010, Grupp D, SP1. |
Tölö - Skövde KIK Svart/vit | 5 - 1 |
15/04 10:10, F13 f.2010, Grupp G, SP2. |
Orust FC - Skillingaryds IS | 1 - 0 |
15/04 10:10, F13 f.2010, Grupp I, NY4. |
Egnahems BK 2 - Habo IF 1 | 0 - 2 |
15/04 11:00, P13 f.2010, Grupp H, LA2. |
Tidaholms Gif - Jönköpings Södra Vit | 0 - 9 |
15/04 11:00, P13 f.2010, Grupp A, UL2. |
Lerums IS Lila - Sävedalen IF blå | 0 - 3 |
15/04 11:00, P14 f.2009, Grupp E, BI1. |
Råda BK Grön - AIK | 0 - 1 |
15/04 11:00, P14 f.2009, Grupp D, UL1. |
Lerkils IF - Köping FF | 0 - 3 |
15/04 11:00, P14 f.2009, Grupp G, VR1. |
Bankeryds SK 2 - IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro 1 | 0 - 0 |
15/04 11:00, P14 f.2009, Grupp F, VR2. |
Önnereds IK - IFK Skövde 3 | 4 - 1 |
15/04 11:00, P13 f.2010, Grupp F, LA1. |
IFK Tidaholm - Skövde AIK P13-3 | 2 - 4 |
15/04 11:00, P13 f.2010, Grupp E, LA3. |
Skultorps If - Ekhagens IF | 0 - 0 |
15/04 11:00, F14 f.2009, Grupp C, NY2. |
Vänersborgs FK - Tölö IF | 1 - 1 |
15/04 11:00, F14 f.2009, Grupp F, NY1. |
Vasalunds IF F09 - Lerum IS F09 | 0 - 5 |
15/04 11:00, F14 f.2009, Grupp G, UL3. |
Mariestads Bois - IFK Tidaholm | 4 - 0 |
15/04 11:00, F13 f.2010, Grupp C, TI1. |
Skara FC F13 - Lerkils IF | 1 - 3 |
15/04 11:00, F13 f.2010, Grupp H, SP2. |
Nässjö FF Blå - Råda BK F13 | 1 - 1 |
15/04 11:00, F13 f.2010, Grupp H, SP1. |
Hovås Billdal IF 2 - Falköpings KIK VIT | 4 - 0 |
15/04 11:00, F13 f.2010, Grupp I, NY4. |
Sollentuna FK Vit - Jitex F2009 Lila | 1 - 1 |
15/04 11:50, F14 f.2009, Grupp B, NY1. |
Råda BK Vit - Kinnarp-Slutarps IF | 1 - 0 |
15/04 11:50, P14 f.2009, Grupp I, UL1. |
Bankeryds SK 1 - Öckerö IF | 0 - 2 |
15/04 11:50, P14 f.2009, Grupp A, VR2. |
Götene IF - Sävedalen IF Röd | 2 - 1 |
15/04 11:50, P14 f.2009, Grupp B, BI1. |
IF Karlstad Fotboll 1 - BK Bifrost | 4 - 0 |
15/04 11:50, P14 f.2009, Grupp B, VR1. |
Habo IF 2 - Hovsta IF | 3 - 1 |
15/04 11:50, P13 f.2010, Grupp B, LA3. |
Egnahems BK - Rynninge Ik | 4 - 0 |
15/04 11:50, P13 f.2010, Grupp D, LA2. |
Jönköpings Södra IF - 2011 - Halvorstorp IS: Svart | 6 - 0 |
15/04 11:50, P13 f.2010, Grupp C, UL2. |
Jitex F2009 Vit - Hestra SSK | 6 - 1 |
15/04 11:50, F14 f.2009, Grupp E, NY2. |
Ölmstad/Vista - Skövde KIK Svart | 0 - 1 |
15/04 11:50, F13 f.2010, Grupp A, NY4. |
Habo if Blå - Vaksala SK:Gul | 1 - 0 |
15/04 11:50, F13 f.2010, Grupp B, UL3. |
Utbynäs SK - Vara SK | 0 - 0 |
15/04 11:50, F13 f.2010, Grupp E, SP1. |
Hvetlanda Gif - Ulvåkers IF | 1 - 0 |
15/04 11:50, F13 f.2010, Grupp F, TI1. |
RIK Karlskoga - Tölö | 3 - 3 |
15/04 11:50, F13 f.2010, Grupp G, SP2. |
Tenhults IF - IFK Mariestad | 1 - 2 |
15/04 12:40, P13 f.2010, Grupp I, LA3. |
Groheds IF / Ljungskile SK F2009 - Falköpings KIK Svart | 2 - 0 |
15/04 12:40, F14 f.2009, Grupp A, NY2. |
Boo FF Blå - BK Häcken | 1 - 2 |
15/04 12:40, F14 f.2009, Grupp A, NY1. |
Skiljebo SK 1 - Lerums IS Vit | 1 - 0 |
15/04 12:40, P14 f.2009, Grupp H, VR1. |
Halvorstorp - Tidaholms GIF | 0 - 5 |
15/04 12:40, P14 f.2009, Grupp J, UL1. |
Irsta IF - Skara FC | 0 - 4 |
15/04 12:40, P14 f.2009, Grupp C, BI1. |
Skövde Aik - Bankeryds SK 2 | 3 - 2 |
15/04 12:40, P14 f.2009, Grupp F, VR2. |
Atletico Göteborg FC - IFK Tidaholm | 5 - 1 |
15/04 12:40, P13 f.2010, Grupp E, LA2. |
IFK Hjo - Halvorstorp IS: Gul | 2 - 2 |
15/04 12:40, P13 f.2010, Grupp G, LA1. |
Ekhagens IF - BK Astrio | 0 - 2 |
15/04 12:40, F14 f.2009, Grupp C, UL2. |
IF HAGA - IF Väster Orange | 0 - 4 |
15/04 12:40, F14 f.2009, Grupp D, NY4. |
Alingsås KIK - Vänersborgs FK | 1 - 3 |
15/04 12:40, F14 f.2009, Grupp F, NY3. |
Bankeryds SK gul - Hovås Billdal IF 1 | 2 - 1 |
15/04 12:40, F13 f.2010, Grupp A, SP1. |
Nässjö FF Röd - Lerum IS | 0 - 3 |
15/04 12:40, F13 f.2010, Grupp D, SP2. |
Habo Vit - Vaksala SK:Svart | 0 - 3 |
15/04 12:40, F13 f.2010, Grupp F, UL3. |
Karlskoga SK - Bankeryds SK -12 | 0 - 5 |
15/04 12:40, F13 f.2010, Grupp J, TI1. |
IFK Örby - Skultorps IF | 9 - 1 |
15/04 13:30, P13 f.2010, Grupp I, LA3. |
Jitex F2009 Lila - Tidaholms GIF | 5 - 0 |
15/04 13:30, F14 f.2009, Grupp B, UL3. |
IFK Hjo - Bankeryds SK 1 | 5 - 1 |
15/04 13:30, P14 f.2009, Grupp A, VR1. |
Öckerö IF - Lindö FF 1 | 1 - 5 |
15/04 13:30, P14 f.2009, Grupp A, VR2. |
Östers IF Blå - Råda BK Grön | 2 - 2 |
15/04 13:30, P14 f.2009, Grupp D, BI1. |
Husqvarna FF - IF Mölndal Fotboll Vit | 1 - 0 |
15/04 13:30, P14 f.2009, Grupp C, UL1. |
Jönköpings Södra Vit - Skövde AIK P13-1 | 5 - 1 |
15/04 13:30, P13 f.2010, Grupp A, LA2. |
Skövde AIK P13-2 - Jönköpings Södra IF - 2011 | 1 - 3 |
15/04 13:30, P13 f.2010, Grupp C, NY3. |
Skövde AIK P13-3 - Ekhagens IF | 6 - 6 |
15/04 13:30, P13 f.2010, Grupp E, LA1. |
Boo FF Röd - Skultorps If | 6 - 0 |
15/04 13:30, F14 f.2009, Grupp C, NY1. |
Hestra SSK - Habo IF | 2 - 0 |
15/04 13:30, F14 f.2009, Grupp E, UL2. |
IFK Tidaholm - Västerhaninge IF Blå | 0 - 2 |
15/04 13:30, F13 f.2010, Grupp C, NY2. |
Lerkils IF - Nässjö FF Blå | 11 - 0 |
15/04 13:30, F13 f.2010, Grupp H, SP2. |
Råda BK F13 - Skara FC F13 | 0 - 1 |
15/04 13:30, F13 f.2010, Grupp H, NY4. |
Skillingaryds IS - Hovås Billdal IF 2 | 0 - 3 |
15/04 13:30, F13 f.2010, Grupp I, SP1. |
IFK Värsås - Norra Fågelås IF | 7 - 0 |
15/04 13:30, F13 f.2010, Grupp J, TI1. |
IF Karlstad Fotboll 2 - Askims IK | 6 - 0 |
15/04 14:20, P14 f.2009, Grupp J, VR1. |
Kinnarp-Slutarps IF - Fässbergs IF | 0 - 2 |
15/04 14:20, P14 f.2009, Grupp I, VR2. |
Östers IF Röd - Lerums IS Lila | 1 - 3 |
15/04 14:20, P14 f.2009, Grupp E, BI1. |
AIK - IF Eker | 2 - 2 |
15/04 14:20, P14 f.2009, Grupp D, UL1. |
IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro 1 - Slottsskogen/ Godhem IF | 0 - 2 |
15/04 14:20, P14 f.2009, Grupp F, NY3. |
Rynninge Ik - IFK Skövde 2 | 0 - 1 |
15/04 14:20, P13 f.2010, Grupp D, LA3. |
Nol IK - Egnahems BK | 4 - 0 |
15/04 14:20, P13 f.2010, Grupp D, LA2. |
Halvorstorp IS: Svart - Barkarö SK | 0 - 6 |
15/04 14:20, P13 f.2010, Grupp C, LA1. |
Falköpings KIK RÖD - Sollentuna FK Svart | 0 - 9 |
15/04 14:20, F14 f.2009, Grupp D, NY2. |
TFK/HIS - Jitex F2009 Vit | 0 - 6 |
15/04 14:20, F14 f.2009, Grupp E, UL3. |
Lerum IS F09 - Trollhättans BoIS | 3 - 1 |
15/04 14:20, F14 f.2009, Grupp G, NY1. |
Kullavik IF - Mariestads Bois | 3 - 0 |
15/04 14:20, F13 f.2010, Grupp C, SP2. |
Skövde KIK Vit - Utbynäs SK | 2 - 1 |
15/04 14:20, F13 f.2010, Grupp E, TI1. |
Ulvåkers IF - Habo Vit | 0 - 2 |
15/04 14:20, F13 f.2010, Grupp F, NY4. |
Vaksala SK:Svart - Hvetlanda Gif | 0 - 1 |
15/04 14:20, F13 f.2010, Grupp F, UL2. |
Falköpings KIK VIT - Orust FC | 0 - 3 |
15/04 14:20, F13 f.2010, Grupp I, SP1. |
Våmbs if - Egnahems BK 2 | 1 - 2 |
15/04 15:10, P13 f.2010, Grupp H, LA2. |
IF Eker F09/10 - Sollentuna FK Vit | 0 - 3 |
15/04 15:10, F14 f.2009, Grupp B, NY2. |
Köping FF - Lindö FF 2 | 1 - 3 |
15/04 15:10, P14 f.2009, Grupp G, VR2. |
Hvetlanda GIF - Råda BK Vit | 5 - 0 |
15/04 15:10, P14 f.2009, Grupp I, BI1. |
Sävedalen IF Röd - IF Karlstad Fotboll 1 | 0 - 3 |
15/04 15:10, P14 f.2009, Grupp B, VR1. |
BK Bifrost - Götene IF | 2 - 1 |
15/04 15:10, P14 f.2009, Grupp B, UL1. |
IF Mölndal Fotboll Vit - Skara FC | 1 - 3 |
15/04 15:10, P14 f.2009, Grupp C, NY3. |
IFK Skövde 3 - Kärra KIF Gul | 0 - 6 |
15/04 15:10, P13 f.2010, Grupp F, LA3. |
Jönköpings Södra Grön - Önnereds IK | 2 - 2 |
15/04 15:10, P13 f.2010, Grupp F, LA1. |
Tölö IF - Orust FC | 4 - 0 |
15/04 15:10, F14 f.2009, Grupp F, NY1. |
Östadkulle sk - Vasalunds IF F09 | 0 - 3 |
15/04 15:10, F14 f.2009, Grupp G, UL3. |
Vetlanda FF - Habo if Blå | 0 - 3 |
15/04 15:10, F13 f.2010, Grupp B, NY4. |
Vaksala SK:Gul - Våmbs IF | 3 - 0 |
15/04 15:10, F13 f.2010, Grupp B, UL2. |
Falköpings KIK Röd - Ekhagens IF | 0 - 4 |
15/04 15:10, F13 f.2010, Grupp D, SP1. |
Vara SK - Örebro SK Ungdom | 0 - 0 |
15/04 15:10, F13 f.2010, Grupp E, SP2. |
Skövde KIK Svart/vit - Bankeryds SK svart | 4 - 3 |
15/04 15:10, F13 f.2010, Grupp G, TI1. |
Habo IF 1 - Mantorps FF | 0 - 0 |
15/04 16:00, P13 f.2010, Grupp H, LA3. |
Skultorps IF - IFK Mariestad | 1 - 5 |
15/04 16:00, P13 f.2010, Grupp I, BI1. |
Töreboda IK - IF Mölndal Fotboll Röd | 1 - 0 |
15/04 16:00, P14 f.2009, Grupp H, UL1. |
BK Forward - Lerkils IF | 3 - 1 |
15/04 16:00, P14 f.2009, Grupp G, VR2. |
Sävedalen IF blå - Kungshamns IF | 4 - 0 |
15/04 16:00, P14 f.2009, Grupp E, VR1. |
IFK Skövde 1 - JK10/Env | 1 - 4 |
15/04 16:00, P13 f.2010, Grupp B, LA1. |
Kärra KIF Blå - Jönköpings Södra Vit | 3 - 2 |
15/04 16:00, P13 f.2010, Grupp A, UL2. |
Skövde AIK P13-2 - Halvorstorp IS: Svart | 8 - 0 |
15/04 16:00, P13 f.2010, Grupp C, LA2. |
Halvorstorp IS: Gul - Lerkils IF | 3 - 8 |
15/04 16:00, P13 f.2010, Grupp G, NY3. |
IF Väster Orange - Sollentuna FK Svart | 4 - 1 |
15/04 16:00, F14 f.2009, Grupp D, UL3. |
TFK/HIS - Hestra SSK | 1 - 0 |
15/04 16:00, F14 f.2009, Grupp E, NY2. |
Ölmstad/Vista - Bankeryds SK gul | 1 - 1 |
15/04 16:00, F13 f.2010, Grupp A, NY4. |
Västerhaninge IF Blå - Mariestads Bois | 2 - 0 |
15/04 16:00, F13 f.2010, Grupp C, SP2. |
Skara FC F13 - Nässjö FF Blå | 4 - 3 |
15/04 16:00, F13 f.2010, Grupp H, SP1. |
Lerkils IF - Råda BK F13 | 2 - 0 |
15/04 16:00, F13 f.2010, Grupp H, TI1. |
Falköpings KIK Svart - BK Häcken | 0 - 3 |
15/04 16:50, F14 f.2009, Grupp A, NY2. |
Tidaholms GIF - Sollentuna FK Vit | 0 - 8 |
15/04 16:50, F14 f.2009, Grupp B, UL3. |
IF Karlstad Fotboll 2 - Halvorstorp | 4 - 0 |
15/04 16:50, P14 f.2009, Grupp J, NY3. |
Tidaholms GIF - Askims IK | 2 - 0 |
15/04 16:50, P14 f.2009, Grupp J, UL1. |
IFK Hjo - Öckerö IF | 7 - 0 |
15/04 16:50, P14 f.2009, Grupp A, VR1. |
IF Eker - Råda BK Grön | 4 - 3 |
15/04 16:50, P14 f.2009, Grupp D, VR2. |
Slottsskogen/ Godhem IF - Bankeryds SK 2 | 4 - 2 |
15/04 16:50, P14 f.2009, Grupp F, BI1. |
IFK Skövde 2 - Egnahems BK | 0 - 6 |
15/04 16:50, P13 f.2010, Grupp D, LA1. |
Barkarö SK - Jönköpings Södra IF - 2011 | 2 - 1 |
15/04 16:50, P13 f.2010, Grupp C, LA3. |
IFK Tidaholm - Ekhagens IF | 1 - 1 |
15/04 16:50, P13 f.2010, Grupp E, UL2. |
IFK Skövde 3 - Jönköpings Södra Grön | 0 - 5 |
15/04 16:50, P13 f.2010, Grupp F, LA2. |
Tölö IF - Alingsås KIK | 1 - 2 |
15/04 16:50, F14 f.2009, Grupp F, NY1. |
Falköpings KIK Röd - Nässjö FF Röd | 2 - 0 |
15/04 16:50, F13 f.2010, Grupp D, SP1. |
Tölö - Bankeryds SK svart | 3 - 1 |
15/04 16:50, F13 f.2010, Grupp G, NY4. |
Hovås Billdal IF 2 - Orust FC | 1 - 1 |
15/04 16:50, F13 f.2010, Grupp I, SP2. |
Karlskoga SK - IFK Värsås | 0 - 1 |
15/04 16:50, F13 f.2010, Grupp J, TI1. |
Mantorps FF - Egnahems BK 2 | 3 - 0 |
15/04 17:40, P13 f.2010, Grupp H, LA3. |
IF Mölndal Fotboll Röd - Lerums IS Vit | 0 - 2 |
15/04 17:40, P14 f.2009, Grupp H, NY3. |
Hvetlanda GIF - Kinnarp-Slutarps IF | 6 - 0 |
15/04 17:40, P14 f.2009, Grupp I, VR2. |
Fässbergs IF - Råda BK Vit | 4 - 1 |
15/04 17:40, P14 f.2009, Grupp I, VR1. |
Kärra KIF Blå - Tidaholms Gif | 7 - 1 |
15/04 17:40, P13 f.2010, Grupp A, UL2. |
BK Bifrost - Sävedalen IF Röd | 0 - 4 |
15/04 17:40, P14 f.2009, Grupp B, UL1. |
Lindö FF 1 - Bankeryds SK 1 | 4 - 0 |
15/04 17:40, P14 f.2009, Grupp A, BI1. |
IFK Skövde 1 - Habo IF 2 | 2 - 5 |
15/04 17:40, P13 f.2010, Grupp B, LA2. |
Hovsta IF - JK10/Env | 4 - 0 |
15/04 17:40, P13 f.2010, Grupp B, LA1. |
Falköpings KIK RÖD - IF HAGA | 2 - 2 |
15/04 17:40, F14 f.2009, Grupp D, NY1. |
Habo IF - Jitex F2009 Vit | 0 - 5 |
15/04 17:40, F14 f.2009, Grupp E, UL3. |
Vänersborgs FK - Orust FC | 3 - 1 |
15/04 17:40, F14 f.2009, Grupp F, NY2. |
Hovås Billdal IF 1 - Skövde KIK Svart | 4 - 0 |
15/04 17:40, F13 f.2010, Grupp A, SP2. |
Hvetlanda Gif - Habo Vit | 4 - 0 |
15/04 17:40, F13 f.2010, Grupp F, NY4. |
Ulvåkers IF - Vaksala SK:Svart | 0 - 1 |
15/04 17:40, F13 f.2010, Grupp F, TI1. |
Norra Fågelås IF - Bankeryds SK -12 | 0 - 14 |
15/04 17:40, F13 f.2010, Grupp J, SP1. |
Våmbs if - Habo IF 1 | 1 - 3 |
15/04 18:30, P13 f.2010, Grupp H, LA1. |
Tenhults IF - IFK Örby | 0 - 1 |
15/04 18:30, P13 f.2010, Grupp I, LA2. |
Boo FF Blå - Groheds IF / Ljungskile SK F2009 | 6 - 0 |
15/04 18:30, F14 f.2009, Grupp A, NY2. |
IF Eker F09/10 - Jitex F2009 Lila | 0 - 5 |
15/04 18:30, F14 f.2009, Grupp B, UL3. |
BK Forward - Köping FF | 3 - 1 |
15/04 18:30, P14 f.2009, Grupp G, NY3. |
Lindö FF 2 - Lerkils IF | 3 - 0 |
15/04 18:30, P14 f.2009, Grupp G, BI1. |
Skiljebo SK 1 - Töreboda IK | 4 - 0 |
15/04 18:30, P14 f.2009, Grupp H, VR2. |
Östers IF Blå - AIK | 0 - 1 |
15/04 18:30, P14 f.2009, Grupp D, UL1. |
Skövde Aik - IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro 1 | 1 - 2 |
15/04 18:30, P14 f.2009, Grupp F, VR1. |
Nol IK - Rynninge Ik | 8 - 0 |
15/04 18:30, P13 f.2010, Grupp D, UL2. |
Skövde AIK P13-4 - Halvorstorp IS: Gul | 6 - 0 |
15/04 18:30, P13 f.2010, Grupp G, LA3. |
Boo FF Röd - Ekhagens IF | 2 - 1 |
15/04 18:30, F14 f.2009, Grupp C, NY1. |
Vetlanda FF - Vaksala SK:Gul | 0 - 1 |
15/04 18:30, F13 f.2010, Grupp B, TI1. |
Lerum IS - Ekhagens IF | 2 - 0 |
15/04 18:30, F13 f.2010, Grupp D, NY4. |
Örebro SK Ungdom - Utbynäs SK | 2 - 0 |
15/04 18:30, F13 f.2010, Grupp E, SP2. |
Skövde KIK Vit - Vara SK | 0 - 1 |
15/04 18:30, F13 f.2010, Grupp E, SP1. |
IF Karlstad Fotboll 1 - Götene IF | 2 - 2 |
15/04 19:20, P14 f.2009, Grupp B, BI1. |
Irsta IF - Husqvarna FF | 0 - 3 |
15/04 19:20, P14 f.2009, Grupp C, VR1. |
Östers IF Röd - Sävedalen IF blå | 2 - 2 |
15/04 19:20, P14 f.2009, Grupp E, UL1. |
Kungshamns IF - Lerums IS Lila | 3 - 4 |
15/04 19:20, P14 f.2009, Grupp E, VR2. |
Skövde AIK P13-1 - Tidaholms Gif | 5 - 0 |
15/04 19:20, P13 f.2010, Grupp A, UL2. |
Skövde AIK P13-3 - Atletico Göteborg FC | 3 - 1 |
15/04 19:20, P13 f.2010, Grupp E, LA1. |
Lerkils IF - IFK Hjo | 0 - 1 |
15/04 19:20, P13 f.2010, Grupp G, LA2. |
Önnereds IK - Kärra KIF Gul | 3 - 1 |
15/04 19:20, P13 f.2010, Grupp F, NY3. |
BK Astrio - Skultorps If | 2 - 0 |
15/04 19:20, F14 f.2009, Grupp C, NY2. |
Vasalunds IF F09 - Trollhättans BoIS | 0 - 1 |
15/04 19:20, F14 f.2009, Grupp G, UL3. |
Lerum IS F09 - Östadkulle sk | 3 - 2 |
15/04 19:20, F14 f.2009, Grupp G, NY1. |
Våmbs IF - Habo if Blå | 3 - 1 |
15/04 19:20, F13 f.2010, Grupp B, NY4. |
Kullavik IF - IFK Tidaholm | 5 - 0 |
15/04 19:20, F13 f.2010, Grupp C, TI1. |
Skövde KIK Svart/vit - RIK Karlskoga | 3 - 1 |
15/04 19:20, F13 f.2010, Grupp G, SP1. |
Falköpings KIK VIT - Skillingaryds IS | 2 - 5 |
15/04 19:20, F13 f.2010, Grupp I, SP2. |
IFK Hjo - Götene IF | 1 - 2 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m A/B 1, UL1. |
IF Karlstad Fotboll 1 - Lindö FF 1 | 1 - 0 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m A/B 2, UL2. |
IF Eker - Skara FC | 2 - 0 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m A/B 4, NY1. |
Sävedalen IF blå - Slottsskogen/ Godhem IF | 8 - 1 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m A/B 5, NY2. |
Skövde Aik - Lerums IS Lila | 6 - 2 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m A/B 6, NY3. |
Öckerö IF - BK Bifrost | 1 - 2 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 1, NY4. |
Sävedalen IF Röd - Bankeryds SK 1 | 1 - 0 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 2, LA1. |
IF Mölndal Fotboll Vit - Östers IF Blå | 3 - 6 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 3, LA2. |
Råda BK Grön - Irsta IF | 2 - 1 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 4, LA3. |
Kungshamns IF - Bankeryds SK 2 | 1 - 2 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 5, TI1. |
IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro 1 - Östers IF Röd | 2 - 0 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 6, SP1. |
Köping FF - IF Mölndal Fotboll Röd | 0 - 5 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 7, SP2. |
Lerums IS Vit - Lerkils IF | 7 - 6 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 8, VR1. |
Råda BK Vit - Halvorstorp | 3 - 1 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 9, VR2. |
Askims IK - Kinnarp-Slutarps IF | 6 - 5 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m C/D 10, BI1. |
Husqvarna FF - AIK | 2 - 3 |
16/04 08:00, P14 f.2009, Kval.m A/B 3, UL3. |
BK Forward - Töreboda IK | 2 - 1 |
16/04 08:50, P14 f.2009, Kval.m A/B 7, UL1. |
Skiljebo SK 1 - Lindö FF 2 | 7 - 1 |
16/04 08:50, P14 f.2009, Kval.m A/B 8, UL2. |
Hvetlanda GIF - IF Karlstad Fotboll 2 | 4 - 1 |
16/04 08:50, P14 f.2009, Kval.m A/B 9, UL3. |
Tidaholms GIF - Fässbergs IF | 3 - 4 |
16/04 08:50, P14 f.2009, Kval.m A/B 10, NY1. |
Kärra KIF Blå - JK10/Env | 4 - 1 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m A/B 1, NY2. |
Habo IF 2 - Jönköpings Södra Vit | 2 - 3 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m A/B 2, NY3. |
Barkarö SK - Egnahems BK | 4 - 1 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m A/B 3, NY4. |
Skövde AIK P13-1 - IFK Skövde 1 | 4 - 1 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 1, LA1. |
Hovsta IF - Tidaholms Gif | 2 - 0 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 2, LA2. |
Skövde AIK P13-2 - Rynninge Ik | 3 - 1 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 3, LA3. |
IFK Skövde 2 - Halvorstorp IS: Svart | 3 - 0 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 4, TI1. |
Ekhagens IF - IFK Skövde 3 | 5 - 0 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 5, SP1. |
Jönköpings Södra Grön - IFK Tidaholm | 5 - 2 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 6, SP2. |
Lerkils IF - Tenhults IF | 3 - 2 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 7, VR1. |
Egnahems BK 2 - Halvorstorp IS: Gul | 1 - 0 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 8, VR2. |
Skultorps IF - Våmbs if | 4 - 1 |
16/04 08:50, P13 f.2010, Kval.m C/D 9, BI1. |
Nol IK - Jönköpings Södra IF - 2011 | 4 - 5 |
16/04 09:40, P13 f.2010, Kval.m A/B 4, UL1. |
Skövde AIK P13-3 - Kärra KIF Gul | 2 - 0 |
16/04 09:40, P13 f.2010, Kval.m A/B 5, UL2. |
Önnereds IK - Atletico Göteborg FC | 13 - 14 |
16/04 09:40, P13 f.2010, Kval.m A/B 6, UL3. |
Skövde AIK P13-4 - IFK Mariestad | 4 - 3 |
16/04 09:40, P13 f.2010, Kval.m A/B 7, NY1. |
Mantorps FF - IFK Hjo | 3 - 4 |
16/04 09:40, P13 f.2010, Kval.m A/B 8, NY2. |
IFK Örby - Habo IF 1 | 2 - 0 |
16/04 09:40, P13 f.2010, Kval.m A/B 9, NY3. |
Skövde KIK Svart - Vetlanda FF | 0 - 3 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 1, NY4. |
Våmbs IF - Ölmstad/Vista | 6 - 5 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 2, SP1. |
Mariestads Bois - Nässjö FF Röd | 3 - 1 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 3, TI1. |
Falköpings KIK Röd - IFK Tidaholm | 7 - 8 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 4, VR2. |
Skövde KIK Vit - Ulvåkers IF | 0 - 1 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 5, LA2. |
Habo Vit - Utbynäs SK | 0 - 1 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 6, LA1. |
RIK Karlskoga - Nässjö FF Blå | 1 - 0 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 7, SP2. |
Råda BK F13 - Bankeryds SK svart | 2 - 0 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 8, VR1. |
Skillingaryds IS - Norra Fågelås IF | 11 - 0 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 9, LA3. |
Karlskoga SK - Falköpings KIK VIT | 2 - 4 |
16/04 09:40, F13 f.2010, Kval.m C/D 10, BI1. |
Groheds IF / Ljungskile SK F2009 - Tidaholms GIF | 1 - 3 |
16/04 10:30, F14 f.2009, Kval.m C/D 1, TI1. |
IF Eker F09/10 - Falköpings KIK Svart | 3 - 0 |
16/04 10:30, F14 f.2009, Kval.m C/D 2, SP1. |
Ekhagens IF - Falköpings KIK RÖD | 3 - 1 |
16/04 10:30, F14 f.2009, Kval.m C/D 3, SP2. |
IF HAGA - Skultorps If | 4 - 0 |
16/04 10:30, F14 f.2009, Kval.m C/D 4, VR1. |
Hestra SSK - Orust FC | 5 - 1 |
16/04 10:30, F14 f.2009, Kval.m C/D 5, VR2. |
Tölö IF - Östadkulle sk | 7 - 6 |
16/04 10:30, F14 f.2009, Kval.m C/D 6, BI1. |
Bankeryds SK gul - Habo if Blå | 0 - 1 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 1, UL1. |
Vaksala SK:Gul - Hovås Billdal IF 1 | 1 - 4 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 2, LA2. |
Kullavik IF - Ekhagens IF | 2 - 4 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 3, UL3. |
Lerum IS - Västerhaninge IF Blå | 2 - 1 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 4, NY1. |
Örebro SK Ungdom - Vaksala SK:Svart | 2 - 3 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 5, NY2. |
Hvetlanda Gif - Vara SK | 3 - 2 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 6, NY3. |
Tölö - Skara FC F13 | 2 - 1 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 7, NY4. |
Lerkils IF - Skövde KIK Svart/vit | 4 - 0 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 8, LA1. |
Hovås Billdal IF 2 - IFK Värsås | 2 - 1 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 9, UL2. |
Bankeryds SK -12 - Orust FC | 4 - 1 |
16/04 10:30, F13 f.2010, Kval.m A/B 10, LA3. |
BK Häcken - Jitex F2009 Lila | 3 - 1 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 1, UL1. |
Sollentuna FK Vit - Boo FF Blå | 3 - 0 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 2, UL2. |
Boo FF Röd - Sollentuna FK Svart | 2 - 3 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 3, UL3. |
IF Väster Orange - BK Astrio | 2 - 1 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 4, NY1. |
Jitex F2009 Vit - Alingsås KIK | 4 - 1 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 5, NY2. |
Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS | 2 - 0 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 6, NY3. |
Lerum IS F09 - TFK/HIS | 3 - 1 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m A/B 7, NY4. |
Vasalunds IF F09 - Habo IF | 4 - 5 |
16/04 11:20, F14 f.2009, Kval.m C/D 7, BI1. |
Skiljebo SK 1 - Fässbergs IF | 6 - 0 |
16/04 11:20, P14 f.2009, A-Slutspel, LA2. |
Götene IF - AIK | 1 - 3 |
16/04 11:20, P14 f.2009, A-Slutspel, LA1. |
IFK Hjo - Husqvarna FF | 0 - 5 |
16/04 11:20, P14 f.2009, B-Slutspel, SP1. |
Lindö FF 2 - Tidaholms GIF | 4 - 5 |
16/04 11:20, P14 f.2009, B-Slutspel, SP2. |
BK Bifrost - Östers IF Blå | 7 - 8 |
16/04 11:20, P14 f.2009, C-Slutspel, LA3. |
Lerums IS Vit - Askims IK | 2 - 0 |
16/04 11:20, P14 f.2009, C-Slutspel, TI1. |
Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll Vit | 0 - 2 |
16/04 11:20, P14 f.2009, D-Slutspel, VR1. |
Lerkils IF - Kinnarp-Slutarps IF | 3 - 0 |
16/04 11:20, P14 f.2009, D-Slutspel, VR2. |
Kärra KIF Blå - Barkarö SK | 1 - 0 |
16/04 12:10, P13 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
JK10/Env - Egnahems BK | 2 - 3 |
16/04 12:10, P13 f.2010, B-Slutspel, UL2. |
Skövde AIK P13-1 - Skövde AIK P13-2 | 3 - 1 |
16/04 12:10, P13 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
IFK Skövde 1 - Rynninge Ik | 3 - 5 |
16/04 12:10, P13 f.2010, D-Slutspel, SP1. |
Habo if Blå - Ekhagens IF | 0 - 3 |
16/04 12:10, F13 f.2010, A-Slutspel, UL3. |
Hvetlanda Gif - Hovås Billdal IF 2 | 4 - 2 |
16/04 12:10, F13 f.2010, A-Slutspel, NY1. |
Bankeryds SK gul - Kullavik IF | 1 - 5 |
16/04 12:10, F13 f.2010, B-Slutspel, NY2. |
Vara SK - IFK Värsås | 1 - 0 |
16/04 12:10, F13 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Vetlanda FF - Mariestads Bois | 0 - 4 |
16/04 12:10, F13 f.2010, C-Slutspel, NY4. |
Utbynäs SK - Skillingaryds IS | 2 - 1 |
16/04 12:10, F13 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Skövde KIK Svart - Nässjö FF Röd | 4 - 3 |
16/04 12:10, F13 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Habo Vit - Norra Fågelås IF | 6 - 0 |
16/04 12:10, F13 f.2010, D-Slutspel, LA3. |
BK Häcken - Lerum IS F09 | 1 - 0 |
16/04 13:00, F14 f.2009, A-Slutspel, UL1. |
Sollentuna FK Vit - Vänersborgs FK | 7 - 1 |
16/04 13:00, F14 f.2009, A-Slutspel, UL2. |
IF Väster Orange - Jitex F2009 Vit | 0 - 2 |
16/04 13:00, F14 f.2009, A-Slutspel, UL3. |
Jitex F2009 Lila - TFK/HIS | 3 - 0 |
16/04 13:00, F14 f.2009, B-Slutspel, NY1. |
Boo FF Blå - Trollhättans BoIS | 3 - 0 |
16/04 13:00, F14 f.2009, B-Slutspel, NY2. |
BK Astrio - Alingsås KIK | 1 - 0 |
16/04 13:00, F14 f.2009, B-Slutspel, NY3. |
Tidaholms GIF - Habo IF | 2 - 1 |
16/04 13:00, F14 f.2009, C-Slutspel, BI1. |
IF Eker F09/10 - Tölö IF | 0 - 3 |
16/04 13:00, F14 f.2009, C-Slutspel, VR2. |
IF HAGA - Hestra SSK | 2 - 1 |
16/04 13:00, F14 f.2009, C-Slutspel, TI1. |
Groheds IF / Ljungskile SK F2009 - Vasalunds IF F09 | 3 - 5 |
16/04 13:00, F14 f.2009, D-Slutspel, SP1. |
Falköpings KIK Svart - Östadkulle sk | 0 - 2 |
16/04 13:00, F14 f.2009, D-Slutspel, SP2. |
Skultorps If - Orust FC | 8 - 7 |
16/04 13:00, F14 f.2009, D-Slutspel, VR1. |
RIK Karlskoga - Våmbs IF | 3 - 4 |
16/04 13:00, F13 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
BK Forward - Skiljebo SK 1 | 2 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, A-Slutspel, NY1. |
IF Karlstad Fotboll 1 - IF Eker | 0 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, A-Slutspel, UL3. |
Skövde Aik - Hvetlanda GIF | 2 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, A-Slutspel, UL2. |
AIK - Sävedalen IF blå | 0 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, A-Slutspel, UL1. |
Husqvarna FF - Slottsskogen/ Godhem IF | 2 - 0 |
16/04 13:50, P14 f.2009, B-Slutspel, NY2. |
Lerums IS Lila - IF Karlstad Fotboll 2 | 3 - 1 |
16/04 13:50, P14 f.2009, B-Slutspel, NY3. |
Lindö FF 1 - Skara FC | 4 - 5 |
16/04 13:50, P14 f.2009, B-Slutspel, NY4. |
Töreboda IK - Tidaholms GIF | 1 - 2 |
16/04 13:50, P14 f.2009, B-Slutspel, TI1. |
Östers IF Blå - Bankeryds SK 2 | 1 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, C-Slutspel, LA1. |
IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro 1 - Råda BK Vit | 2 - 0 |
16/04 13:50, P14 f.2009, C-Slutspel, LA2. |
Sävedalen IF Röd - Råda BK Grön | 3 - 1 |
16/04 13:50, P14 f.2009, C-Slutspel, LA3. |
IF Mölndal Fotboll Vit - Kungshamns IF | 1 - 2 |
16/04 13:50, P14 f.2009, D-Slutspel, VR1. |
Östers IF Röd - Halvorstorp | 1 - 2 |
16/04 13:50, P14 f.2009, D-Slutspel, SP2. |
Bankeryds SK 1 - Irsta IF | 5 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, D-Slutspel, SP1. |
Köping FF - Lerkils IF | 0 - 3 |
16/04 13:50, P14 f.2009, D-Slutspel, VR2. |
Ekhagens IF - Lerkils IF | 5 - 0 |
16/04 13:50, P13 f.2010, C-Slutspel, BI1. |
IF Mölndal Fotboll Röd - Lerums IS Vit | 2 - 0 |
16/04 14:40, P14 f.2009, C-Slutspel, LA3. |
Kärra KIF Blå - IFK Hjo | 5 - 4 |
16/04 14:40, P13 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Skövde AIK P13-3 - Skövde AIK P13-4 | 5 - 4 |
16/04 14:40, P13 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Jönköpings Södra Vit - Jönköpings Södra IF - 2011 | 2 - 0 |
16/04 14:40, P13 f.2010, A-Slutspel, UL3. |
Atletico Göteborg FC - IFK Örby | 0 - 1 |
16/04 14:40, P13 f.2010, A-Slutspel, NY1. |
Egnahems BK - Mantorps FF | 1 - 3 |
16/04 14:40, P13 f.2010, B-Slutspel, NY2. |
Kärra KIF Gul - IFK Mariestad | 6 - 1 |
16/04 14:40, P13 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Habo IF 2 - Nol IK | 5 - 3 |
16/04 14:40, P13 f.2010, B-Slutspel, NY4. |
Önnereds IK - Habo IF 1 | 6 - 0 |
16/04 14:40, P13 f.2010, B-Slutspel, TI1. |
Skövde AIK P13-1 - Egnahems BK 2 | 1 - 0 |
16/04 14:40, P13 f.2010, C-Slutspel, BI1. |
Hovsta IF - IFK Skövde 2 | 0 - 1 |
16/04 14:40, P13 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
Jönköpings Södra Grön - Skultorps IF | 6 - 2 |
16/04 14:40, P13 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Rynninge Ik - Halvorstorp IS: Gul | 2 - 1 |
16/04 14:40, P13 f.2010, D-Slutspel, SP1. |
IFK Skövde 3 - Tenhults IF | 1 - 2 |
16/04 14:40, P13 f.2010, D-Slutspel, SP2. |
Tidaholms Gif - Halvorstorp IS: Svart | 3 - 0 |
16/04 14:40, P13 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
IFK Tidaholm - Våmbs if | 2 - 0 |
16/04 14:40, P13 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
Ekhagens IF - Vaksala SK:Svart | 0 - 3 |
16/04 15:30, F13 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Lerkils IF - Bankeryds SK -12 | 2 - 3 |
16/04 15:30, F13 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Hvetlanda Gif - Lerum IS | 1 - 0 |
16/04 15:30, F13 f.2010, A-Slutspel, UL3. |
Tölö - Hovås Billdal IF 1 | 2 - 3 |
16/04 15:30, F13 f.2010, A-Slutspel, NY1. |
Kullavik IF - Örebro SK Ungdom | 0 - 1 |
16/04 15:30, F13 f.2010, B-Slutspel, NY2. |
Skövde KIK Svart/vit - Orust FC | 1 - 3 |
16/04 15:30, F13 f.2010, B-Slutspel, NY3. |
Vara SK - Västerhaninge IF Blå | 4 - 1 |
16/04 15:30, F13 f.2010, B-Slutspel, NY4. |
Skara FC F13 - Vaksala SK:Gul | 0 - 3 |
16/04 15:30, F13 f.2010, B-Slutspel, TI1. |
Mariestads Bois - Ulvåkers IF | 1 - 2 |
16/04 15:30, F13 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
Råda BK F13 - Falköpings KIK VIT | 1 - 0 |
16/04 15:30, F13 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Utbynäs SK - IFK Tidaholm | 2 - 0 |
16/04 15:30, F13 f.2010, C-Slutspel, LA3. |
Skövde KIK Svart - Skövde KIK Vit | 1 - 0 |
16/04 15:30, F13 f.2010, D-Slutspel, SP1. |
Bankeryds SK svart - Karlskoga SK | 3 - 0 |
16/04 15:30, F13 f.2010, D-Slutspel, SP2. |
Habo Vit - Falköpings KIK Röd | 4 - 0 |
16/04 15:30, F13 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Nässjö FF Blå - Ölmstad/Vista | 5 - 4 |
16/04 15:30, F13 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
IF Eker - Skiljebo SK 1 | 0 - 1 |
16/04 16:20, P14 f.2009, A-Slutspel, UL2. |
Sävedalen IF blå - Hvetlanda GIF | 4 - 2 |
16/04 16:20, P14 f.2009, A-Slutspel, UL1. |
Husqvarna FF - Lerums IS Lila | 5 - 0 |
16/04 16:20, P14 f.2009, B-Slutspel, NY4. |
Skara FC - Tidaholms GIF | 2 - 0 |
16/04 16:20, P14 f.2009, B-Slutspel, TI1. |
Bankeryds SK 2 - IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro 1 | 2 - 0 |
16/04 16:20, P14 f.2009, C-Slutspel, LA1. |
Sävedalen IF Röd - IF Mölndal Fotboll Röd | 1 - 3 |
16/04 16:20, P14 f.2009, C-Slutspel, LA2. |
Kungshamns IF - Halvorstorp | 7 - 0 |
16/04 16:20, P14 f.2009, D-Slutspel, LA3. |
Skövde AIK P13-1 - Ekhagens IF | 1 - 5 |
16/04 16:20, P13 f.2010, C-Slutspel, BI1. |
Sollentuna FK Svart - BK Häcken | 0 - 2 |
16/04 16:20, F14 f.2009, A-Slutspel, UL3. |
Sollentuna FK Vit - Jitex F2009 Vit | 3 - 0 |
16/04 16:20, F14 f.2009, A-Slutspel, NY1. |
Boo FF Röd - Jitex F2009 Lila | 2 - 0 |
16/04 16:20, F14 f.2009, B-Slutspel, NY2. |
Boo FF Blå - BK Astrio | 3 - 0 |
16/04 16:20, F14 f.2009, B-Slutspel, NY3. |
Ekhagens IF - Tidaholms GIF | 3 - 0 |
16/04 16:20, F14 f.2009, C-Slutspel, SP1. |
Tölö IF - IF HAGA | 4 - 1 |
16/04 16:20, F14 f.2009, C-Slutspel, SP2. |
Falköpings KIK RÖD - Vasalunds IF F09 | 3 - 2 |
16/04 16:20, F14 f.2009, D-Slutspel, VR1. |
Östadkulle sk - Skultorps If | 0 - 1 |
16/04 16:20, F14 f.2009, D-Slutspel, VR2. |
Bankeryds SK 1 - Lerkils IF | 0 - 5 |
16/04 17:10, P14 f.2009, D-Slutspel, LA3. |
Kärra KIF Blå - Skövde AIK P13-3 | 3 - 4 |
16/04 17:10, P13 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Jönköpings Södra Vit - IFK Örby | 5 - 1 |
16/04 17:10, P13 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Mantorps FF - Kärra KIF Gul | 0 - 2 |
16/04 17:10, P13 f.2010, B-Slutspel, UL3. |
Habo IF 2 - Önnereds IK | 1 - 2 |
16/04 17:10, P13 f.2010, B-Slutspel, NY1. |
IFK Skövde 2 - Jönköpings Södra Grön | 0 - 4 |
16/04 17:10, P13 f.2010, C-Slutspel, BI1. |
Rynninge Ik - Tenhults IF | 0 - 2 |
16/04 17:10, P13 f.2010, D-Slutspel, SP1. |
Tidaholms Gif - IFK Tidaholm | 6 - 5 |
16/04 17:10, P13 f.2010, D-Slutspel, SP2. |
Vaksala SK:Svart - Bankeryds SK -12 | 1 - 2 |
16/04 17:10, F13 f.2010, A-Slutspel, NY2. |
Hvetlanda Gif - Hovås Billdal IF 1 | 1 - 0 |
16/04 17:10, F13 f.2010, A-Slutspel, NY3. |
Örebro SK Ungdom - Orust FC | 1 - 0 |
16/04 17:10, F13 f.2010, B-Slutspel, NY4. |
Vara SK - Vaksala SK:Gul | 0 - 2 |
16/04 17:10, F13 f.2010, B-Slutspel, TI1. |
Ulvåkers IF - Råda BK F13 | 2 - 0 |
16/04 17:10, F13 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
Utbynäs SK - Våmbs IF | 3 - 0 |
16/04 17:10, F13 f.2010, C-Slutspel, LA2. |
Skövde KIK Svart - Bankeryds SK svart | 2 - 0 |
16/04 17:10, F13 f.2010, D-Slutspel, VR2. |
Habo Vit - Nässjö FF Blå | 2 - 1 |
16/04 17:10, F13 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Sävedalen IF blå - Skiljebo SK 1 | 3 - 1 |
16/04 18:00, P14 f.2009, A-Slutspel, UL1. |
Husqvarna FF - Skara FC | 2 - 0 |
16/04 18:00, P14 f.2009, B-Slutspel, UL3. |
Bankeryds SK 2 - IF Mölndal Fotboll Röd | 3 - 1 |
16/04 18:00, P14 f.2009, C-Slutspel, LA1. |
BK Häcken - Sollentuna FK Vit | 0 - 3 |
16/04 18:00, F14 f.2009, A-Slutspel, UL2. |
Boo FF Röd - Boo FF Blå | 2 - 0 |
16/04 18:00, F14 f.2009, B-Slutspel, NY1. |
Ekhagens IF - Tölö IF | 2 - 1 |
16/04 18:00, F14 f.2009, C-Slutspel, SP1. |
Falköpings KIK RÖD - Skultorps If | 7 - 6 |
16/04 18:00, F14 f.2009, D-Slutspel, VR1. |
Kungshamns IF - Lerkils IF | 2 - 0 |
16/04 18:30, P14 f.2009, D-Slutspel, LA3. |
Ekhagens IF - Jönköpings Södra Grön | 0 - 2 |
16/04 18:30, P13 f.2010, C-Slutspel, BI1. |
Skövde AIK P13-3 - Jönköpings Södra Vit | 0 - 2 |
16/04 18:50, P13 f.2010, A-Slutspel, UL1. |
Kärra KIF Gul - Önnereds IK | 0 - 1 |
16/04 18:50, P13 f.2010, B-Slutspel, UL3. |
Tenhults IF - Tidaholms Gif | 5 - 0 |
16/04 18:50, P13 f.2010, D-Slutspel, SP1. |
Bankeryds SK -12 - Hvetlanda Gif | 1 - 2 |
16/04 18:50, F13 f.2010, A-Slutspel, UL2. |
Örebro SK Ungdom - Vaksala SK:Gul | 4 - 5 |
16/04 18:50, F13 f.2010, B-Slutspel, NY1. |
Ulvåkers IF - Utbynäs SK | 1 - 2 |
16/04 18:50, F13 f.2010, C-Slutspel, LA1. |
Skövde KIK Svart - Habo Vit | 0 - 1 |
16/04 18:50, F13 f.2010, D-Slutspel, VR1. |
Dalen/Krokslätts FF - Hovsta IF | 0 - 0 |
22/04 08:30, P15 f.2008, Grupp A, KU1 |
Lerkils IF - Tidaholms G&IF | 0 - 4 |
22/04 08:30, P15 f.2008, Grupp C, UL1 |
LEDIGPLATS 1 - Masthuggets bk | 0 - 3 |
22/04 08:30, P15 f.2008, Grupp F, NY1 |
Grebbestad IF - Skövde AIK Vit | 0 - 2 |
22/04 08:30, P15 f.2008, Grupp F, KU2 |
Upphärads is/Sjuntorps if/Åsaka sk - Åsa IF | 0 - 2 |
22/04 08:30, F15 f.2008, Grupp A, SK1 |
TFK/HIS 1 - Töreboda IK | 4 - 0 |
22/04 08:30, F15 f.2008, Grupp B, TI1 |
Habo IF vit - IFK Falköping Blå | |
22/04 08:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Anderstorps IF - Vartofta SK | |
22/04 08:30, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
BK Trix P11 - Lerkils IF 2 | |
22/04 09:00, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Habo IF Blåvit - Norrahammar GIS P12 Grön | |
22/04 09:00, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Hvetlanda GIF blå - Tidaholms G&IF | |
22/04 09:00, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Skövde AIK Vit - Vara SK gul | |
22/04 09:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Ulvåkers IF lag röd - Barnarps IF | |
22/04 09:00, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Råda BK Gul - FKIK | |
22/04 09:00, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
IFK Falköping Blå - Skövde AIK 1 | |
22/04 09:00, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
IFK Tidaholm vit - Brämhults IK Svart | |
22/04 09:00, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
IFK Falköping Svart - IFK Skövde 2 | |
22/04 09:00, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Skövde AIK 4 - Hallby IF blå | |
22/04 09:00, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Skövde KIK svart - Kareby IS | |
22/04 09:00, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Skövde AIK 8 Röd - TG&IF 1 | |
22/04 09:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Skövde AIK 8 Vit - IFK Falköping Blå | |
22/04 09:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp D, UL11 |
Sandhems IF - IFK Tidaholm vit | |
22/04 09:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp D, UL10 |
mölnlycke IF - Trollhättans FK | 1 - 0 |
22/04 09:20, P15 f.2008, Grupp B, UL1 |
Hvetlanda GIF - Skövde AIK Röd | 1 - 1 |
22/04 09:20, P15 f.2008, Grupp B, KU2 |
Säffle SK - FK Karlskrona | 2 - 4 |
22/04 09:20, P15 f.2008, Grupp C, KU1 |
Lindome GIF - Ekedalens SK | 2 - 1 |
22/04 09:20, P15 f.2008, Grupp D, NY1 |
TFK/HIS 2 - Barnarps if 1 | 0 - 3 |
22/04 09:20, F15 f.2008, Grupp D, TI1 |
Lerums IS - Romfartuna GIF | 1 - 0 |
22/04 09:20, F15 f.2008, Grupp F, SK1 |
Örebro Syrianska Gul - Hvetlanda GIF gul | |
22/04 09:30, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Jönköpings Södra IF Vit - BK Häcken 3 | |
22/04 09:30, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Våmbs IF Grön - Lerkils IF 1 | |
22/04 09:30, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Örebro Syrianska Röd - Ifk tidaholm blå | |
22/04 09:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
IFK Hjo - Bergums IF | |
22/04 09:30, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
RIK Karlskoga - BK Häcken 2 | |
22/04 09:30, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Habo IF grön - Ulvåkers IF Röd | |
22/04 09:30, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Habo IF gul - Ulvåkers IF Svart | |
22/04 09:30, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
Skövde AIK 3 - Stenstorps IF | |
22/04 09:30, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
IFK Tidaholm blå - Skövde AIK 5 | |
22/04 09:30, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
TG&IF - Mariebergs IK | |
22/04 09:30, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Falköpings FK Röd - Skara Fc Blå | |
22/04 09:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
IFK Hjo 1 - Floby/Grolanda IF | |
22/04 09:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp G, UL10 |
Ekedalens SK 2 - Skara Fc Vit | |
22/04 09:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp G, UL11 |
Kode IF 2 - BK Häcken 1 | |
22/04 10:00, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Mariebergs IK - Egnahems BK svart | |
22/04 10:00, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Karlslund IF FK: Vit - Hemsjö IF P11 | |
22/04 10:00, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
IFK Falköping Blå - Sjömarkens IF | |
22/04 10:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Råda BK Grön - Qbik blå | |
22/04 10:00, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Onsala BK BLÅ - IF Kil vit | |
22/04 10:00, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
IFK Hjo - IK Kongahälla | |
22/04 10:00, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
IFK Skövde 3 - Skövde AIK 2 | |
22/04 10:00, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
Ölmstad IS - IK Kongahälla 2 | |
22/04 10:00, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
IFK Falköping Vit - Brämhults IK Vit | |
22/04 10:00, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Kareby IS - Vartofta SK | |
22/04 10:00, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
IFK Falköping Blå - Sandhems IF | |
22/04 10:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp D, UL10 |
IFK Tidaholm vit - Skövde AIK 8 Vit | |
22/04 10:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp D, UL11 |
Gerdskens BK - Skara FC | 2 - 3 |
22/04 10:10, P15 f.2008, Grupp A, KU2 |
IFK Hjo - Tabergs SK | 0 - 2 |
22/04 10:10, P15 f.2008, Grupp D, KU1 |
AIK - UB - IFK Falköping | 0 - 5 |
22/04 10:10, P15 f.2008, Grupp E, UL1 |
Östers IF - Mölnlycke IS-Ungdom | 0 - 2 |
22/04 10:10, P15 f.2008, Grupp E, NY1 |
IFK Skoghall Dam - Barnarps if 2 | 1 - 0 |
22/04 10:10, F15 f.2008, Grupp E, TI1 |
Hvetlanda GIF - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
22/04 10:10, F15 f.2008, Grupp G, SK1 |
TG&IF 1 - Falköpings FK Röd | |
22/04 10:15, P8/P9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Hvetlanda GIF gul - Lerkils IF 2 | |
22/04 10:30, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Norrahammar GIS P12 Grön - BK Häcken 3 | |
22/04 10:30, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Hvetlanda GIF blå - Våmbs IF Grön | |
22/04 10:30, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Örebro Syrianska Röd - Habo IF vit | |
22/04 10:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Barnarps IF - Bergums IF | |
22/04 10:30, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Råda BK Gul - RIK Karlskoga | |
22/04 10:30, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Skövde AIK 1 - IFK Skövde 1 | |
22/04 10:30, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Ulvåkers IF Svart - Brämhults IK Svart | |
22/04 10:30, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
Stenstorps IF - Habo IF röd | |
22/04 10:30, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Hallby IF blå - Habo IF vit | |
22/04 10:30, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Skövde KIK svart - TG&IF | |
22/04 10:30, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Floby/Grolanda IF - Ekedalens SK 2 | |
22/04 10:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp G, UL10 |
Skara Fc Vit - IFK Hjo 1 | |
22/04 10:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp G, UL11 |
Skara Fc Blå - Skövde AIK 8 Röd | |
22/04 10:45, P8/P9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
FK Karlskrona - Lerkils IF | 7 - 0 |
22/04 11:00, P15 f.2008, Grupp C, KU1 |
Skövde AIK Vit - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
22/04 11:00, P15 f.2008, Grupp F, KU2 |
Hertzöga BK - Mariebo IK | 2 - 2 |
22/04 11:00, F15 f.2008, Grupp A, TI1 |
Jitex - Tidaholms Gif | 5 - 0 |
22/04 11:00, F15 f.2008, Grupp C, UL1 |
LEDIGPLATS 2 - Vara SK | 0 - 3 |
22/04 11:00, F15 f.2008, Grupp D, NY1 |
Skövde KIK f15 - Älvsborgs FF | 2 - 3 |
22/04 11:00, F15 f.2008, Grupp E, SK1 |
Örebro Syrianska Gul - Kode IF 2 | |
22/04 11:00, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Habo IF Blåvit - Mariebergs IK | |
22/04 11:00, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Tidaholms G&IF - Hemsjö IF P11 | |
22/04 11:00, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Ifk tidaholm blå - Vara SK gul | |
22/04 11:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Qbik blå - Ekhagens IF röd | |
22/04 11:00, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
BK Häcken 2 - Skövde KIK | |
22/04 11:00, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Ulvåkers IF Röd - IK Kongahälla | |
22/04 11:00, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Habo IF gul - IFK Skövde 3 | |
22/04 11:00, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
IFK Skövde 2 - IK Kongahälla 2 | |
22/04 11:00, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Brämhults IK Vit - Skövde AIK 5 | |
22/04 11:00, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Mariebergs IK - Bk Trix 1 | |
22/04 11:00, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Skövde AIK 8 Vit - Sandhems IF | |
22/04 11:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp D, UL10 |
IFK Falköping Blå - IFK Tidaholm vit | |
22/04 11:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp D, UL11 |
BK Häcken 1 - Ifk tidaholm vit | |
22/04 11:30, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Egnahems BK svart - Skövde AIK Röd | |
22/04 11:30, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Lerkils IF 1 - BK Häcken 2 | |
22/04 11:30, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Sjömarkens IF - Örebro Syrianska Röd | |
22/04 11:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Ulvåkers IF lag röd - Råda BK Grön | |
22/04 11:30, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
FKIK - IF Kil vit | |
22/04 11:30, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Habo IF grön - IFK Falköping Blå | |
22/04 11:30, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Skövde AIK 2 - Hallby IF vit | |
22/04 11:30, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
IFK Falköping Svart - Skövde AIK 3 | |
22/04 11:30, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
IFK Falköping Vit - Skövde AIK 4 | |
22/04 11:30, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Kareby IS - Anderstorps IF | |
22/04 11:30, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Skövde AIK 8 Röd - Falköpings FK Röd | |
22/04 11:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
IFK Hjo 1 - Ekedalens SK 2 | |
22/04 11:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp G, UL10 |
Floby/Grolanda IF - Skara Fc Vit | |
22/04 11:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp G, UL11 |
Skara FC - Dalen/Krokslätts FF | 1 - 1 |
22/04 11:50, P15 f.2008, Grupp A, KU1 |
Tidaholms G&IF - Säffle SK | 0 - 2 |
22/04 11:50, P15 f.2008, Grupp C, NY1 |
Masthuggets bk - Grebbestad IF | 1 - 0 |
22/04 11:50, P15 f.2008, Grupp F, KU2 |
Lerkils IF - Sjömarkens IF / Sandareds IF | 1 - 0 |
22/04 11:50, F15 f.2008, Grupp B, UL1 |
IFK Kumla - Mariestads Bois FF | 3 - 0 |
22/04 11:50, F15 f.2008, Grupp F, SK1 |
Mariebo IK 2 - Onsala BK | 1 - 5 |
22/04 11:50, F15 f.2008, Grupp G, TI1 |
Hvetlanda GIF gul - BK Trix P11 | |
22/04 12:00, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Norrahammar GIS P12 Grön - Jönköpings Södra IF Vit | |
22/04 12:00, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Våmbs IF Grön - Hemsjö IF P11 | |
22/04 12:00, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Ifk tidaholm blå - Skövde AIK Vit | |
22/04 12:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Barnarps IF - IFK Hjo | |
22/04 12:00, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Skövde KIK - Råda BK Gul | |
22/04 12:00, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Ulvåkers IF Röd - IFK Hjo | |
22/04 12:00, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
IFK Skövde 3 - Brämhults IK Svart | |
22/04 12:00, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
Skövde AIK 3 - IK Kongahälla 2 | |
22/04 12:00, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Skövde AIK 4 - Skövde AIK 5 | |
22/04 12:00, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
TG&IF - Vartofta SK | |
22/04 12:00, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
TG&IF 1 - Skara Fc Blå | |
22/04 12:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
IFK Falköping Svart - Skövde AIK 9 Rödvit | |
22/04 12:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp E, UL11 |
Gislaved IS / P9 röd 2 - IFK Tidaholm P9 Blå/Vit | |
22/04 12:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp E, UL10 |
Kode IF 2 - Lerkils IF 2 | |
22/04 12:30, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Skövde AIK Röd - Habo IF Blåvit | |
22/04 12:30, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
BK Häcken 2 - Hvetlanda GIF blå | |
22/04 12:30, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Habo IF vit - Vara SK gul | |
22/04 12:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Ekhagens IF röd - Ulvåkers IF lag röd | |
22/04 12:30, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
RIK Karlskoga - IF Kil vit | |
22/04 12:30, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
IFK Skövde 1 - Habo IF grön | |
22/04 12:30, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Ulvåkers IF Svart - IFK Tidaholm vit | |
22/04 12:30, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
Habo IF röd - IFK Falköping Svart | |
22/04 12:30, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Habo IF vit - IFK Falköping Vit | |
22/04 12:30, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Bk Trix 1 - Skövde KIK svart | |
22/04 12:30, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Örslösa Söne IK - IFK Falköping Vit | |
22/04 12:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Skövde AIK 9 Röd - Gislaved IS / P9 vit | |
22/04 12:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp F, UL10 |
Ekedalens SK 1 - IFK Tidaholm P9 Vit/Blå | |
22/04 12:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp F, UL11 |
Trollhättans FK - Hvetlanda GIF | 2 - 3 |
22/04 12:40, P15 f.2008, Grupp B, KU1 |
Ekedalens SK - IFK Hjo | 2 - 1 |
22/04 12:40, P15 f.2008, Grupp D, KU2 |
Tabergs SK - Lindome GIF | 0 - 1 |
22/04 12:40, P15 f.2008, Grupp D, NY1 |
Vetlanda FF - Jönköpings Södra IF | 0 - 1 |
22/04 12:40, F15 f.2008, Grupp C, UL1 |
Barnarps if 1 - LEDIGPLATS 2 | 3 - 0 |
22/04 12:40, F15 f.2008, Grupp D, TI1 |
Barnarps if 2 - Skövde KIK f15 | 1 - 2 |
22/04 12:40, F15 f.2008, Grupp E, SK1 |
Ifk tidaholm vit - Örebro Syrianska Gul | |
22/04 13:00, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Mariebergs IK - BK Häcken 3 | |
22/04 13:00, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Tidaholms G&IF - Karlslund IF FK: Vit | |
22/04 13:00, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
IFK Falköping Blå - Skövde AIK Vit | |
22/04 13:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Råda BK Grön - Bergums IF | |
22/04 13:00, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
FKIK - Onsala BK BLÅ | |
22/04 13:00, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Ik oddevold - Örebro SK ungdom -lag vit | |
22/04 13:00, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Habo IF 3 - Egnahems BK 2 | |
22/04 13:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
IFK Falköping Blå - IK Kongahälla | |
22/04 13:00, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Hallby IF vit - Habo IF gul | |
22/04 13:00, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
IFK Skövde 2 - Ölmstad IS | |
22/04 13:00, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Brämhults IK Vit - IFK Tidaholm blå | |
22/04 13:00, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Mariebergs IK - Anderstorps IF | |
22/04 13:00, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Slövde AIK 8 vitröd - IFK Tidaholm blå | |
22/04 13:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Skövde AIK 9 Rödvit - Gislaved IS / P9 röd 2 | |
22/04 13:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp E, UL10 |
IFK Tidaholm P9 Blå/Vit - IFK Falköping Svart | |
22/04 13:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp E, UL11 |
Hovsta IF - Gerdskens BK | 1 - 2 |
22/04 13:30, P15 f.2008, Grupp A, UL1 |
Skövde AIK Röd - mölnlycke IF | 0 - 3 |
22/04 13:30, P15 f.2008, Grupp B, KU2 |
IFK Falköping - Östers IF | 2 - 1 |
22/04 13:30, P15 f.2008, Grupp E, KU1 |
Mölnlycke IS-Ungdom - AIK - UB | 1 - 0 |
22/04 13:30, P15 f.2008, Grupp E, NY1 |
Åsa IF - Hertzöga BK | 0 - 1 |
22/04 13:30, F15 f.2008, Grupp A, TI1 |
LEDIGPLATS 1 - Mariebo IK 2 | 0 - 3 |
22/04 13:30, F15 f.2008, Grupp G, SK1 |
BK Häcken 1 - BK Trix P11 | |
22/04 13:30, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
Egnahems BK svart - Jönköpings Södra IF Vit | |
22/04 13:30, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Hemsjö IF P11 - BK Häcken 2 | |
22/04 13:30, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Vara SK gul - Sjömarkens IF | |
22/04 13:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Qbik blå - IFK Hjo | |
22/04 13:30, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
IF Kil vit - Skövde KIK | |
22/04 13:30, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
IFK Falköping Röd - Egnahems BK | |
22/04 13:30, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Falköpings FK Svart - IFK Tidaholm P11 | |
22/04 13:30, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Skövde AIK 1 - IFK Hjo | |
22/04 13:30, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Skövde AIK 2 - IFK Tidaholm vit | |
22/04 13:30, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
IK Kongahälla 2 - Habo IF röd | |
22/04 13:30, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Skövde AIK 5 - Habo IF vit | |
22/04 13:30, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Vartofta SK - Bk Trix 1 | |
22/04 13:30, F11 f.2012, Grupp A, SK2 |
Gislaved IS / P9 vit - Ekedalens SK 1 | |
22/04 13:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp F, UL11 |
IFK Tidaholm P9 Vit/Blå - Skövde AIK 9 Röd | |
22/04 13:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp F, UL10 |
IFK Tidaholm blå - Örslösa Söne IK | |
22/04 13:45, P8/P9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Lerkils IF 2 - Ifk tidaholm vit | |
22/04 14:00, P12 f.2011, Grupp B, UL3 |
BK Häcken 3 - Skövde AIK Röd | |
22/04 14:00, P12 f.2011, Grupp E, UL4 |
Lerkils IF 1 - Karlslund IF FK: Vit | |
22/04 14:00, P12 f.2011, Grupp F, UL2 |
Bergums IF - Ekhagens IF röd | |
22/04 14:00, F12 f.2011, Grupp A, IP1 |
BK Häcken 2 - Onsala BK BLÅ | |
22/04 14:00, F12 f.2011, Grupp B, IP2 |
Lindö FF 2 - FC Corner | |
22/04 14:00, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Smedby AIS 3 - Råslätt SK | |
22/04 14:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
IK Kongahälla - IFK Skövde 1 | |
22/04 14:00, P10 f.2013, Grupp A, UL5 |
Brämhults IK Svart - Hallby IF vit | |
22/04 14:00, P10 f.2013, Grupp B, NY2 |
Stenstorps IF - Ölmstad IS | |
22/04 14:00, P10 f.2013, Grupp C, UL6 |
Hallby IF blå - IFK Tidaholm blå | |
22/04 14:00, P10 f.2013, Grupp D, UL7 |
Skövde KIK vit - BK Trix 2 | |
22/04 14:00, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Ulvåkers IF F2013 - Falköpings KIK vit | |
22/04 14:00, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
IFK Falköping Svart - Gislaved IS / P9 röd 2 | |
22/04 14:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp E, UL11 |
Skövde AIK 9 Rödvit - IFK Tidaholm P9 Blå/Vit | |
22/04 14:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp E, UL10 |
IFK Falköping Vit - Slövde AIK 8 vitröd | |
22/04 14:15, P8/P9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Masthuggets bk - Skövde AIK Vit | 3 - 0 |
22/04 14:20, P15 f.2008, Grupp F, KU1 |
Mariebo IK - Upphärads is/Sjuntorps if/Åsaka sk | 4 - 0 |
22/04 14:20, F15 f.2008, Grupp A, TI1 |
Töreboda IK - Lerkils IF | 0 - 2 |
22/04 14:20, F15 f.2008, Grupp B, SK1 |
Sjömarkens IF / Sandareds IF - TFK/HIS 1 | 2 - 3 |
22/04 14:20, F15 f.2008, Grupp B, NY1 |
Romfartuna GIF - IFK Kumla | 0 - 7 |
22/04 14:20, F15 f.2008, Grupp F, KU2 |
Mariestads Bois FF - Lerums IS | 0 - 5 |
22/04 14:20, F15 f.2008, Grupp F, UL1 |
Kärra KIF - Kode IF 1 | |
22/04 14:30, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Karlslund IF FK: Röd - Kullavik IF 3 | |
22/04 14:30, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
Karlslund IF FK: Svart - IFK Hjo vit | |
22/04 14:30, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Råda BK Svart - Onsala BK VIT | |
22/04 14:30, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Råda BK Vit - Qbik Vit | |
22/04 14:30, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Smedby AIS 1 - Skövde AIK Lag Vit | |
22/04 14:30, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Habo IF 1 - Holmalunds IF Röd | |
22/04 14:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Lerum IS/ lag lila 2 - BK Häcken 3 | |
22/04 14:30, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Örebro SK ungdom -lag vit - Lerum IS 2 | |
22/04 14:30, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Stenstorps IF - Egnahems BK 3 | |
22/04 14:30, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Egnahems BK 2 - IFK Tidaholm P11 | |
22/04 14:30, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
IF Haga - IFK Tidaholm | |
22/04 14:30, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Skövde KIK Vit - Skultorps IF gul | |
22/04 14:30, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 9 Röd - Ekedalens SK 1 | |
22/04 14:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp F, UL11 |
Gislaved IS / P9 vit - IFK Tidaholm P9 Vit/Blå | |
22/04 14:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp F, UL10 |
AIK grön 1 - Karlslund IF FK: Blå | |
22/04 15:00, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Skövde AIK - Vara SK svart | |
22/04 15:00, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
Kullavik IF 1 - Våmbs IF Vit | |
22/04 15:00, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Ekhagens IF svart - Falköpings KIK | |
22/04 15:00, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
BK Häcken 1 - Skövde KIK vit | |
22/04 15:00, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
IFK Falköping Blå - BK Häcken 1 | |
22/04 15:00, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Assyriska IK - Lerum IS/ lag lila | |
22/04 15:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Skövde AIK Röd - Habo IF 2 | |
22/04 15:00, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
FC Corner - Egnahems BK | |
22/04 15:00, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Skövde AIK Röd/Vit - Ik oddevold blå | |
22/04 15:00, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Habo IF 3 - Smedby AIS 3 | |
22/04 15:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Taberg SK F12/13 - Bergums IF | |
22/04 15:00, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Falköpings KIK Röd - Skövde KIK Svart | |
22/04 15:00, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Slövde AIK 8 vitröd - Örslösa Söne IK | |
22/04 15:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Skövde AIK 9 Vit - Gislaved IS/ P9 röd 1 | |
22/04 15:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp H, UL10 |
Falköpings FK Svart - Fröjereds IF | |
22/04 15:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp H, UL11 |
mölnlycke IF - Hvetlanda GIF | 3 - 3 |
22/04 15:10, P15 f.2008, Grupp B, KU2 |
Lindome GIF - IFK Hjo | 1 - 6 |
22/04 15:10, P15 f.2008, Grupp D, KU1 |
Ekedalens SK - Tabergs SK | 0 - 2 |
22/04 15:10, P15 f.2008, Grupp D, UL1 |
Vara SK - TFK/HIS 2 | 4 - 1 |
22/04 15:10, F15 f.2008, Grupp D, NY1 |
Älvsborgs FF - IFK Skoghall Dam | 0 - 2 |
22/04 15:10, F15 f.2008, Grupp E, SK1 |
Onsala BK - Hvetlanda GIF | 1 - 0 |
22/04 15:10, F15 f.2008, Grupp G, TI1 |
IFK Hjo Blå - Kullavik IF 2 | |
22/04 15:30, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Kärra KIF Gul - Norrahammar GIS P12 Vit | |
22/04 15:30, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
AIK grön 2 - IFK Falköping Vit | |
22/04 15:30, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Qbik röd - Ulvåkers IF lag svart | |
22/04 15:30, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
IFK Värsås - Mariestads BoIS FF | |
22/04 15:30, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Tidaholms G&IF - Lerum IS 1 | |
22/04 15:30, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Hovslätts IK - Lindö FF 1 | |
22/04 15:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
FC Real Internacional - Smedby AIS 2 | |
22/04 15:30, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Lindö FF 2 - Ik oddevold | |
22/04 15:30, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
BK Häcken 2 - Holmalunds IF Vit | |
22/04 15:30, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Råslätt SK - Lerum IS 3 | |
22/04 15:30, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
BK Trix 2 - IFK Tidaholm | |
22/04 15:30, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Skövde KIK Vit - Ulvåkers IF F2013 | |
22/04 15:30, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
IFK Tidaholm blå - IFK Falköping Vit | |
22/04 15:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Skara Fc Röd - IFK Hjo 2 | |
22/04 15:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp I, UL10 |
Igelstorps IK - Skövde AIK 9 vitröd | |
22/04 15:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp I, UL11 |
Hovsta IF - Skara FC | 0 - 1 |
22/04 16:00, P15 f.2008, Grupp A, KU2 |
Trollhättans FK - Skövde AIK Röd | 1 - 1 |
22/04 16:00, P15 f.2008, Grupp B, KU1 |
Säffle SK - Lerkils IF | 1 - 0 |
22/04 16:00, P15 f.2008, Grupp C, UL1 |
LEDIGPLATS 1 - Grebbestad IF | 0 - 3 |
22/04 16:00, P15 f.2008, Grupp F, SK1 |
Tidaholms Gif - Vetlanda FF | 0 - 2 |
22/04 16:00, F15 f.2008, Grupp C, NY1 |
Jönköpings Södra IF - Jitex | 0 - 2 |
22/04 16:00, F15 f.2008, Grupp C, TI1 |
Karlslund IF FK: Blå - Habo IF blå | |
22/04 16:00, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Vara SK svart - Egnahems BK orange | |
22/04 16:00, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
Våmbs IF Vit - IFK Hjo vit | |
22/04 16:00, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Onsala BK VIT - Falköpings KIK | |
22/04 16:00, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
BK Häcken 1 - Råda BK Vit | |
22/04 16:00, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Skövde AIK Lag Vit - Örebro SK ungdom -lag svart | |
22/04 16:00, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Habo IF 1 - Assyriska IK | |
22/04 16:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Skövde AIK Röd - Lerum IS/ lag lila 2 | |
22/04 16:00, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
FC Corner - IFK Falköping Röd | |
22/04 16:00, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Ik oddevold blå - Egnahems BK 3 | |
22/04 16:00, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Egnahems BK 2 - Falköpings FK Svart | |
22/04 16:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Skövde KIK vit - Taberg SK F12/13 | |
22/04 16:00, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Skultorps IF gul - Skövde KIK Svart | |
22/04 16:00, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 8 Rödvit - IFK Falköping Blåvit | |
22/04 16:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
Gislaved IS/ P9 röd 1 - Falköpings FK Svart | |
22/04 16:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp H, UL10 |
Fröjereds IF - Skövde AIK 9 Vit | |
22/04 16:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp H, UL11 |
IFK Hjo Blå - AIK grön 1 | |
22/04 16:30, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Kärra KIF Gul - Skövde AIK | |
22/04 16:30, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
Kullavik IF 1 - AIK grön 2 | |
22/04 16:30, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Råda BK Svart - Qbik röd | |
22/04 16:30, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Skövde KIK vit - Mariestads BoIS FF | |
22/04 16:30, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
IFK Falköping Blå - Smedby AIS 1 | |
22/04 16:30, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Holmalunds IF Röd - Lindö FF 1 | |
22/04 16:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
BK Häcken 3 - Falköpings FK Röd | |
22/04 16:30, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Lerum IS 2 - Lindö FF 2 | |
22/04 16:30, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Holmalunds IF Vit - IFK Falköping Vit | |
22/04 16:30, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Lerum IS 3 - Habo IF 3 | |
22/04 16:30, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Bergums IF - Skövde KIK svartvit | |
22/04 16:30, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Falköpings KIK vit - Skultorps IF svart | |
22/04 16:30, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
TG&IF 2 - Floby/Grolanda vit | |
22/04 16:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
IFK Hjo 2 - Igelstorps IK | |
22/04 16:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp I, UL10 |
Skövde AIK 9 vitröd - Skara Fc Röd | |
22/04 16:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp I, UL11 |
Dalen/Krokslätts FF - Gerdskens BK | 0 - 2 |
22/04 16:50, P15 f.2008, Grupp A, KU1 |
FK Karlskrona - Tidaholms G&IF | 3 - 1 |
22/04 16:50, P15 f.2008, Grupp C, UL1 |
IFK Falköping - Mölnlycke IS-Ungdom | 3 - 1 |
22/04 16:50, P15 f.2008, Grupp E, KU2 |
Åsa IF - Mariebo IK | 2 - 3 |
22/04 16:50, F15 f.2008, Grupp A, SK1 |
TFK/HIS 1 - Lerkils IF | 8 - 0 |
22/04 16:50, F15 f.2008, Grupp B, TI1 |
Töreboda IK - Sjömarkens IF / Sandareds IF | 0 - 1 |
22/04 16:50, F15 f.2008, Grupp B, NY1 |
Kullavik IF 2 - Kode IF 1 | |
22/04 17:00, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Norrahammar GIS P12 Vit - Kullavik IF 3 | |
22/04 17:00, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
IFK Falköping Vit - Jönköpings Södra IF Grön | |
22/04 17:00, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Ulvåkers IF lag svart - Mariestads BOIS FF röd | |
22/04 17:00, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Qbik Vit - IF Kil blå | |
22/04 17:00, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
BK Häcken 1 - Lerum IS 1 | |
22/04 17:00, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Lerum IS/ lag lila - IFK Falköping Grön | |
22/04 17:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Habo IF 2 - Smedby AIS 2 | |
22/04 17:00, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Ik oddevold - Egnahems BK | |
22/04 17:00, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Skövde AIK Röd/Vit - BK Häcken 2 | |
22/04 17:00, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Smedby AIS 3 - IFK Tidaholm P11 | |
22/04 17:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Taberg SK F12/13 - IFK Tidaholm | |
22/04 17:00, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Ulvåkers IF F2013 - Skövde KIK Svart | |
22/04 17:00, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 9 Vit - Falköpings FK Svart | |
22/04 17:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp H, UL11 |
Gislaved IS/ P9 röd 1 - Fröjereds IF | |
22/04 17:00, P8/P9 f.2014/15, Grupp H, UL10 |
Floby/Grolanda vit - Skövde AIK 8 Rödvit | |
22/04 17:15, P8/P9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
Habo IF blå - IFK Hjo Blå | |
22/04 17:30, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Egnahems BK orange - Kärra KIF Gul | |
22/04 17:30, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
Våmbs IF Vit - Karlslund IF FK: Svart | |
22/04 17:30, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Qbik röd - Falköpings KIK | |
22/04 17:30, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Råda BK Vit - Mariestads BoIS FF | |
22/04 17:30, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Örebro SK ungdom -lag svart - IFK Falköping Blå | |
22/04 17:30, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Holmalunds IF Röd - Hovslätts IK | |
22/04 17:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Falköpings FK Röd - Skövde AIK Röd | |
22/04 17:30, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Örebro SK ungdom -lag vit - IFK Falköping Röd | |
22/04 17:30, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
Ik oddevold blå - Stenstorps IF | |
22/04 17:30, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Råslätt SK - Falköpings FK Svart | |
22/04 17:30, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
BK Trix 2 - IF Haga | |
22/04 17:30, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Skultorps IF svart - Skövde KIK Vit | |
22/04 17:30, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skara Fc Röd - Igelstorps IK | |
22/04 17:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp I, UL11 |
IFK Hjo 2 - Skövde AIK 9 vitröd | |
22/04 17:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp I, UL10 |
AIK - UB - Östers IF | 2 - 4 |
22/04 17:40, P15 f.2008, Grupp E, UL1 |
Upphärads is/Sjuntorps if/Åsaka sk - Hertzöga BK | 0 - 3 |
22/04 17:40, F15 f.2008, Grupp A, NY1 |
TFK/HIS 2 - LEDIGPLATS 2 | 3 - 0 |
22/04 17:40, F15 f.2008, Grupp D, TI1 |
Romfartuna GIF - Mariestads Bois FF | 2 - 2 |
22/04 17:40, F15 f.2008, Grupp F, KU1 |
Hvetlanda GIF - Mariebo IK 2 | 2 - 1 |
22/04 17:40, F15 f.2008, Grupp G, SK1 |
LEDIGPLATS 1 - Onsala BK | 0 - 3 |
22/04 17:40, F15 f.2008, Grupp G, KU2 |
IFK Falköping Blåvit - TG&IF 2 | |
22/04 17:45, P8/P9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
AIK grön 1 - Kode IF 1 | |
22/04 18:00, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Skövde AIK - Kullavik IF 3 | |
22/04 18:00, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
Jönköpings Södra IF Grön - Kullavik IF 1 | |
22/04 18:00, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Mariestads BOIS FF röd - Råda BK Svart | |
22/04 18:00, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
IF Kil blå - BK Häcken 1 | |
22/04 18:00, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
BK Häcken 1 - Tidaholms G&IF | |
22/04 18:00, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Assyriska IK - Lindö FF 1 | |
22/04 18:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Lerum IS/ lag lila 2 - Smedby AIS 2 | |
22/04 18:00, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Egnahems BK - Lerum IS 2 | |
22/04 18:00, P11 f.2012, Grupp D, NY3 |
BK Häcken 2 - Egnahems BK 3 | |
22/04 18:00, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
IFK Tidaholm P11 - Lerum IS 3 | |
22/04 18:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Skövde KIK svartvit - Skövde KIK vit | |
22/04 18:00, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Skultorps IF gul - Falköpings KIK Röd | |
22/04 18:00, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Jitex - Vetlanda FF | 3 - 0 |
22/04 18:30, F15 f.2008, Grupp C, NY1 |
Tidaholms Gif - Jönköpings Södra IF | 0 - 4 |
22/04 18:30, F15 f.2008, Grupp C, UL1 |
Barnarps if 1 - Vara SK | 2 - 1 |
22/04 18:30, F15 f.2008, Grupp D, KU1 |
IFK Skoghall Dam - Skövde KIK f15 | 2 - 1 |
22/04 18:30, F15 f.2008, Grupp E, SK1 |
Barnarps if 2 - Älvsborgs FF | 3 - 1 |
22/04 18:30, F15 f.2008, Grupp E, KU2 |
Lerums IS - IFK Kumla | 2 - 1 |
22/04 18:30, F15 f.2008, Grupp F, TI1 |
Kullavik IF 2 - Kärra KIF | |
22/04 18:30, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Norrahammar GIS P12 Vit - Karlslund IF FK: Röd | |
22/04 18:30, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
AIK grön 2 - IFK Hjo vit | |
22/04 18:30, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Onsala BK VIT - Ekhagens IF svart | |
22/04 18:30, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Skövde KIK vit - IFK Värsås | |
22/04 18:30, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Smedby AIS 1 - Lerum IS 1 | |
22/04 18:30, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
IFK Falköping Grön - Habo IF 1 | |
22/04 18:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Habo IF 2 - FC Real Internacional | |
22/04 18:30, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
IFK Falköping Vit - Skövde AIK Röd/Vit | |
22/04 18:30, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Bergums IF - IF Haga | |
22/04 18:30, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Skövde KIK Svart - Skultorps IF svart | |
22/04 18:30, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Skövde AIK 8 Rödvit - TG&IF 2 | |
22/04 18:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp C, UL10 |
IFK Falköping Blåvit - Floby/Grolanda vit | |
22/04 18:30, P8/P9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
Kode IF 1 - Habo IF blå | |
22/04 19:00, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Kullavik IF 3 - Egnahems BK orange | |
22/04 19:00, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
IFK Falköping Vit - Karlslund IF FK: Svart | |
22/04 19:00, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Falköpings KIK - Mariestads BOIS FF röd | |
22/04 19:00, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Mariestads BoIS FF - IF Kil blå | |
22/04 19:00, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Skövde AIK Lag Vit - Tidaholms G&IF | |
22/04 19:00, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Lerum IS/ lag lila - Hovslätts IK | |
22/04 19:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Smedby AIS 2 - Falköpings FK Röd | |
22/04 19:00, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Holmalunds IF Vit - Stenstorps IF | |
22/04 19:00, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
IFK Tidaholm - Skövde KIK svartvit | |
22/04 19:00, F11 f.2012, Grupp B, SK2 |
Falköpings KIK vit - Falköpings KIK Röd | |
22/04 19:00, F10 f.2013, Grupp A, TI2 |
Karlslund IF FK: Blå - Kärra KIF | |
22/04 19:30, P12 f.2011, Grupp A, UL2 |
Vara SK svart - Karlslund IF FK: Röd | |
22/04 19:30, P12 f.2011, Grupp C, UL3 |
IFK Hjo vit - Jönköpings Södra IF Grön | |
22/04 19:30, P12 f.2011, Grupp D, UL4 |
Ulvåkers IF lag svart - Ekhagens IF svart | |
22/04 19:30, F12 f.2011, Grupp C, IP1 |
Qbik Vit - IFK Värsås | |
22/04 19:30, F12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Lerum IS 1 - Örebro SK ungdom -lag svart | |
22/04 19:30, P11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Lindö FF 1 - IFK Falköping Grön | |
22/04 19:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
BK Häcken 3 - FC Real Internacional | |
22/04 19:30, P11 f.2012, Grupp C, UL6 |
Egnahems BK 3 - IFK Falköping Vit | |
22/04 19:30, P11 f.2012, Grupp E, UL7 |
Dalen/Krokslätts FF - Trollhättans FK | 4 - 5 |
23/04 08:00, P15 f.2008, Kval.m C/D 1, UL1 |
Skövde AIK Röd - Hovsta IF | 0 - 1 |
23/04 08:00, P15 f.2008, Kval.m C/D 2, NY1 |
Tidaholms G&IF - Ekedalens SK | 1 - 0 |
23/04 08:00, P15 f.2008, Kval.m C/D 3, KU1 |
IFK Hjo - Lerkils IF | 4 - 2 |
23/04 08:00, P15 f.2008, Kval.m C/D 4, KU2 |
Östers IF - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
23/04 08:00, P15 f.2008, Kval.m C/D 5, TI1 |
Grebbestad IF - AIK - UB | 2 - 1 |
23/04 08:00, P15 f.2008, Kval.m C/D 6, SK1 |
Skövde AIK - Norrahammar GIS P12 Vit | |
23/04 08:00, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Våmbs IF Grön - Tidaholms G&IF | |
23/04 08:00, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Råda BK Grön - Barnarps IF | |
23/04 08:00, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
RIK Karlskoga - FKIK | |
23/04 08:00, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Qbik röd - Onsala BK VIT | |
23/04 08:00, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
Råda BK Vit - Skövde KIK vit | |
23/04 08:00, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
Smedby AIS 1 - BK Häcken 1 | |
23/04 08:00, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Assyriska IK - Holmalunds IF Röd | |
23/04 08:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Lerum IS/ lag lila 2 - Habo IF 2 | |
23/04 08:00, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
Ik oddevold - FC Corner | |
23/04 08:00, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
BK Häcken 2 - Ik oddevold blå | |
23/04 08:00, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
AIK grön 1 - Kullavik IF 2 | |
23/04 08:30, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Kärra KIF Gul - Vara SK svart | |
23/04 08:30, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
AIK grön 2 - Våmbs IF Vit | |
23/04 08:30, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Hvetlanda GIF blå - Lerkils IF 1 | |
23/04 08:30, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Ulvåkers IF lag röd - Qbik blå | |
23/04 08:30, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
Råda BK Gul - BK Häcken 2 | |
23/04 08:30, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Råda BK Svart - Ulvåkers IF lag svart | |
23/04 08:30, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
BK Häcken 1 - Qbik Vit | |
23/04 08:30, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
IFK Falköping Blå - Skövde AIK Lag Vit | |
23/04 08:30, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Habo IF 1 - Lerum IS/ lag lila | |
23/04 08:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Skövde AIK Röd - BK Häcken 3 | |
23/04 08:30, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
Lindö FF 2 - Örebro SK ungdom -lag vit | |
23/04 08:30, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Skövde AIK Röd/Vit - Holmalunds IF Vit | |
23/04 08:30, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Tidaholms GIF - Skultorps IF 1 | |
23/04 08:30, F8/9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Skara FC - Hvetlanda GIF | 2 - 0 |
23/04 08:50, P15 f.2008, Kval.m A/B 1, UL1 |
mölnlycke IF - Gerdskens BK | 3 - 1 |
23/04 08:50, P15 f.2008, Kval.m A/B 2, NY1 |
FK Karlskrona - Lindome GIF | 6 - 0 |
23/04 08:50, P15 f.2008, Kval.m A/B 3, KU1 |
Tabergs SK - Säffle SK | 1 - 0 |
23/04 08:50, P15 f.2008, Kval.m A/B 4, KU2 |
IFK Falköping - Skövde AIK Vit | 2 - 0 |
23/04 08:50, P15 f.2008, Kval.m A/B 5, TI1 |
Masthuggets bk - Mölnlycke IS-Ungdom | 0 - 2 |
23/04 08:50, P15 f.2008, Kval.m A/B 6, SK1 |
IFK Hjo Blå - Karlslund IF FK: Blå | |
23/04 09:00, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Kode IF 2 - Hvetlanda GIF gul | |
23/04 09:00, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Karlslund IF FK: Röd - Skövde AIK | |
23/04 09:00, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Kullavik IF 1 - IFK Falköping Vit | |
23/04 09:00, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Karlslund IF FK: Vit - Våmbs IF Grön | |
23/04 09:00, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Habo IF vit - Ifk tidaholm blå | |
23/04 09:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
IFK Hjo - Råda BK Grön | |
23/04 09:00, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
Onsala BK BLÅ - RIK Karlskoga | |
23/04 09:00, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Onsala BK VIT - Mariestads BOIS FF röd | |
23/04 09:00, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
Skövde KIK vit - IF Kil blå | |
23/04 09:00, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
Tidaholms G&IF - Smedby AIS 1 | |
23/04 09:00, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Hovslätts IK - Assyriska IK | |
23/04 09:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
FC Real Internacional - Lerum IS/ lag lila 2 | |
23/04 09:00, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
FC Corner - Lerum IS 2 | |
23/04 09:00, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Stenstorps IF - BK Häcken 2 | |
23/04 09:00, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Igelstorps IK - Skövde AIK rödvit | |
23/04 09:00, F8/9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Kullavik IF 2 - Habo IF blå | |
23/04 09:30, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Örebro Syrianska Gul - BK Häcken 1 | |
23/04 09:30, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Norrahammar GIS P12 Vit - Egnahems BK orange | |
23/04 09:30, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Våmbs IF Vit - Jönköpings Södra IF Grön | |
23/04 09:30, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Tidaholms G&IF - BK Häcken 2 | |
23/04 09:30, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Örebro Syrianska Röd - IFK Falköping Blå | |
23/04 09:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Barnarps IF - Ekhagens IF röd | |
23/04 09:30, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
FKIK - Skövde KIK | |
23/04 09:30, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Ekhagens IF svart - Qbik röd | |
23/04 09:30, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
IFK Värsås - Råda BK Vit | |
23/04 09:30, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
BK Häcken 1 - Örebro SK ungdom -lag svart | |
23/04 09:30, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Holmalunds IF Röd - IFK Falköping Grön | |
23/04 09:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Habo IF 2 - Falköpings FK Röd | |
23/04 09:30, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
IFK Falköping Röd - Ik oddevold | |
23/04 09:30, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Ik oddevold blå - IFK Falköping Vit | |
23/04 09:30, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Jitex - Vara SK | 6 - 0 |
23/04 09:40, F15 f.2008, Kval.m A/B 3, TI1 |
Åsa IF - Töreboda IK | 2 - 0 |
23/04 09:40, F15 f.2008, Kval.m C/D 1, UL1 |
Sjömarkens IF / Sandareds IF - Upphärads is/Sjuntorps if/Åsaka sk | 1 - 0 |
23/04 09:40, F15 f.2008, Kval.m C/D 2, SK1 |
Vetlanda FF - LEDIGPLATS 2 | 3 - 0 |
23/04 09:40, F15 f.2008, Kval.m C/D 3, KU1 |
TFK/HIS 2 - Tidaholms Gif | 0 - 1 |
23/04 09:40, F15 f.2008, Kval.m C/D 4, KU2 |
Mariestads Bois FF - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
23/04 09:40, F15 f.2008, Kval.m C/D 6, NY1 |
Skultorps IF 1 - Igelstorps IK | |
23/04 09:45, F8/9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Kärra KIF - AIK grön 1 | |
23/04 10:00, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Hvetlanda GIF gul - Ifk tidaholm vit | |
23/04 10:00, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Kullavik IF 3 - Vara SK svart | |
23/04 10:00, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Karlslund IF FK: Svart - AIK grön 2 | |
23/04 10:00, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Hemsjö IF P11 - Lerkils IF 1 | |
23/04 10:00, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Skövde AIK Vit - Habo IF vit | |
23/04 10:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
IFK Hjo - Ulvåkers IF lag röd | |
23/04 10:00, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
IF Kil vit - BK Häcken 2 | |
23/04 10:00, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Falköpings KIK - Ulvåkers IF lag svart | |
23/04 10:00, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
Mariestads BoIS FF - Qbik Vit | |
23/04 10:00, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
Lerum IS 1 - Skövde AIK Lag Vit | |
23/04 10:00, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Hovslätts IK - Habo IF 1 | |
23/04 10:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Smedby AIS 2 - BK Häcken 3 | |
23/04 10:00, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
Egnahems BK - Örebro SK ungdom -lag vit | |
23/04 10:00, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Stenstorps IF - Skövde AIK Röd/Vit | |
23/04 10:00, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Skövde AIK rödvit - Tidaholms GIF | |
23/04 10:15, F8/9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Mariebo IK - Lerkils IF | 1 - 2 |
23/04 10:30, F15 f.2008, Kval.m A/B 1, UL1 |
TFK/HIS 1 - Hertzöga BK | 6 - 7 |
23/04 10:30, F15 f.2008, Kval.m A/B 2, NY1 |
Barnarps if 1 - Jönköpings Södra IF | 3 - 0 |
23/04 10:30, F15 f.2008, Kval.m A/B 4, KU2 |
IFK Skoghall Dam - IFK Kumla | 0 - 5 |
23/04 10:30, F15 f.2008, Kval.m A/B 5, TI1 |
Lerums IS - Hvetlanda GIF | 4 - 0 |
23/04 10:30, F15 f.2008, Kval.m A/B 6, KU1 |
Skövde KIK f15 - Romfartuna GIF | 1 - 2 |
23/04 10:30, F15 f.2008, Kval.m C/D 5, SK1 |
Kode IF 1 - Karlslund IF FK: Blå | |
23/04 10:30, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
BK Trix P11 - Kode IF 2 | |
23/04 10:30, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Karlslund IF FK: Röd - Kärra KIF Gul | |
23/04 10:30, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
IFK Hjo vit - IFK Falköping Vit | |
23/04 10:30, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Karlslund IF FK: Vit - Hvetlanda GIF blå | |
23/04 10:30, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Ifk tidaholm blå - Sjömarkens IF | |
23/04 10:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Bergums IF - Qbik blå | |
23/04 10:30, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
Skövde KIK - RIK Karlskoga | |
23/04 10:30, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Mariestads BOIS FF röd - Qbik röd | |
23/04 10:30, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
IFK Värsås - BK Häcken 1 | |
23/04 10:30, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
Tidaholms G&IF - IFK Falköping Blå | |
23/04 10:30, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Lindö FF 1 - Lerum IS/ lag lila | |
23/04 10:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Falköpings FK Röd - Lerum IS/ lag lila 2 | |
23/04 10:30, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
IFK Falköping Röd - Lindö FF 2 | |
23/04 10:30, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
IFK Falköping Vit - BK Häcken 2 | |
23/04 10:30, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Kärra KIF - IFK Hjo Blå | |
23/04 11:00, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Lerkils IF 2 - BK Häcken 1 | |
23/04 11:00, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Egnahems BK orange - Skövde AIK | |
23/04 11:00, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Karlslund IF FK: Svart - Kullavik IF 1 | |
23/04 11:00, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
BK Häcken 2 - Våmbs IF Grön | |
23/04 11:00, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Skövde AIK Vit - Örebro Syrianska Röd | |
23/04 11:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Ekhagens IF röd - Råda BK Grön | |
23/04 11:00, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
Onsala BK BLÅ - Råda BK Gul | |
23/04 11:00, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Ekhagens IF svart - Råda BK Svart | |
23/04 11:00, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
IF Kil blå - Råda BK Vit | |
23/04 11:00, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
Örebro SK ungdom -lag svart - Smedby AIS 1 | |
23/04 11:00, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
IFK Falköping Grön - Assyriska IK | |
23/04 11:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
FC Real Internacional - Skövde AIK Röd | |
23/04 11:00, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
Lerum IS 2 - Ik oddevold | |
23/04 11:00, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Egnahems BK 3 - Holmalunds IF Vit | |
23/04 11:00, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Skultorps IF 1 - Skövde AIK rödvit | |
23/04 11:00, F8/9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
Onsala BK - Barnarps if 2 | 0 - 1 |
23/04 11:20, F15 f.2008, Kval.m A/B 7, SK1 |
Mariebo IK 2 - Älvsborgs FF | 0 - 3 |
23/04 11:20, F15 f.2008, Kval.m C/D 7, TI1 |
Trollhättans FK - Tidaholms G&IF | 1 - 0 |
23/04 11:20, P15 f.2008, C-Slutspel, UL1 |
Hovsta IF - IFK Hjo | 6 - 5 |
23/04 11:20, P15 f.2008, C-Slutspel, NY1 |
Dalen/Krokslätts FF - Ekedalens SK | 7 - 8 |
23/04 11:20, P15 f.2008, D-Slutspel, KU1 |
Skövde AIK Röd - Lerkils IF | 0 - 2 |
23/04 11:20, P15 f.2008, D-Slutspel, KU2 |
Habo IF blå - AIK grön 1 | |
23/04 11:30, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Ifk tidaholm vit - Kode IF 2 | |
23/04 11:30, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Kärra KIF Gul - Kullavik IF 3 | |
23/04 11:30, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Jönköpings Södra IF Grön - AIK grön 2 | |
23/04 11:30, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Hvetlanda GIF blå - Hemsjö IF P11 | |
23/04 11:30, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Sjömarkens IF - Habo IF vit | |
23/04 11:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Barnarps IF - Qbik blå | |
23/04 11:30, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
FKIK - BK Häcken 2 | |
23/04 11:30, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Onsala BK VIT - Ulvåkers IF lag svart | |
23/04 11:30, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
Skövde KIK vit - Qbik Vit | |
23/04 11:30, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
BK Häcken 1 - Skövde AIK Lag Vit | |
23/04 11:30, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Holmalunds IF Röd - Lerum IS/ lag lila | |
23/04 11:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Habo IF 2 - BK Häcken 3 | |
23/04 11:30, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
Lindö FF 2 - Egnahems BK | |
23/04 11:30, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Stenstorps IF - IFK Falköping Vit | |
23/04 11:30, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Tidaholms GIF - Igelstorps IK | |
23/04 11:30, F8/9 f.2014/15, Grupp A, UL9 |
IFK Hjo Blå - Kode IF 1 | |
23/04 12:00, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
BK Trix P11 - Örebro Syrianska Gul | |
23/04 12:00, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Karlslund IF FK: Röd - Egnahems BK orange | |
23/04 12:00, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Kullavik IF 1 - IFK Hjo vit | |
23/04 12:00, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Karlslund IF FK: Vit - BK Häcken 2 | |
23/04 12:00, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Vara SK gul - IFK Falköping Blå | |
23/04 12:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Ulvåkers IF lag röd - Bergums IF | |
23/04 12:00, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
Råda BK Gul - IF Kil vit | |
23/04 12:00, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Råda BK Svart - Falköpings KIK | |
23/04 12:00, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
IFK Värsås - IF Kil blå | |
23/04 12:00, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
Tidaholms G&IF - Örebro SK ungdom -lag svart | |
23/04 12:00, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
Skövde AIK Röd - Smedby AIS 2 | |
23/04 12:00, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
FC Corner - Örebro SK ungdom -lag vit | |
23/04 12:00, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Ik oddevold blå - Holmalunds IF Vit | |
23/04 12:00, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Smedby AIS 3 - Egnahems BK 2 | |
23/04 12:00, P11 f.2012, Grupp F, NY2 |
Skultorps IF 2 - Sandhems IF | |
23/04 12:00, F8/9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Skara FC - FK Karlskrona | 0 - 3 |
23/04 12:10, P15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
mölnlycke IF - Tabergs SK | 6 - 7 |
23/04 12:10, P15 f.2008, A-Slutspel, NY1 |
Hvetlanda GIF - Lindome GIF | 2 - 0 |
23/04 12:10, P15 f.2008, B-Slutspel, KU1 |
Gerdskens BK - Säffle SK | 1 - 0 |
23/04 12:10, P15 f.2008, B-Slutspel, KU2 |
Mariebo IK - Vara SK | 1 - 0 |
23/04 12:10, F15 f.2008, B-Slutspel, TI1 |
Upphärads is/Sjuntorps if/Åsaka sk - Skövde KIK f15 | 1 - 3 |
23/04 12:10, F15 f.2008, D-Slutspel, SK1 |
Kärra KIF - Habo IF blå | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Hvetlanda GIF gul - BK Häcken 1 | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Norrahammar GIS P12 Vit - Vara SK svart | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp C, UL2 |
Karlslund IF FK: Svart - Jönköpings Södra IF Grön | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Mariebergs IK - Norrahammar GIS P12 Grön | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp E, NY2 |
Tidaholms G&IF - Lerkils IF 1 | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp F, UL3 |
Skövde AIK Vit - Sjömarkens IF | |
23/04 12:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
IFK Hjo - Ekhagens IF röd | |
23/04 12:30, F12 f.2011, Grupp A, UL5 |
Onsala BK BLÅ - Skövde KIK | |
23/04 12:30, F12 f.2011, Grupp B, UL6 |
Ekhagens IF svart - Mariestads BOIS FF röd | |
23/04 12:30, F12 f.2011, Grupp C, UL7 |
BK Häcken 1 - Mariestads BoIS FF | |
23/04 12:30, F12 f.2011, Grupp D, UL8 |
IFK Falköping Blå - Lerum IS 1 | |
23/04 12:30, P11 f.2012, Grupp A, UL4 |
FC Real Internacional - Falköpings FK Röd | |
23/04 12:30, P11 f.2012, Grupp C, NY3 |
IFK Falköping Röd - Lerum IS 2 | |
23/04 12:30, P11 f.2012, Grupp D, NY4 |
Skövde AIK Röd/Vit - Egnahems BK 3 | |
23/04 12:30, P11 f.2012, Grupp E, NY5 |
Skövde AIK röd - Fröjereds IF | |
23/04 12:30, F8/9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Hertzöga BK - IFK Kumla | 0 - 2 |
23/04 13:00, F15 f.2008, A-Slutspel, NY1 |
Barnarps if 1 - Lerums IS | 0 - 2 |
23/04 13:00, F15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
TFK/HIS 1 - IFK Skoghall Dam | 1 - 2 |
23/04 13:00, F15 f.2008, B-Slutspel, KU1 |
Jönköpings Södra IF - Hvetlanda GIF | 1 - 0 |
23/04 13:00, F15 f.2008, B-Slutspel, KU2 |
Åsa IF - Vetlanda FF | 2 - 0 |
23/04 13:00, F15 f.2008, C-Slutspel, TI1 |
TFK/HIS 2 - LEDIGPLATS 1 | 3 - 0 |
23/04 13:00, F15 f.2008, D-Slutspel, SK1 |
Kullavik IF 2 - Karlslund IF FK: Blå | |
23/04 13:00, P12 f.2011, Grupp A, IP1 |
Örebro Syrianska Gul - Lerkils IF 2 | |
23/04 13:00, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Våmbs IF Vit - IFK Falköping Vit | |
23/04 13:00, P12 f.2011, Grupp D, IP2 |
Örebro Syrianska Röd - Vara SK gul | |
23/04 13:00, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Habo IF 1 - Lindö FF 1 | |
23/04 13:00, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Falköpings FK Svart - Smedby AIS 3 | |
23/04 13:00, P11 f.2012, Grupp F, NY5 |
Egnahems BK 2 - Lerum IS 3 | |
23/04 13:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
Habo IF 3 - Råslätt SK | |
23/04 13:00, P11 f.2012, Grupp F, NY3 |
IFK Falköping Blå - Ulvåkers IF Röd | |
23/04 13:00, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
IFK Skövde 3 - Ulvåkers IF Svart | |
23/04 13:00, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
Skövde AIK 3 - IFK Skövde 2 | |
23/04 13:00, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
Skövde AIK 4 - Brämhults IK Vit | |
23/04 13:00, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
TG&IF - Kareby IS | |
23/04 13:00, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Taberg SK F12/13 - BK Trix 2 | |
23/04 13:00, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Ulvåkers IF F2013 - Skultorps IF gul | |
23/04 13:00, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Sandhems IF - Skövde AIK röd | |
23/04 13:15, F8/9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
BK Trix P11 - Ifk tidaholm vit | |
23/04 13:30, P12 f.2011, Grupp B, SK2 |
Jönköpings Södra IF Vit - Mariebergs IK | |
23/04 13:30, P12 f.2011, Grupp E, NY3 |
Norrahammar GIS P12 Grön - Skövde AIK Röd | |
23/04 13:30, P12 f.2011, Grupp E, NY4 |
Habo IF Blåvit - Egnahems BK svart | |
23/04 13:30, P12 f.2011, Grupp E, NY5 |
Ifk tidaholm blå - IFK Falköping Blå | |
23/04 13:30, P12 f.2011, Grupp G, TI2 |
Hovslätts IK - IFK Falköping Grön | |
23/04 13:30, P11 f.2012, Grupp B, NY2 |
Habo IF grön - Skövde AIK 1 | |
23/04 13:30, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
Habo IF gul - Skövde AIK 2 | |
23/04 13:30, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
IFK Falköping Svart - Stenstorps IF | |
23/04 13:30, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
IFK Falköping Vit - Hallby IF blå | |
23/04 13:30, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Skövde KIK svart - Mariebergs IK | |
23/04 13:30, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Skövde KIK vit - Bergums IF | |
23/04 13:30, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Skövde KIK Vit - Falköpings KIK vit | |
23/04 13:30, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Fröjereds IF - Skultorps IF 2 | |
23/04 13:45, F8/9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
LEDIGPLATS 1 - Ekedalens SK | 0 - 3 |
23/04 13:50, P15 f.2008, D-Slutspel, KU1 |
AIK - UB - Lerkils IF | 4 - 7 |
23/04 13:50, P15 f.2008, D-Slutspel, KU2 |
Lerkils IF - Jitex | 0 - 4 |
23/04 13:50, F15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
Sjömarkens IF / Sandareds IF - Romfartuna GIF | 5 - 6 |
23/04 13:50, F15 f.2008, C-Slutspel, TI1 |
Tidaholms Gif - Mariestads Bois FF | 1 - 3 |
23/04 13:50, F15 f.2008, C-Slutspel, SK1 |
Töreboda IK - LEDIGPLATS 2 | 3 - 0 |
23/04 13:50, F15 f.2008, D-Slutspel, NY1 |
Falköpings FK Svart - Habo IF 3 | |
23/04 14:00, P11 f.2012, Grupp F, NY5 |
Lerum IS 3 - Smedby AIS 3 | |
23/04 14:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
IFK Tidaholm P11 - Råslätt SK | |
23/04 14:00, P11 f.2012, Grupp F, NY3 |
IFK Hjo - IFK Falköping Blå | |
23/04 14:00, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
Ulvåkers IF Svart - Hallby IF vit | |
23/04 14:00, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
Ölmstad IS - Skövde AIK 3 | |
23/04 14:00, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
IFK Tidaholm blå - Skövde AIK 4 | |
23/04 14:00, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Anderstorps IF - TG&IF | |
23/04 14:00, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
IF Haga - Taberg SK F12/13 | |
23/04 14:00, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Falköpings KIK Röd - Ulvåkers IF F2013 | |
23/04 14:00, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Jönköpings Södra IF Vit - Habo IF Blåvit | |
23/04 14:30, P12 f.2011, Grupp E, NY5 |
Skövde AIK Röd - Mariebergs IK | |
23/04 14:30, P12 f.2011, Grupp E, NY3 |
BK Häcken 3 - Egnahems BK svart | |
23/04 14:30, P12 f.2011, Grupp E, NY4 |
Ulvåkers IF Röd - IFK Skövde 1 | |
23/04 14:30, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
IFK Tidaholm vit - IFK Skövde 3 | |
23/04 14:30, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
IFK Skövde 2 - Habo IF röd | |
23/04 14:30, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
Brämhults IK Vit - Habo IF vit | |
23/04 14:30, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Kareby IS - Bk Trix 1 | |
23/04 14:30, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
BK Trix 2 - Skövde KIK svartvit | |
23/04 14:30, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Skultorps IF gul - Skultorps IF svart | |
23/04 14:30, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Fröjereds IF - Sandhems IF | |
23/04 14:30, F8/9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
IFK Falköping - FK Karlskrona | 0 - 2 |
23/04 14:40, P15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
Mölnlycke IS-Ungdom - Tabergs SK | 3 - 0 |
23/04 14:40, P15 f.2008, A-Slutspel, NY1 |
Skövde AIK Vit - Hvetlanda GIF | 0 - 1 |
23/04 14:40, P15 f.2008, B-Slutspel, KU1 |
Masthuggets bk - Gerdskens BK | 0 - 7 |
23/04 14:40, P15 f.2008, B-Slutspel, KU2 |
Östers IF - Trollhättans FK | 4 - 0 |
23/04 14:40, P15 f.2008, C-Slutspel, TI1 |
Grebbestad IF - Hovsta IF | 0 - 2 |
23/04 14:40, P15 f.2008, C-Slutspel, SK1 |
Falköpings FK Svart - Lerum IS 3 | |
23/04 15:00, P11 f.2012, Grupp F, NY3 |
Habo IF 3 - IFK Tidaholm P11 | |
23/04 15:00, P11 f.2012, Grupp F, NY5 |
Egnahems BK 2 - Råslätt SK | |
23/04 15:00, P11 f.2012, Grupp F, NY4 |
IK Kongahälla - Skövde AIK 1 | |
23/04 15:00, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
Brämhults IK Svart - Skövde AIK 2 | |
23/04 15:00, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
IK Kongahälla 2 - Stenstorps IF | |
23/04 15:00, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
IFK Tidaholm blå - IFK Falköping Vit | |
23/04 15:00, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Anderstorps IF - Skövde KIK svart | |
23/04 15:00, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
IFK Tidaholm - Bergums IF | |
23/04 15:00, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Skövde KIK Svart - Falköpings KIK vit | |
23/04 15:00, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Skövde AIK röd - Skultorps IF 2 | |
23/04 15:00, F8/9 f.2014/15, Grupp B, UL9 |
Barnarps if 2 - Jitex | 0 - 2 |
23/04 15:30, F15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
IFK Kumla - Lerums IS | 3 - 4 |
23/04 15:30, F15 f.2008, A-Slutspel, NY1 |
Onsala BK - Mariebo IK | 2 - 0 |
23/04 15:30, F15 f.2008, B-Slutspel, KU1 |
IFK Skoghall Dam - Jönköpings Södra IF | 0 - 2 |
23/04 15:30, F15 f.2008, B-Slutspel, KU2 |
Mariebo IK 2 - Töreboda IK | |
23/04 15:30, F15 f.2008, D-Slutspel, TI1 |
Skövde KIK f15 - TFK/HIS 2 | 3 - 2 |
23/04 15:30, F15 f.2008, D-Slutspel, SK1 |
Jönköpings Södra IF Vit - Skövde AIK Röd | |
23/04 15:30, P12 f.2011, Grupp E, NY3 |
Habo IF Blåvit - BK Häcken 3 | |
23/04 15:30, P12 f.2011, Grupp E, NY5 |
Norrahammar GIS P12 Grön - Egnahems BK svart | |
23/04 15:30, P12 f.2011, Grupp E, NY4 |
IFK Hjo - Habo IF grön | |
23/04 15:30, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
IFK Tidaholm vit - Habo IF gul | |
23/04 15:30, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
Habo IF röd - Skövde AIK 3 | |
23/04 15:30, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
Skövde AIK 5 - Hallby IF blå | |
23/04 15:30, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Vartofta SK - Mariebergs IK | |
23/04 15:30, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
IF Haga - Skövde KIK vit | |
23/04 15:30, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Skultorps IF svart - Ulvåkers IF F2013 | |
23/04 15:30, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Ifk Tidaholm - Skara FC Blå | |
23/04 15:30, F8/9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
IFK Skövde 1 - IFK Falköping Blå | |
23/04 16:00, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
Hallby IF vit - IFK Skövde 3 | |
23/04 16:00, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
Ölmstad IS - IFK Falköping Svart | |
23/04 16:00, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
Habo IF vit - Skövde AIK 4 | |
23/04 16:00, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Bk Trix 1 - TG&IF | |
23/04 16:00, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Skövde KIK svartvit - Taberg SK F12/13 | |
23/04 16:00, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Falköpings KIK Röd - Skövde KIK Vit | |
23/04 16:00, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Skövde AIK vit - Ulvåker if | |
23/04 16:00, F8/9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
FK Karlskrona - Mölnlycke IS-Ungdom | 1 - 0 |
23/04 16:20, P15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
Hvetlanda GIF - Gerdskens BK | 0 - 3 |
23/04 16:20, P15 f.2008, B-Slutspel, KU1 |
Ekedalens SK - Lerkils IF | 5 - 4 |
23/04 16:20, P15 f.2008, D-Slutspel, KU2 |
Älvsborgs FF - Åsa IF | 8 - 7 |
23/04 16:20, F15 f.2008, C-Slutspel, NY1 |
Romfartuna GIF - Mariestads Bois FF | 0 - 1 |
23/04 16:20, F15 f.2008, C-Slutspel, TI1 |
Habo IF grön - IK Kongahälla | |
23/04 16:30, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
Habo IF gul - Brämhults IK Svart | |
23/04 16:30, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
IFK Skövde 2 - Stenstorps IF | |
23/04 16:30, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
IFK Falköping Vit - Skövde AIK 5 | |
23/04 16:30, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Kareby IS - Mariebergs IK | |
23/04 16:30, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
BK Trix 2 - Bergums IF | |
23/04 16:30, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Skultorps IF gul - Falköpings KIK vit | |
23/04 16:30, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Östers IF - Hovsta IF | 1 - 0 |
23/04 16:40, P15 f.2008, C-Slutspel, SK1 |
Skara FC Blå - Skövde AIK vit | |
23/04 16:45, F8/9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
Ulvåkers IF Röd - Skövde AIK 1 | |
23/04 17:00, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
Ulvåkers IF Svart - Skövde AIK 2 | |
23/04 17:00, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
IFK Falköping Svart - IK Kongahälla 2 | |
23/04 17:00, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
Brämhults IK Vit - Hallby IF blå | |
23/04 17:00, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Anderstorps IF - Bk Trix 1 | |
23/04 17:00, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
Skövde KIK vit - IFK Tidaholm | |
23/04 17:00, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Falköpings KIK Röd - Skultorps IF svart | |
23/04 17:00, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Jitex - Lerums IS | 0 - 1 |
23/04 17:10, F15 f.2008, A-Slutspel, UL1 |
Onsala BK - Jönköpings Södra IF | 5 - 6 |
23/04 17:10, F15 f.2008, B-Slutspel, KU1 |
Ulvåker if - Ifk Tidaholm | |
23/04 17:15, F8/9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
IFK Hjo - IFK Skövde 1 | |
23/04 17:30, P10 f.2013, Grupp A, UL2 |
IFK Tidaholm vit - Hallby IF vit | |
23/04 17:30, P10 f.2013, Grupp B, UL3 |
Ölmstad IS - Habo IF röd | |
23/04 17:30, P10 f.2013, Grupp C, UL4 |
IFK Tidaholm blå - Habo IF vit | |
23/04 17:30, P10 f.2013, Grupp D, UL8 |
Skövde KIK svart - Vartofta SK | |
23/04 17:30, F11 f.2012, Grupp A, UL5 |
IF Haga - Skövde KIK svartvit | |
23/04 17:30, F11 f.2012, Grupp B, UL6 |
Skövde KIK Vit - Skövde KIK Svart | |
23/04 17:30, F10 f.2013, Grupp A, UL7 |
Älvsborgs FF - Mariestads Bois FF | 3 - 4 |
23/04 18:00, F15 f.2008, C-Slutspel, NY1 |
Töreboda IK - Skövde KIK f15 | |
23/04 18:00, F15 f.2008, D-Slutspel, UL1 |
Skara FC Blå - Ulvåker if | |
23/04 18:00, F8/9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |
Ifk Tidaholm - Skövde AIK vit | |
23/04 18:30, F8/9 f.2014/15, Grupp C, UL9 |