Spelprogram Giffcupen 2024

Välj spelplats: Alla | UL1. | UL2. | UL3. | NY1. | NY2. | NY3. | LA1. | LA2. | LA3. | TI1. | SP1. | SP2. | VR1. | VR2. | BI1. | BI2. | UL1 | UL2 | UL3 | UL4 | UL5 | UL6 | UL7 | UL8 | UL9 | UL10 | UL11 | NY1 | NY2 | NY3 | NY4 | NY5 | KU1 | KU2 | TI1 | TI2 | SK1 | SK2 | IP1 | IP2 | SP1 | SP2 | BI1 | BI2



Dag Tid Åldersgrupp Grupp/slutspel Spelplats Hemmalag Bortalag Resultat
20/04 08:00 P14 f.2010 Grupp A LA1. Hjulsbro IK Blå Kärra/ Klareberg 1 2 - 2 Läs mer
20/04 08:00 P14 f.2010 Grupp B LA2. Bk Astrio Skiljebo SK Gul 0 - 3 Läs mer
20/04 08:00 P14 f.2010 Grupp C LA3. Björndammens BK Skövde AIK Röd 1 - 0 Läs mer
20/04 08:00 P14 f.2010 Grupp F UL2. Bergums IF Hjulsbro IK Vit 1 - 0 Läs mer
20/04 08:00 P14 f.2010 Grupp J UL3. Hestrafors IF FC Kallfors 0 - 2 Läs mer
20/04 08:00 F14 f.2010 Grupp A VR2. BK Astrio Gul Orust FC 2 - 1 Läs mer
20/04 08:00 F14 f.2010 Grupp D NY2. Alsike IF Jitex BK 0 - 1 Läs mer
20/04 08:00 F14 f.2010 Grupp F VR1. BK Astrio Svart SG Ruddalen IF 0 - 1 Läs mer
20/04 08:00 P13 f.2011 Grupp A BI1. SG Ruddalen IF 1 IFK Falköping Vit 6 - 1 Läs mer
20/04 08:00 P13 f.2011 Grupp B NY1. Eneby BK 1 Våmbs IF Grön 4 - 2 Läs mer
20/04 08:00 P13 f.2011 Grupp C TI1. Barkarö SK Kärra KIF Blå 1 - 2 Läs mer
20/04 08:00 P13 f.2011 Grupp G UL1. Ekedalen/Fröjered Falköpings FK/ Röd 0 - 2 Läs mer
20/04 08:00 P13 f.2011 Grupp I BI2. FC Kallfors Skultorps IF Gul 5 - 0 Läs mer
20/04 08:00 F13 f.2011 Grupp A SP1. IK Zenith/Lag Grön IF Kil 2 - 1 Läs mer
20/04 08:00 F13 f.2011 Grupp C NY3. Onsala BK BLÅ Vimmerby IF 1 - 1 Läs mer
20/04 08:00 F13 f.2011 Grupp E SP2. IK Zenith/Lag vit Kungsbacka IF 1 - 1 Läs mer
20/04 08:50 P14 f.2010 Grupp A LA2. Skara FC Blå Hallby blå 1 - 0 Läs mer
20/04 08:50 P14 f.2010 Grupp B LA1. Ekhagens IF Röd IFK Skövde 3 1 - 0 Läs mer
20/04 08:50 P14 f.2010 Grupp C LA3. Egnahems BK 1 Trollhättans Bois 1 0 - 2 Läs mer
20/04 08:50 P14 f.2010 Grupp H UL2. Kärra/Klareberg 2 Skövde AIK Vit 3 - 0 Läs mer
20/04 08:50 P14 f.2010 Grupp K UL3. Jonsereds IF Våmbs IF Grön 0 - 3 Läs mer
20/04 08:50 F14 f.2010 Grupp A VR1. Skövde KIK Svart Mariebo IK 0 - 2 Läs mer
20/04 08:50 F14 f.2010 Grupp D NY2. Skövde KIK Svart/vit Örebro SK Ungdom 0 - 3 Läs mer
20/04 08:50 F14 f.2010 Grupp F VR2. LSSK 1 Råda BK F14 1 - 1 Läs mer
20/04 08:50 P13 f.2011 Grupp A BI1. Råda BK Grön Trollhättans IF 0 - 3 Läs mer
20/04 08:50 P13 f.2011 Grupp B NY1. Hestrafors IF Gerdskens BK Gul 2 - 2 Läs mer
20/04 08:50 P13 f.2011 Grupp C TI1. Habo IF Blå Skövde AIK Vit 0 - 1 Läs mer
20/04 08:50 P13 f.2011 Grupp G UL1. Wargöns IK Lerkils IF 1 - 3 Läs mer
20/04 08:50 P13 f.2011 Grupp I BI2. Råda BK Vit Egnahems BK Svart 6 - 2 Läs mer
20/04 08:50 F13 f.2011 Grupp A SP2. Mariestads BoIS FF Anderstorps IF 0 - 3 Läs mer
20/04 08:50 F13 f.2011 Grupp C NY3. Habo IF/ F-11 Junior Lions FC 1 - 8 Läs mer
20/04 08:50 F13 f.2011 Grupp E SP1. Skövde KIK Vänersborgs IF 2 0 - 3 Läs mer
20/04 09:40 P14 f.2010 Grupp D LA1. Lunden ÖBK Vänersborgs FK 0 - 1 Läs mer
20/04 09:40 P14 f.2010 Grupp E LA3. Skiljebo SK Vit Kode IF/ P10 3 - 1 Läs mer
20/04 09:40 P14 f.2010 Grupp F UL2. Tidaholms gif IFK Skövde 2 1 - 4 Läs mer
20/04 09:40 P14 f.2010 Grupp G LA2. Trollhättans Bois 2 Egnahems BK 2 2 - 3 Läs mer
20/04 09:40 P14 f.2010 Grupp J UL3. Eriksberg If IFK Skövde 1 4 - 2 Läs mer
20/04 09:40 F14 f.2010 Grupp B VR2. Älvsborg FF Blå Våmbs IF 4 - 0 Läs mer
20/04 09:40 F14 f.2010 Grupp C VR1. Vetlanda FF Lerums IS 0 - 3 Läs mer
20/04 09:40 F14 f.2010 Grupp G NY2. Skara FC Skövde KIK Vit 1 - 0 Läs mer
20/04 09:40 P13 f.2011 Grupp D TI1. Vänersborgs IF Röd Skara FC Lag Blå 1 - 5 Läs mer
20/04 09:40 P13 f.2011 Grupp E BI2. Gerdskens BK Svart Råda BK Gul 3 - 0 Läs mer
20/04 09:40 P13 f.2011 Grupp H BI1. SG Ruddalen IF 2 Hvetlanda GIF 0 - 5 Läs mer
20/04 09:40 P13 f.2011 Grupp K UL1. Örebro Syrianska Gul Våmbs IF Vit 2 - 0 Läs mer
20/04 09:40 P13 f.2011 Grupp L NY1. Eneby BK 2 Falköpings FK/ Svart 2 - 0 Läs mer
20/04 09:40 F13 f.2011 Grupp B SP2. Hovås Billdal IF Blå Åsa IF. Flickor 11 2 - 2 Läs mer
20/04 09:40 F13 f.2011 Grupp F SP1. Hovås Billdal IF Röd Falköpings kik 2 - 0 Läs mer
20/04 09:40 F13 f.2011 Grupp G NY3. Onsala BK VIT Våmbs IF 3 - 2 Läs mer
20/04 10:30 P14 f.2010 Grupp D LA2. IFK Falköping Vit Våmbs IF Vit 1 - 4 Läs mer
20/04 10:30 P14 f.2010 Grupp E LA1. Ekhagens IF Svart Hallby Vit 2 - 0 Läs mer
20/04 10:30 P14 f.2010 Grupp G LA3. Skara FC Vit Skiljebo SK Svart 3 - 0 Läs mer
20/04 10:30 P14 f.2010 Grupp H UL2. Alsike IF Trollhättan FK 2 - 1 Läs mer
20/04 10:30 P14 f.2010 Grupp K UL3. IK Vista/Ölmstad IS JK10/Env 0 - 1 Läs mer
20/04 10:30 F14 f.2010 Grupp B VR1. Vara SK Ulvåkers IF 1 - 0 Läs mer
20/04 10:30 F14 f.2010 Grupp E VR2. Älvsborg FF Svart Hvetlanda Gif 1 - 1 Läs mer
20/04 10:30 F14 f.2010 Grupp G NY2. Skillingaryds IS Ölmstad/Vista 4 - 0 Läs mer
20/04 10:30 P13 f.2011 Grupp D TI1. Hovsta IF Egnahems BK Orange 3 - 0 Läs mer
20/04 10:30 P13 f.2011 Grupp E BI2. Kärra KIF Gul IFK Hjo 1 - 0 Läs mer
20/04 10:30 P13 f.2011 Grupp H BI1. Skövde AIK Röd Jönköpings Södra IF 0 - 3 Läs mer
20/04 10:30 P13 f.2011 Grupp K UL1. IFK ÖRBY Habo IF Vit 4 - 0 Läs mer
20/04 10:30 P13 f.2011 Grupp L NY1. Råda BK Svart Dalen/Krokslätts FF Blå 0 - 2 Läs mer
20/04 10:30 F13 f.2011 Grupp B SP1. Vänersborgs IF 1 Skara FC 1 - 3 Läs mer
20/04 10:30 F13 f.2011 Grupp F SP2. Mariestads Bois ff röd Nässjö FF 1 - 0 Läs mer
20/04 10:30 F13 f.2011 Grupp G NY3. Vallens IF F12 Ekhagens IF 0 - 3 Läs mer
20/04 11:20 P14 f.2010 Grupp A LA3. Hallby blå Hjulsbro IK Blå 2 - 2 Läs mer
20/04 11:20 P14 f.2010 Grupp C UL2. Skövde AIK Röd Egnahems BK 1 0 - 0 Läs mer
20/04 11:20 P14 f.2010 Grupp I LA2. Bk Astrio lag 2 Barkarö SK 0 - 1 Läs mer
20/04 11:20 P14 f.2010 Grupp I LA1. Stenstorps IF Åsarp/Trädet/Vartofta 3 - 3 Läs mer
20/04 11:20 F14 f.2010 Grupp A NY2. Mariebo IK BK Astrio Gul 0 - 0 Läs mer
20/04 11:20 F14 f.2010 Grupp C VR1. Mariestads Bois Vaksala SK:Gul 0 - 2 Läs mer
20/04 11:20 F14 f.2010 Grupp E VR2. IFK Hjo F10 Vaksala SK:Svart 0 - 1 Läs mer
20/04 11:20 P13 f.2011 Grupp B TI1. Gerdskens BK Gul Eneby BK 1 15 - 0 Läs mer
20/04 11:20 P13 f.2011 Grupp C BI2. Skövde AIK Vit Barkarö SK 2 - 2 Läs mer
20/04 11:20 P13 f.2011 Grupp F UL1. Dalen/ Krokslätts FF Gul Örebro Syrianska Röd 0 - 1 Läs mer
20/04 11:20 P13 f.2011 Grupp G BI1. Lerkils IF Ekedalen/Fröjered 8 - 0 Läs mer
20/04 11:20 P13 f.2011 Grupp J NY1. Vänersborgs IF Blå Skara FC Lag Vit 3 - 2 Läs mer
20/04 11:20 F13 f.2011 Grupp D SP1. IFK Hjo Orust FC 1 - 8 Läs mer
20/04 11:20 F13 f.2011 Grupp D SP2. Sävedalens IF Hestra SSK 5 - 0 Läs mer
20/04 11:20 F13 f.2011 Grupp E NY3. Vänersborgs IF 2 IK Zenith/Lag vit 5 - 2 Läs mer
20/04 12:10 P14 f.2010 Grupp A UL3. Kärra/ Klareberg 1 Skara FC Blå 2 - 1 Läs mer
20/04 12:10 P14 f.2010 Grupp B LA1. Skiljebo SK Gul Ekhagens IF Röd 1 - 1 Läs mer
20/04 12:10 P14 f.2010 Grupp B LA3. IFK Skövde 3 Bk Astrio 1 - 8 Läs mer
20/04 12:10 P14 f.2010 Grupp C UL2. Trollhättans Bois 1 Björndammens BK 3 - 0 Läs mer
20/04 12:10 F14 f.2010 Grupp A NY2. Orust FC Skövde KIK Svart 0 - 0 Läs mer
20/04 12:10 F14 f.2010 Grupp F VR2. SG Ruddalen IF LSSK 1 0 - 1 Läs mer
20/04 12:10 F14 f.2010 Grupp F VR1. Råda BK F14 BK Astrio Svart 1 - 1 Läs mer
20/04 12:10 P13 f.2011 Grupp B TI1. Våmbs IF Grön Hestrafors IF 2 - 1 Läs mer
20/04 12:10 P13 f.2011 Grupp C BI2. Kärra KIF Blå Habo IF Blå 3 - 1 Läs mer
20/04 12:10 P13 f.2011 Grupp F UL1. IFK Falköping Blå Skultorps IF Svart 4 - 2 Läs mer
20/04 12:10 P13 f.2011 Grupp G BI1. Falköpings FK/ Röd Wargöns IK 2 - 2 Läs mer
20/04 12:10 P13 f.2011 Grupp J NY1. Gerdskens BK Vit Norrahammar GIS P13 1 - 2 Läs mer
20/04 12:10 F13 f.2011 Grupp A SP2. Anderstorps IF IK Zenith/Lag Grön 2 - 4 Läs mer
20/04 12:10 F13 f.2011 Grupp C SP1. Junior Lions FC Onsala BK BLÅ 5 - 0 Läs mer
20/04 12:10 F13 f.2011 Grupp E NY3. Kungsbacka IF Skövde KIK 4 - 0 Läs mer
20/04 13:00 P14 f.2010 Grupp D LA1. Våmbs IF Vit Lunden ÖBK 1 - 1 Läs mer
20/04 13:00 P14 f.2010 Grupp G LA2. Skiljebo SK Svart Trollhättans Bois 2 2 - 1 Läs mer
20/04 13:00 P14 f.2010 Grupp G LA3. Egnahems BK 2 Skara FC Vit 1 - 1 Läs mer
20/04 13:00 P14 f.2010 Grupp H UL2. Trollhättan FK Kärra/Klareberg 2 1 - 6 Läs mer
20/04 13:00 F14 f.2010 Grupp B NY2. Ulvåkers IF Älvsborg FF Blå 0 - 1 Läs mer
20/04 13:00 F14 f.2010 Grupp C VR2. Lerums IS Mariestads Bois 1 - 0 Läs mer
20/04 13:00 F14 f.2010 Grupp C VR1. Vaksala SK:Gul Vetlanda FF 6 - 2 Läs mer
20/04 13:00 P13 f.2011 Grupp A NY1. IFK Falköping Vit Råda BK Grön 2 - 4 Läs mer
20/04 13:00 P13 f.2011 Grupp D BI2. Skara FC Lag Blå Hovsta IF 2 - 0 Läs mer
20/04 13:00 P13 f.2011 Grupp E TI1. Råda BK Gul Kärra KIF Gul 1 - 2 Läs mer
20/04 13:00 P13 f.2011 Grupp I UL1. Skultorps IF Gul Råda BK Vit 1 - 4 Läs mer
20/04 13:00 P13 f.2011 Grupp L UL3. Dalen/Krokslätts FF Blå Eneby BK 2 3 - 0 Läs mer
20/04 13:00 F13 f.2011 Grupp A SP1. IF Kil Mariestads BoIS FF 0 - 2 Läs mer
20/04 13:00 F13 f.2011 Grupp C SP2. Vimmerby IF Habo IF/ F-11 2 - 0 Läs mer
20/04 13:00 F13 f.2011 Grupp F NY3. Falköpings kik Mariestads Bois ff röd 0 - 4 Läs mer
20/04 13:50 P14 f.2010 Grupp A UL3. Hjulsbro IK Blå Skara FC Blå 2 - 0 Läs mer
20/04 13:50 P14 f.2010 Grupp D LA3. Vänersborgs FK IFK Falköping Vit 1 - 2 Läs mer
20/04 13:50 P14 f.2010 Grupp E LA2. Hallby Vit Skiljebo SK Vit 2 - 0 Läs mer
20/04 13:50 P14 f.2010 Grupp F UL2. Hjulsbro IK Vit Tidaholms gif 6 - 0 Läs mer
20/04 13:50 P14 f.2010 Grupp I LA1. Åsarp/Trädet/Vartofta Bk Astrio lag 2 7 - 4 Läs mer
20/04 13:50 F14 f.2010 Grupp B NY2. Våmbs IF Vara SK 2 - 3 Läs mer
20/04 13:50 F14 f.2010 Grupp E VR1. Vaksala SK:Svart Älvsborg FF Svart 5 - 0 Läs mer
20/04 13:50 F14 f.2010 Grupp G VR2. Ölmstad/Vista Skara FC 0 - 4 Läs mer
20/04 13:50 P13 f.2011 Grupp A NY1. Trollhättans IF SG Ruddalen IF 1 1 - 0 Läs mer
20/04 13:50 P13 f.2011 Grupp D BI2. Egnahems BK Orange Vänersborgs IF Röd 0 - 5 Läs mer
20/04 13:50 P13 f.2011 Grupp E TI1. IFK Hjo Gerdskens BK Svart 1 - 9 Läs mer
20/04 13:50 P13 f.2011 Grupp I UL1. Egnahems BK Svart FC Kallfors 0 - 5 Läs mer
20/04 13:50 P13 f.2011 Grupp L BI1. Falköpings FK/ Svart Råda BK Svart 2 - 4 Läs mer
20/04 13:50 F13 f.2011 Grupp D SP2. Orust FC Sävedalens IF 2 - 3 Läs mer
20/04 13:50 F13 f.2011 Grupp F NY3. Nässjö FF Hovås Billdal IF Röd 1 - 0 Läs mer
20/04 13:50 F13 f.2011 Grupp G SP1. Ekhagens IF Onsala BK VIT 3 - 0 Läs mer
20/04 14:40 P14 f.2010 Grupp E LA1. Kode IF/ P10 Ekhagens IF Svart 3 - 6 Läs mer
20/04 14:40 P14 f.2010 Grupp H UL3. Skövde AIK Vit Alsike IF 3 - 0 Läs mer
20/04 14:40 P14 f.2010 Grupp I LA2. Barkarö SK Stenstorps IF 6 - 0 Läs mer
20/04 14:40 P14 f.2010 Grupp J LA3. IFK Skövde 1 Hestrafors IF 1 - 3 Läs mer
20/04 14:40 P14 f.2010 Grupp K UL2. JK10/Env Jonsereds IF 2 - 0 Läs mer
20/04 14:40 F14 f.2010 Grupp D NY2. Jitex BK Skövde KIK Svart/vit 2 - 0 Läs mer
20/04 14:40 F14 f.2010 Grupp E VR2. Hvetlanda Gif IFK Hjo F10 2 - 0 Läs mer
20/04 14:40 F14 f.2010 Grupp G VR1. Skövde KIK Vit Skillingaryds IS 0 - 1 Läs mer
20/04 14:40 P13 f.2011 Grupp C BI2. Barkarö SK Habo IF Blå 2 - 1 Läs mer
20/04 14:40 P13 f.2011 Grupp F NY1. Skultorps IF Svart Dalen/ Krokslätts FF Gul 1 - 1 Läs mer
20/04 14:40 P13 f.2011 Grupp H UL1. Jönköpings Södra IF SG Ruddalen IF 2 2 - 2 Läs mer
20/04 14:40 P13 f.2011 Grupp J TI1. Norrahammar GIS P13 Vänersborgs IF Blå 1 - 4 Läs mer
20/04 14:40 P13 f.2011 Grupp K BI1. Habo IF Vit Örebro Syrianska Gul 2 - 3 Läs mer
20/04 14:40 F13 f.2011 Grupp B NY3. Skara FC Hovås Billdal IF Blå 4 - 0 Läs mer
20/04 14:40 F13 f.2011 Grupp D SP1. Hestra SSK IFK Hjo 0 - 1 Läs mer
20/04 14:40 F13 f.2011 Grupp G SP2. Våmbs IF Vallens IF F12 3 - 3 Läs mer
20/04 15:30 P14 f.2010 Grupp B LA2. Bk Astrio Ekhagens IF Röd 1 - 1 Läs mer
20/04 15:30 P14 f.2010 Grupp C UL3. Björndammens BK Egnahems BK 1 2 - 0 Läs mer
20/04 15:30 P14 f.2010 Grupp F LA1. IFK Skövde 2 Bergums IF 1 - 2 Läs mer
20/04 15:30 P14 f.2010 Grupp J LA3. FC Kallfors Eriksberg If 4 - 0 Läs mer
20/04 15:30 P14 f.2010 Grupp K UL2. Våmbs IF Grön IK Vista/Ölmstad IS 1 - 2 Läs mer
20/04 15:30 F14 f.2010 Grupp C VR2. Vetlanda FF Mariestads Bois 2 - 5 Läs mer
20/04 15:30 F14 f.2010 Grupp D NY2. Örebro SK Ungdom Alsike IF 3 - 1 Läs mer
20/04 15:30 F14 f.2010 Grupp F VR1. SG Ruddalen IF Råda BK F14 1 - 1 Läs mer
20/04 15:30 P13 f.2011 Grupp C BI2. Kärra KIF Blå Skövde AIK Vit 3 - 1 Läs mer
20/04 15:30 P13 f.2011 Grupp F NY1. Örebro Syrianska Röd IFK Falköping Blå 0 - 0 Läs mer
20/04 15:30 P13 f.2011 Grupp H UL1. Hvetlanda GIF Skövde AIK Röd 2 - 0 Läs mer
20/04 15:30 P13 f.2011 Grupp J TI1. Skara FC Lag Vit Gerdskens BK Vit 9 - 0 Läs mer
20/04 15:30 P13 f.2011 Grupp K BI1. Våmbs IF Vit IFK ÖRBY 0 - 0 Läs mer
20/04 15:30 F13 f.2011 Grupp B NY3. Åsa IF. Flickor 11 Vänersborgs IF 1 1 - 1 Läs mer
20/04 15:30 F13 f.2011 Grupp C SP1. Onsala BK BLÅ Habo IF/ F-11 1 - 1 Läs mer
20/04 15:30 F13 f.2011 Grupp C SP2. Vimmerby IF Junior Lions FC 2 - 2 Läs mer
20/04 16:20 P14 f.2010 Grupp A UL2. Kärra/ Klareberg 1 Hallby blå 1 - 1 Läs mer
20/04 16:20 P14 f.2010 Grupp B BI1. Skiljebo SK Gul IFK Skövde 3 4 - 0 Läs mer
20/04 16:20 P14 f.2010 Grupp G LA2. Skara FC Vit Trollhättans Bois 2 4 - 1 Läs mer
20/04 16:20 P14 f.2010 Grupp G LA1. Skiljebo SK Svart Egnahems BK 2 0 - 8 Läs mer
20/04 16:20 P14 f.2010 Grupp I LA3. Bk Astrio lag 2 Stenstorps IF 5 - 0 Läs mer
20/04 16:20 F14 f.2010 Grupp A NY2. BK Astrio Gul Skövde KIK Svart 3 - 0 Läs mer
20/04 16:20 F14 f.2010 Grupp C VR1. Lerums IS Vaksala SK:Gul 0 - 5 Läs mer
20/04 16:20 F14 f.2010 Grupp F VR2. BK Astrio Svart LSSK 1 2 - 0 Läs mer
20/04 16:20 P13 f.2011 Grupp A TI1. IFK Falköping Vit Trollhättans IF 0 - 8 Läs mer
20/04 16:20 P13 f.2011 Grupp B UL1. Våmbs IF Grön Gerdskens BK Gul 0 - 7 Läs mer
20/04 16:20 P13 f.2011 Grupp D BI2. Skara FC Lag Blå Egnahems BK Orange 3 - 3 Läs mer
20/04 16:20 P13 f.2011 Grupp G NY1. Falköpings FK/ Röd Lerkils IF 1 - 8 Läs mer
20/04 16:20 P13 f.2011 Grupp I UL3. FC Kallfors Råda BK Vit 2 - 3 Läs mer
20/04 16:20 F13 f.2011 Grupp A SP2. IK Zenith/Lag Grön Mariestads BoIS FF 2 - 2 Läs mer
20/04 16:20 F13 f.2011 Grupp F NY3. Hovås Billdal IF Röd Mariestads Bois ff röd 1 - 0 Läs mer
20/04 16:20 F13 f.2011 Grupp F SP1. Falköpings kik Nässjö FF 1 - 1 Läs mer
20/04 17:10 P14 f.2010 Grupp E LA3. Skiljebo SK Vit Ekhagens IF Svart 3 - 3 Läs mer
20/04 17:10 P14 f.2010 Grupp E LA1. Kode IF/ P10 Hallby Vit 2 - 0 Läs mer
20/04 17:10 P14 f.2010 Grupp H TI1. Alsike IF Kärra/Klareberg 2 1 - 5 Läs mer
20/04 17:10 P14 f.2010 Grupp I LA2. Barkarö SK Åsarp/Trädet/Vartofta 2 - 1 Läs mer
20/04 17:10 F14 f.2010 Grupp A NY2. Orust FC Mariebo IK 4 - 1 Läs mer
20/04 17:10 F14 f.2010 Grupp B VR1. Våmbs IF Ulvåkers IF 1 - 2 Läs mer
20/04 17:10 F14 f.2010 Grupp E VR2. Hvetlanda Gif Vaksala SK:Svart 0 - 1 Läs mer
20/04 17:10 P13 f.2011 Grupp A UL2. SG Ruddalen IF 1 Råda BK Grön 5 - 0 Läs mer
20/04 17:10 P13 f.2011 Grupp D BI2. Vänersborgs IF Röd Hovsta IF 0 - 2 Läs mer
20/04 17:10 P13 f.2011 Grupp E UL3. IFK Hjo Råda BK Gul 1 - 0 Läs mer
20/04 17:10 P13 f.2011 Grupp G NY1. Ekedalen/Fröjered Wargöns IK 0 - 0 Läs mer
20/04 17:10 P13 f.2011 Grupp I BI1. Skultorps IF Gul Egnahems BK Svart 0 - 1 Läs mer
20/04 17:10 P13 f.2011 Grupp L UL1. Eneby BK 2 Råda BK Svart 2 - 2 Läs mer
20/04 17:10 F13 f.2011 Grupp A NY3. IF Kil Anderstorps IF 0 - 3 Läs mer
20/04 17:10 F13 f.2011 Grupp D SP1. IFK Hjo Sävedalens IF 1 - 7 Läs mer
20/04 17:10 F13 f.2011 Grupp G SP2. Onsala BK VIT Vallens IF F12 0 - 4 Läs mer
20/04 18:00 P14 f.2010 Grupp C UL1. Skövde AIK Röd Trollhättans Bois 1 0 - 1 Läs mer
20/04 18:00 P14 f.2010 Grupp D UL3. Lunden ÖBK IFK Falköping Vit 1 - 0 Läs mer
20/04 18:00 P14 f.2010 Grupp F LA1. Hjulsbro IK Vit IFK Skövde 2 3 - 0 Läs mer
20/04 18:00 P14 f.2010 Grupp J LA3. Hestrafors IF Eriksberg If 3 - 0 Läs mer
20/04 18:00 P14 f.2010 Grupp K LA2. Våmbs IF Grön JK10/Env 1 - 2 Läs mer
20/04 18:00 F14 f.2010 Grupp B VR2. Älvsborg FF Blå Vara SK 0 - 2 Läs mer
20/04 18:00 F14 f.2010 Grupp D NY2. Alsike IF Skövde KIK Svart/vit 1 - 2 Läs mer
20/04 18:00 F14 f.2010 Grupp E VR1. Älvsborg FF Svart IFK Hjo F10 3 - 3 Läs mer
20/04 18:00 P13 f.2011 Grupp B UL2. Eneby BK 1 Hestrafors IF 1 - 4 Läs mer
20/04 18:00 P13 f.2011 Grupp E TI1. Kärra KIF Gul Gerdskens BK Svart 2 - 2 Läs mer
20/04 18:00 P13 f.2011 Grupp F BI2. Skultorps IF Svart Örebro Syrianska Röd 0 - 9 Läs mer
20/04 18:00 P13 f.2011 Grupp H BI1. Hvetlanda GIF Jönköpings Södra IF 4 - 2 Läs mer
20/04 18:00 P13 f.2011 Grupp K NY1. Våmbs IF Vit Habo IF Vit 1 - 2 Läs mer
20/04 18:00 F13 f.2011 Grupp B NY3. Åsa IF. Flickor 11 Skara FC 0 - 2 Läs mer
20/04 18:00 F13 f.2011 Grupp E SP2. IK Zenith/Lag vit Skövde KIK 7 - 0 Läs mer
20/04 18:00 F13 f.2011 Grupp G SP1. Våmbs IF Ekhagens IF 0 - 4 Läs mer
20/04 18:50 P14 f.2010 Grupp D UL3. Vänersborgs FK Våmbs IF Vit 0 - 2 Läs mer
20/04 18:50 P14 f.2010 Grupp F LA3. Bergums IF Tidaholms gif 2 - 0 Läs mer
20/04 18:50 P14 f.2010 Grupp H UL2. Trollhättan FK Skövde AIK Vit 0 - 1 Läs mer
20/04 18:50 P14 f.2010 Grupp J LA2. FC Kallfors IFK Skövde 1 4 - 0 Läs mer
20/04 18:50 P14 f.2010 Grupp K LA1. Jonsereds IF IK Vista/Ölmstad IS 0 - 2 Läs mer
20/04 18:50 F14 f.2010 Grupp D NY2. Jitex BK Örebro SK Ungdom 0 - 0 Läs mer
20/04 18:50 F14 f.2010 Grupp G VR2. Skara FC Skillingaryds IS 1 - 1 Läs mer
20/04 18:50 F14 f.2010 Grupp G VR1. Skövde KIK Vit Ölmstad/Vista 5 - 0 Läs mer
20/04 18:50 P13 f.2011 Grupp F BI2. IFK Falköping Blå Dalen/ Krokslätts FF Gul 0 - 2 Läs mer
20/04 18:50 P13 f.2011 Grupp H BI1. SG Ruddalen IF 2 Skövde AIK Röd 1 - 0 Läs mer
20/04 18:50 P13 f.2011 Grupp J TI1. Skara FC Lag Vit Norrahammar GIS P13 3 - 0 Läs mer
20/04 18:50 P13 f.2011 Grupp K NY1. Örebro Syrianska Gul IFK ÖRBY 3 - 1 Läs mer
20/04 18:50 P13 f.2011 Grupp L UL1. Falköpings FK/ Svart Dalen/Krokslätts FF Blå 0 - 3 Läs mer
20/04 18:50 F13 f.2011 Grupp B NY3. Hovås Billdal IF Blå Vänersborgs IF 1 0 - 4 Läs mer
20/04 18:50 F13 f.2011 Grupp D SP2. Orust FC Hestra SSK 1 - 1 Läs mer
20/04 18:50 F13 f.2011 Grupp E SP1. Kungsbacka IF Vänersborgs IF 2 1 - 0 Läs mer
20/04 19:40 P13 f.2011 Grupp J TI1. Vänersborgs IF Blå Gerdskens BK Vit 2 - 2 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m A/B 1 VR2. Trollhättans IF Hestrafors IF 0 - 7 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m A/B 2 BI1. Gerdskens BK Gul SG Ruddalen IF 1 3 - 0 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m A/B 3 BI2. Kärra KIF Blå Hovsta IF 4 - 0 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m A/B 4 TI1. Skara FC Lag Blå Barkarö SK 2 - 0 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 1 UL1. Råda BK Grön Eneby BK 1 2 - 1 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 2 UL2. Våmbs IF Grön IFK Falköping Vit 2 - 4 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 3 UL3. Skövde AIK Vit Egnahems BK Orange 5 - 0 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 4 NY1. Vänersborgs IF Röd Habo IF Blå 0 - 2 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 5 NY2. IFK Hjo Skultorps IF Svart 2 - 0 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 6 NY3. IFK Falköping Blå Råda BK Gul 0 - 1 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 7 LA1. Wargöns IK Skövde AIK Röd 0 - 2 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 8 LA2. SG Ruddalen IF 2 Ekedalen/Fröjered 3 - 0 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 9 LA3. Egnahems BK Svart Gerdskens BK Vit 2 - 1 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 10 SP1. Norrahammar GIS P13 Skultorps IF Gul 4 - 5 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 11 SP2. Habo IF Vit Falköpings FK/ Svart 0 - 2 Läs mer
21/04 08:00 P13 f.2011 Kval.m C/D 12 VR1. Eneby BK 2 Våmbs IF Vit 2 - 0 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 1 LA3. Skara FC Blå IFK Skövde 3 5 - 1 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 2 SP1. Bk Astrio Hallby blå 0 - 2 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 3 SP2. Skövde AIK Röd IFK Falköping Vit 4 - 3 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 4 VR1. Vänersborgs FK Egnahems BK 1 4 - 5 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 5 VR2. Hallby Vit Tidaholms gif 3 - 1 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 6 BI1. IFK Skövde 2 Kode IF/ P10 2 - 0 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 7 BI2. Skiljebo SK Svart Trollhättan FK 2 - 5 Läs mer
21/04 08:50 P14 f.2010 Kval.m C/D 8 TI1. Alsike IF Trollhättans Bois 2 0 - 2 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 5 UL1. Gerdskens BK Svart Dalen/ Krokslätts FF Gul 6 - 0 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 6 UL2. Örebro Syrianska Röd Kärra KIF Gul 2 - 3 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 7 UL3. Lerkils IF Jönköpings Södra IF 1 - 2 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 8 NY1. Hvetlanda GIF Falköpings FK/ Röd 4 - 0 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 9 NY2. Råda BK Vit Skara FC Lag Vit 4 - 1 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 10 NY3. Vänersborgs IF Blå FC Kallfors 1 - 7 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 11 LA1. Örebro Syrianska Gul Råda BK Svart 2 - 0 Läs mer
21/04 08:50 P13 f.2011 Kval.m A/B 12 LA2. Dalen/Krokslätts FF Blå IFK ÖRBY 3 - 2 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 1 NY1. Hjulsbro IK Blå Ekhagens IF Röd 0 - 3 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 2 NY2. Skiljebo SK Gul Kärra/ Klareberg 1 4 - 1 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 3 NY3. Trollhättans Bois 1 Lunden ÖBK 5 - 1 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 4 LA1. Våmbs IF Vit Björndammens BK 1 - 2 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 5 LA2. Ekhagens IF Svart Hjulsbro IK Vit 5 - 0 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 6 LA3. Bergums IF Skiljebo SK Vit 4 - 2 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 7 SP1. Egnahems BK 2 Skövde AIK Vit 3 - 2 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 8 SP2. Kärra/Klareberg 2 Skara FC Vit 2 - 1 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 9 VR1. Barkarö SK Hestrafors IF 2 - 1 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 10 VR2. FC Kallfors IK Vista/Ölmstad IS 3 - 0 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m A/B 11 BI1. JK10/Env Åsarp/Trädet/Vartofta 1 - 3 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m C/D 9 UL1. Bk Astrio lag 2 IFK Skövde 1 2 - 1 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m C/D 10 UL2. Eriksberg If Jonsereds IF 3 - 4 Läs mer
21/04 09:40 P14 f.2010 Kval.m C/D 11 UL3. Våmbs IF Grön Stenstorps IF 0 - 2 Läs mer
21/04 09:40 F14 f.2010 Kval.m C/D 1 BI2. Mariebo IK Våmbs IF 3 - 0 Läs mer
21/04 09:40 F14 f.2010 Kval.m C/D 2 TI1. Ulvåkers IF Skövde KIK Svart 0 - 1 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 1 NY3. BK Astrio Gul Älvsborg FF Blå 1 - 0 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 2 LA1. Vara SK Orust FC 2 - 0 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 3 LA2. Vaksala SK:Gul Jitex BK 8 - 7 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 4 LA3. Örebro SK Ungdom Lerums IS 4 - 3 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 5 SP1. Vaksala SK:Svart SG Ruddalen IF 4 - 1 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 6 SP2. BK Astrio Svart Skillingaryds IS 3 - 1 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m A/B 7 VR1. Skara FC Hvetlanda Gif 4 - 5 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m C/D 3 UL1. Mariestads Bois Alsike IF 0 - 2 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m C/D 4 UL2. Skövde KIK Svart/vit Vetlanda FF 1 - 0 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m C/D 5 UL3. Älvsborg FF Svart Råda BK F14 0 - 3 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m C/D 6 NY1. LSSK 1 Ölmstad/Vista 3 - 0 Läs mer
21/04 10:30 F14 f.2010 Kval.m C/D 7 NY2. Skövde KIK Vit IFK Hjo F10 0 - 2 Läs mer
21/04 10:30 F13 f.2011 Kval.m C/D 1 VR2. Mariestads BoIS FF Hovås Billdal IF Blå 1 - 2 Läs mer
21/04 10:30 F13 f.2011 Kval.m C/D 2 BI1. Åsa IF. Flickor 11 IF Kil 6 - 5 Läs mer
21/04 10:30 F13 f.2011 Kval.m C/D 3 BI2. Onsala BK BLÅ Hestra SSK 1 - 0 Läs mer
21/04 10:30 F13 f.2011 Kval.m C/D 4 TI1. IFK Hjo Habo IF/ F-11 0 - 2 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 1 NY1. IK Zenith/Lag Grön Vänersborgs IF 1 2 - 3 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 2 NY2. Skara FC Anderstorps IF 2 - 4 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 3 NY3. Junior Lions FC Orust FC 8 - 0 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 4 LA1. Sävedalens IF Vimmerby IF 2 - 3 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 5 LA2. Kungsbacka IF Hovås Billdal IF Röd 4 - 1 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 6 LA3. Mariestads Bois ff röd Vallens IF F12 1 - 2 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m A/B 7 TI1. Ekhagens IF Vänersborgs IF 2 2 - 0 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m C/D 5 UL1. IK Zenith/Lag vit Falköpings kik 1 - 0 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m C/D 6 UL2. Nässjö FF Våmbs IF 3 - 0 Läs mer
21/04 11:20 F13 f.2011 Kval.m C/D 7 UL3. Onsala BK VIT Skövde KIK 3 - 4 Läs mer
21/04 11:20 P13 f.2011 C-Slutspel BI1. Råda BK Grön Skövde AIK Vit 0 - 2 Läs mer
21/04 11:20 P13 f.2011 C-Slutspel BI2. IFK Hjo Skövde AIK Röd 2 - 0 Läs mer
21/04 11:20 P13 f.2011 D-Slutspel SP1. Eneby BK 1 Egnahems BK Orange 7 - 8 Läs mer
21/04 11:20 P13 f.2011 D-Slutspel SP2. Skultorps IF Svart Wargöns IK 3 - 0 Läs mer
21/04 11:20 P13 f.2011 D-Slutspel VR1. Gerdskens BK Vit Habo IF Vit 5 - 3 Läs mer
21/04 11:20 P13 f.2011 D-Slutspel VR2. Våmbs IF Grön Vänersborgs IF Röd 1 - 3 Läs mer
21/04 12:10 P13 f.2011 C-Slutspel BI1. Egnahems BK Svart Falköpings FK/ Svart 2 - 4 Läs mer
21/04 12:10 P13 f.2011 C-Slutspel BI2. IFK Falköping Vit Habo IF Blå 3 - 5 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 A-Slutspel UL1. Hestrafors IF Kärra KIF Blå 4 - 1 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 A-Slutspel UL2. Gerdskens BK Svart Jönköpings Södra IF 1 - 2 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 A-Slutspel UL3. Råda BK Vit Örebro Syrianska Gul 0 - 4 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 A-Slutspel NY1. Gerdskens BK Gul Skara FC Lag Blå 1 - 0 Läs mer
21/04 12:20 P14 f.2010 C-Slutspel LA1. Skara FC Blå Skövde AIK Röd 2 - 1 Läs mer
21/04 12:20 P14 f.2010 C-Slutspel LA2. Hallby Vit Bk Astrio lag 2 1 - 2 Läs mer
21/04 12:20 P14 f.2010 C-Slutspel LA3. Trollhättan FK Stenstorps IF 0 - 3 Läs mer
21/04 12:20 P14 f.2010 D-Slutspel VR1. IFK Skövde 3 IFK Falköping Vit 0 - 1 Läs mer
21/04 12:20 P14 f.2010 D-Slutspel VR2. Tidaholms gif IFK Skövde 1 3 - 1 Läs mer
21/04 12:20 P14 f.2010 D-Slutspel TI1. Skiljebo SK Svart Våmbs IF Grön 1 - 3 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 B-Slutspel NY2. Trollhättans IF Hovsta IF 0 - 1 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 B-Slutspel NY3. Dalen/ Krokslätts FF Gul Lerkils IF 5 - 4 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 B-Slutspel SP1. Skara FC Lag Vit Råda BK Svart 2 - 3 Läs mer
21/04 12:20 P13 f.2011 B-Slutspel SP2. SG Ruddalen IF 1 Barkarö SK 3 - 1 Läs mer
21/04 13:10 P14 f.2010 A-Slutspel UL3. Egnahems BK 2 Åsarp/Trädet/Vartofta 0 - 1 Läs mer
21/04 13:10 P14 f.2010 A-Slutspel UL2. Ekhagens IF Svart Barkarö SK 4 - 3 Läs mer
21/04 13:10 P14 f.2010 A-Slutspel UL1. Ekhagens IF Röd Trollhättans Bois 1 3 - 4 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 A-Slutspel TI1. BK Astrio Gul Vaksala SK:Gul 4 - 3 Läs mer
21/04 13:10 P14 f.2010 B-Slutspel NY1. Hjulsbro IK Blå Lunden ÖBK 1 - 3 Läs mer
21/04 13:10 P14 f.2010 B-Slutspel NY2. Hjulsbro IK Vit Hestrafors IF 1 - 2 Läs mer
21/04 13:10 P14 f.2010 B-Slutspel NY3. Skövde AIK Vit JK10/Env 4 - 0 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 B-Slutspel LA1. Älvsborg FF Blå Jitex BK 5 - 4 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 B-Slutspel LA2. Lerums IS Skillingaryds IS 1 - 0 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 B-Slutspel LA3. Orust FC SG Ruddalen IF 0 - 1 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 C-Slutspel SP1. Mariebo IK Alsike IF 1 - 2 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 C-Slutspel SP2. Skövde KIK Svart/vit LSSK 1 1 - 0 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 C-Slutspel VR1. Skövde KIK Svart Råda BK F14 0 - 1 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 D-Slutspel VR2. Våmbs IF Mariestads Bois 1 - 3 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 D-Slutspel BI1. Vetlanda FF Ölmstad/Vista 4 - 0 Läs mer
21/04 13:10 F14 f.2010 D-Slutspel BI2. Ulvåkers IF Älvsborg FF Svart 6 - 5 Läs mer
21/04 14:00 F14 f.2010 A-Slutspel UL1. Örebro SK Ungdom BK Astrio Svart 2 - 0 Läs mer
21/04 14:00 F14 f.2010 A-Slutspel UL2. Vara SK Vaksala SK:Svart 3 - 5 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 A-Slutspel UL3. Vänersborgs IF 1 Junior Lions FC 2 - 4 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 A-Slutspel NY1. Vimmerby IF Vallens IF F12 0 - 2 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 A-Slutspel NY2. Anderstorps IF Kungsbacka IF 0 - 1 Läs mer
21/04 14:00 P13 f.2011 C-Slutspel BI1. Skultorps IF Gul Eneby BK 2 0 - 1 Läs mer
21/04 14:00 P13 f.2011 C-Slutspel BI2. Skövde AIK Vit IFK Hjo 0 - 1 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 B-Slutspel NY3. IK Zenith/Lag Grön Orust FC 1 - 0 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 B-Slutspel SP1. Sävedalens IF Mariestads Bois ff röd 6 - 0 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 B-Slutspel SP2. Skara FC Hovås Billdal IF Röd 5 - 0 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 C-Slutspel LA1. Hovås Billdal IF Blå Onsala BK BLÅ 0 - 1 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 C-Slutspel LA2. Habo IF/ F-11 Nässjö FF 0 - 3 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 C-Slutspel LA3. Åsa IF. Flickor 11 IK Zenith/Lag vit 4 - 3 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 D-Slutspel VR1. Mariestads BoIS FF Hestra SSK 2 - 0 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 D-Slutspel VR2. IFK Hjo Våmbs IF 1 - 3 Läs mer
21/04 14:00 F13 f.2011 D-Slutspel TI1. IF Kil Falköpings kik 4 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 A-Slutspel UL1. FC Kallfors Dalen/Krokslätts FF Blå 3 - 0 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 A-Slutspel UL2. Hestrafors IF Jönköpings Södra IF 2 - 1 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 A-Slutspel UL3. Kärra KIF Gul Hvetlanda GIF 0 - 3 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 A-Slutspel TI1. Örebro Syrianska Gul Gerdskens BK Gul 0 - 11 Läs mer
21/04 14:50 P14 f.2010 B-Slutspel LA1. Kärra/ Klareberg 1 Skara FC Vit 2 - 4 Läs mer
21/04 14:50 P14 f.2010 C-Slutspel LA2. IFK Skövde 2 Skara FC Blå 4 - 5 Läs mer
21/04 14:50 P14 f.2010 C-Slutspel LA3. Jonsereds IF Egnahems BK 1 0 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 B-Slutspel NY1. Vänersborgs IF Blå IFK ÖRBY 0 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 B-Slutspel NY2. Hovsta IF Dalen/ Krokslätts FF Gul 0 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 B-Slutspel NY3. Råda BK Svart SG Ruddalen IF 1 0 - 4 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 C-Slutspel BI1. Råda BK Gul SG Ruddalen IF 2 4 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 C-Slutspel BI2. Falköpings FK/ Svart Habo IF Blå 5 - 1 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 D-Slutspel SP1. Norrahammar GIS P13 Våmbs IF Vit 0 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 D-Slutspel SP2. Egnahems BK Orange Skultorps IF Svart 1 - 2 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 D-Slutspel VR1. IFK Falköping Blå Ekedalen/Fröjered 6 - 0 Läs mer
21/04 14:50 P13 f.2011 D-Slutspel VR2. Gerdskens BK Vit Vänersborgs IF Röd 1 - 4 Läs mer
21/04 15:40 P14 f.2010 C-Slutspel LA2. Hallby blå Trollhättans Bois 2 3 - 0 Läs mer
21/04 15:40 P14 f.2010 C-Slutspel LA3. Bk Astrio lag 2 Stenstorps IF 4 - 1 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 A-Slutspel UL3. Ekhagens IF Svart Åsarp/Trädet/Vartofta 1 - 2 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 A-Slutspel UL2. Skiljebo SK Gul Kärra/Klareberg 2 0 - 1 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 A-Slutspel UL1. FC Kallfors Björndammens BK 1 - 0 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 A-Slutspel TI1. Bergums IF Trollhättans Bois 1 0 - 2 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 B-Slutspel NY1. Skiljebo SK Vit Lunden ÖBK 0 - 1 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 B-Slutspel NY2. IK Vista/Ölmstad IS Våmbs IF Vit 4 - 5 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 B-Slutspel NY3. Hestrafors IF Skövde AIK Vit 3 - 0 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 D-Slutspel VR1. Kode IF/ P10 IFK Falköping Vit 0 - 3 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 D-Slutspel VR2. Eriksberg If Vänersborgs FK 1 - 0 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 D-Slutspel BI1. Bk Astrio Alsike IF 1 - 0 Läs mer
21/04 15:50 P14 f.2010 D-Slutspel BI2. Tidaholms gif Våmbs IF Grön 5 - 3 Läs mer
21/04 15:50 P13 f.2011 B-Slutspel LA1. Örebro Syrianska Röd Falköpings FK/ Röd 1 - 0 Läs mer
21/04 15:50 F14 f.2010 C-Slutspel SP1. Alsike IF Skövde KIK Svart/vit 2 - 0 Läs mer
21/04 15:50 F14 f.2010 C-Slutspel SP2. IFK Hjo F10 Råda BK F14 3 - 4 Läs mer
21/04 16:40 F14 f.2010 A-Slutspel UL1. BK Astrio Gul Örebro SK Ungdom 0 - 2 Läs mer
21/04 16:40 F14 f.2010 A-Slutspel UL2. Hvetlanda Gif Vaksala SK:Svart 1 - 0 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 A-Slutspel NY1. Junior Lions FC Vallens IF F12 4 - 2 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 A-Slutspel NY2. Ekhagens IF Kungsbacka IF 3 - 1 Läs mer
21/04 16:40 P14 f.2010 C-Slutspel LA3. Skara FC Blå Egnahems BK 1 0 - 1 Läs mer
21/04 16:40 F14 f.2010 B-Slutspel UL3. Älvsborg FF Blå Lerums IS 4 - 3 Läs mer
21/04 16:40 F14 f.2010 B-Slutspel NY3. Skara FC SG Ruddalen IF 0 - 1 Läs mer
21/04 16:40 F14 f.2010 D-Slutspel SP1. Mariestads Bois Vetlanda FF 3 - 1 Läs mer
21/04 16:40 F14 f.2010 D-Slutspel SP2. Skövde KIK Vit Ulvåkers IF 1 - 0 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 B-Slutspel BI1. IK Zenith/Lag Grön Sävedalens IF 1 - 5 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 B-Slutspel BI2. Vänersborgs IF 2 Skara FC 1 - 0 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 C-Slutspel LA1. Onsala BK BLÅ Nässjö FF 4 - 2 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 C-Slutspel LA2. Skövde KIK Åsa IF. Flickor 11 0 - 3 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 D-Slutspel VR1. Mariestads BoIS FF Våmbs IF 1 - 0 Läs mer
21/04 16:40 F13 f.2011 D-Slutspel VR2. Onsala BK VIT IF Kil 0 - 1 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 A-Slutspel NY1. Kärra/Klareberg 2 Åsarp/Trädet/Vartofta 4 - 0 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 A-Slutspel UL3. Trollhättans Bois 1 FC Kallfors 5 - 4 Läs mer
21/04 17:30 P13 f.2011 A-Slutspel UL1. FC Kallfors Hestrafors IF 3 - 1 Läs mer
21/04 17:30 P13 f.2011 A-Slutspel UL2. Hvetlanda GIF Gerdskens BK Gul 0 - 2 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 B-Slutspel NY2. Lunden ÖBK Våmbs IF Vit 0 - 1 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 B-Slutspel NY3. Skara FC Vit Hestrafors IF 0 - 3 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 C-Slutspel LA3. Hallby blå Bk Astrio lag 2 0 - 4 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 D-Slutspel VR1. IFK Falköping Vit Eriksberg If 1 - 0 Läs mer
21/04 17:30 P14 f.2010 D-Slutspel VR2. Bk Astrio Tidaholms gif 7 - 1 Läs mer
21/04 17:30 P13 f.2011 C-Slutspel BI1. Eneby BK 2 IFK Hjo 4 - 5 Läs mer
21/04 17:30 P13 f.2011 C-Slutspel BI2. Råda BK Gul Falköpings FK/ Svart 4 - 0 Läs mer
21/04 17:30 P13 f.2011 D-Slutspel LA1. Våmbs IF Vit Skultorps IF Svart 2 - 0 Läs mer
21/04 17:30 P13 f.2011 D-Slutspel LA2. IFK Falköping Blå Vänersborgs IF Röd 5 - 0 Läs mer
21/04 17:30 F14 f.2010 C-Slutspel SP1. Alsike IF Råda BK F14 4 - 5 Läs mer
21/04 17:50 F14 f.2010 D-Slutspel SP2. Mariestads Bois Skövde KIK Vit 0 - 1 Läs mer
21/04 18:20 F14 f.2010 A-Slutspel UL1. Örebro SK Ungdom Hvetlanda Gif 0 - 1 Läs mer
21/04 18:20 F13 f.2011 A-Slutspel UL2. Junior Lions FC Ekhagens IF 4 - 3 Läs mer
21/04 18:20 P13 f.2011 B-Slutspel NY1. IFK ÖRBY Dalen/ Krokslätts FF Gul 3 - 1 Läs mer
21/04 18:20 P13 f.2011 B-Slutspel NY2. Örebro Syrianska Röd SG Ruddalen IF 1 0 - 4 Läs mer
21/04 18:20 F14 f.2010 B-Slutspel UL3. Älvsborg FF Blå SG Ruddalen IF 0 - 1 Läs mer
21/04 18:20 F13 f.2011 B-Slutspel BI1. Sävedalens IF Vänersborgs IF 2 0 - 5 Läs mer
21/04 18:20 F13 f.2011 C-Slutspel LA1. Onsala BK BLÅ Åsa IF. Flickor 11 0 - 1 Läs mer
21/04 18:20 F13 f.2011 D-Slutspel VR1. Mariestads BoIS FF IF Kil 2 - 4 Läs mer
21/04 18:40 P14 f.2010 C-Slutspel LA2. Egnahems BK 1 Bk Astrio lag 2 0 - 3 Läs mer
21/04 18:40 P14 f.2010 D-Slutspel VR2. IFK Falköping Vit Bk Astrio 0 - 4 Läs mer
21/04 18:40 P13 f.2011 C-Slutspel BI2. IFK Hjo Råda BK Gul 3 - 4 Läs mer
21/04 19:10 P14 f.2010 A-Slutspel UL1. Trollhättans Bois 1 Kärra/Klareberg 2 0 - 2 Läs mer
21/04 19:10 P13 f.2011 A-Slutspel UL2. FC Kallfors Gerdskens BK Gul 1 - 7 Läs mer
21/04 19:10 P14 f.2010 B-Slutspel UL3. Våmbs IF Vit Hestrafors IF 4 - 3 Läs mer
21/04 19:10 P13 f.2011 D-Slutspel LA1. Våmbs IF Vit IFK Falköping Blå 0 - 3 Läs mer
21/04 19:20 P13 f.2011 B-Slutspel NY1. IFK ÖRBY SG Ruddalen IF 1 1 - 2 Läs mer
27/04 08:00 F16/17 f.2008/2007 Grupp C SK1 Särö Kullavik IF LSSK Läs mer
27/04 08:00 F16/17 f.2008/2007 Grupp D TI1 Tenhult 2 SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) Läs mer
27/04 08:00 F15 f.2009 Grupp D SP1 Mölnlycke IF IFK Skoghall DF Läs mer
27/04 08:00 F15 f.2009 Grupp E UL1 Älvsborg FF Svart LEDIGPLATS 1 Läs mer
27/04 08:00 F15 f.2009 Grupp F SP2 Tidaholms GIF IK Sturehov Läs mer
27/04 08:00 P15 f.2009 Grupp A BI1 SG Rudddalen IF Vit IFK Eskilstuna/Blå Läs mer
27/04 08:00 P15 f.2009 Grupp C KU1 Floda Boif Kungshamns IF/Stångenäs Ais Läs mer
27/04 08:00 P15 f.2009 Grupp F BI2 IF Väster / Lag 2 IFK Eskilstuna/Vit Läs mer
27/04 08:00 P15 f.2009 Grupp G KU2 Jönköpings bollklubb IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro Läs mer
27/04 08:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp A UL10 Skövde AIK Grön IFK Tidaholm P9 Lag blå Läs mer
27/04 08:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp A UL9 IFK Falköping Blå Tymer/Lerdala svart Läs mer
27/04 08:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 Tymer/Lerdala Blå IFK Tidaholm P9 Lag vit Läs mer
27/04 08:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp B UL9 Skövde AIK Röd Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 Läs mer
27/04 08:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp B UL10 IFK Falköping Svart Stenstorps if Läs mer
27/04 08:30 F11 f.2013 Grupp B SK2 Råda BK Vit Falköpings KIK Lag VIt Läs mer
27/04 08:30 F10 f.2014 Grupp B UL7 Sandhems IF Skara FC Läs mer
27/04 08:30 P12 f.2012 Grupp C IP2 Skultorps IF Svart IFK Skövde Läs mer
27/04 08:30 P12 f.2012 Grupp F TI2 Utbynäs SK Gul IFK Tidaholm Läs mer
27/04 08:30 P12 f.2012 Grupp G IP1 Lerkils IF 2 Holmalunds IF Vit Läs mer
27/04 08:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skultorps IF Gul Skövde AIK 4 Läs mer
27/04 08:30 P11 f.2013 Grupp F NY3 IFK Falköping Vit Jönköping Södra Svart Läs mer
27/04 08:30 P11 f.2013 Grupp E UL6 IFK värsås/ igelstorp if Habo IF 3 Läs mer
27/04 08:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 IFK Hjo Skara FC Svart Läs mer
27/04 08:30 P10 f.2014 Grupp D UL3 Skövde AIK 4 Stenstorps if Läs mer
27/04 08:30 P10 f.2014 Grupp E UL4 BK Trix 2 Habo IF 1 Läs mer
27/04 08:30 P10 f.2014 Grupp B UL2 Tidaholms Gif vit Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 08:30 F12 f.2012 Grupp C UL5 Särö Kullavik IF Gul IF Hallby FK Läs mer
27/04 08:50 F16/17 f.2008/2007 Grupp C SK1 Mariestads Bois FF Vänersborgs IF Läs mer
27/04 08:50 F16/17 f.2008/2007 Grupp D TI1 Utsikten BK Ulvåkers IF Läs mer
27/04 08:50 F15 f.2009 Grupp D SP1 Skultorps IF Vänersborgs FK Läs mer
27/04 08:50 F15 f.2009 Grupp E UL1 Östadkulle sk Ekhagens IF Läs mer
27/04 08:50 F15 f.2009 Grupp F SP2 Lilla Träslövs FF Orust FC Läs mer
27/04 08:50 P15 f.2009 Grupp A BI1 Skara FC Rynninge Ik Läs mer
27/04 08:50 P15 f.2009 Grupp C KU1 TG&IF Husqvarna FF 2 Läs mer
27/04 08:50 P15 f.2009 Grupp F BI2 Norrahammar GIS Åsarp/Trädet/Vartofta Läs mer
27/04 08:50 P15 f.2009 Grupp G KU2 Götene IF Stenkullen GOIK Läs mer
27/04 09:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 Gerdskens BK P8 Vit IFK Falköping vit 2015 Läs mer
27/04 09:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp A UL10 IFK Tidaholm P9 Lag blå IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 09:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp A UL9 Tymer/Lerdala svart Skövde AIK Grön Läs mer
27/04 09:00 F11 f.2013 Grupp B SK2 Varnhems IF Skultorps IF, F2013 Läs mer
27/04 09:00 F10 f.2014 Grupp B UL7 Råda BK Grön Skövde KIK svart Läs mer
27/04 09:00 P12 f.2012 Grupp C IP2 Lerkils IF 1 Assyriska ik 2 Läs mer
27/04 09:00 P12 f.2012 Grupp F TI2 Vallens If 2 Falköpings FK Svart Läs mer
27/04 09:00 P12 f.2012 Grupp G IP1 IK Oddevold vit IFK Skövde 3 Läs mer
27/04 09:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Jönköping Södra -Vit Skara FC Vit Läs mer
27/04 09:00 P11 f.2013 Grupp F NY3 Habo IF 2 Ölmstad IS/IK Vista Röd Läs mer
27/04 09:00 P11 f.2013 Grupp E UL6 Vara SK/Svart Våmbs IF Grön Läs mer
27/04 09:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Lerum IS Skövde AIK 3 Läs mer
27/04 09:00 P10 f.2014 Grupp D UL3 Habo IF 5 Floby-Grolanda IF Läs mer
27/04 09:00 P10 f.2014 Grupp E UL4 IFK Falköping Vit Skara Fc Vit Läs mer
27/04 09:00 P10 f.2014 Grupp B UL2 Skara Fc Blå Skultorps IF Gul Läs mer
27/04 09:00 F12 f.2012 Grupp C UL5 Ekhagens IF röd NGIS F12/13 Läs mer
27/04 09:30 F12 f.2012 Grupp C UL5 BK Trix Jitex Läs mer
27/04 09:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 Skövde AIK Vit/Röd IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 09:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp B UL10 Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 IFK Falköping Svart Läs mer
27/04 09:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp B UL9 Stenstorps if Skövde AIK Röd Läs mer
27/04 09:30 F11 f.2013 Grupp B SK2 Hovås Billdal IF Vit Råda BK Grön Läs mer
27/04 09:30 F10 f.2014 Grupp B UL7 Skultorps IF svart Skövde KIK Vit Läs mer
27/04 09:30 P12 f.2012 Grupp C IP2 Mullsjö Svart Lerum is 2 Läs mer
27/04 09:30 P12 f.2012 Grupp F TI2 Hemsjö IF P12 IFK Skövde 2 Läs mer
27/04 09:30 P12 f.2012 Grupp G IP1 IFK Falköping Blå Skövde AIK Vit Läs mer
27/04 09:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 IFK Tidaholm P11 LEDIGPLATS 2 Läs mer
27/04 09:30 P11 f.2013 Grupp F NY3 Norrahammars GIS Holmalunds IF 2 Läs mer
27/04 09:30 P11 f.2013 Grupp E UL6 Ulvåkers IF svart Ekhagens IF/Svart Läs mer
27/04 09:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Våmbs IF Vit Mariebo IK Vit Läs mer
27/04 09:30 P10 f.2014 Grupp D UL3 Falköpings FK röd Tidaholms Gif Svart Läs mer
27/04 09:30 P10 f.2014 Grupp E UL4 Skultorps IF Svart Barnarps if Läs mer
27/04 09:30 P10 f.2014 Grupp B UL2 BK Trix 1 Habo IF 3 Läs mer
27/04 09:40 F16/17 f.2008/2007 Grupp A TI1 Lerkils IF Tenhult 1 Läs mer
27/04 09:40 F16/17 f.2008/2007 Grupp B SK1 Hertzöga BK Råda BK Läs mer
27/04 09:40 F15 f.2009 Grupp A SP1 SG Ruddalen IF Röd LEDIGPLATS 2 Läs mer
27/04 09:40 F15 f.2009 Grupp B UL1 Älvsborg FF Blå Yxhults F09/10 Läs mer
27/04 09:40 F15 f.2009 Grupp C SP2 SG Ruddalen IF Svart Västerås IK F U15/16 Läs mer
27/04 09:40 P15 f.2009 Grupp B BI2 IF Väster / Lag 1 BK Forward Läs mer
27/04 09:40 P15 f.2009 Grupp D KU1 Smedby AIS H15/P09 Hönö IS Läs mer
27/04 09:40 P15 f.2009 Grupp E BI1 SG Ruddalen IF Röd Utsiktens BK Läs mer
27/04 09:40 P15 f.2009 Grupp H KU2 Latorps IF BK Bifrost Läs mer
27/04 10:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 IFK Tidaholm P9 Lag vit Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 Läs mer
27/04 10:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp A UL10 Tymer/Lerdala svart IFK Tidaholm P9 Lag blå Läs mer
27/04 10:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp A UL9 IFK Falköping Blå Skövde AIK Grön Läs mer
27/04 10:00 F11 f.2013 Grupp B SK2 Råda BK Vit Varnhems IF Läs mer
27/04 10:00 F10 f.2014 Grupp B UL7 Sandhems IF Råda BK Grön Läs mer
27/04 10:00 P12 f.2012 Grupp C IP2 Assyriska ik 2 IFK Skövde Läs mer
27/04 10:00 P12 f.2012 Grupp F TI2 Falköpings FK Svart Lerums Is Lila 1 Läs mer
27/04 10:00 P12 f.2012 Grupp G IP1 IK Oddevold vit Lerkils IF 2 Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skultorps IF Gul Jönköping Södra -Vit Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2013 Grupp F NY3 Ölmstad IS/IK Vista Röd Jönköping Södra Svart Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2013 Grupp E UL6 Vara SK/Svart IFK värsås/ igelstorp if Läs mer
27/04 10:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 IFK Hjo Lerum IS Läs mer
27/04 10:00 P10 f.2014 Grupp D UL3 Habo IF 5 Skövde AIK 4 Läs mer
27/04 10:00 P10 f.2014 Grupp E UL4 Habo IF 1 Skara Fc Vit Läs mer
27/04 10:00 P10 f.2014 Grupp B UL2 Skultorps IF Gul Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 10:00 F12 f.2012 Grupp C UL5 NGIS F12/13 Skövde KIK vit Läs mer
27/04 10:30 F12 f.2012 Grupp C UL5 IF Hallby FK Jitex Läs mer
27/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Grupp A TI1 Halvorstorp IS/FC Trollhättan Skövde KIK f16 Läs mer
27/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Grupp B SK1 Habo IF IFK Kumla Läs mer
27/04 10:30 F15 f.2009 Grupp A SP1 Hovslätts IK TFK/HIS Läs mer
27/04 10:30 F15 f.2009 Grupp B UL1 LEDIGPLATS 3 Sävedalens IF Läs mer
27/04 10:30 F15 f.2009 Grupp C SP2 Falköpings KIK Tölö IF Läs mer
27/04 10:30 P15 f.2009 Grupp B BI2 Skövde AIK Grön Halvorstorp IS Läs mer
27/04 10:30 P15 f.2009 Grupp D KU1 Karlslunds IF FK Råda BK Grön Läs mer
27/04 10:30 P15 f.2009 Grupp E BI1 Saleby/Trässberg/NorraHärene IFK Hjo Läs mer
27/04 10:30 P15 f.2009 Grupp H KU2 Råda BK Vit Tenhults IF Läs mer
27/04 10:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 Skövde AIK Vit/Röd Tymer/Lerdala Blå Läs mer
27/04 10:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp B UL10 Stenstorps if Ifk Hjo 1 pojkar födda 2015 Läs mer
27/04 10:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp B UL9 IFK Falköping Svart Skövde AIK Röd Läs mer
27/04 10:30 F11 f.2013 Grupp B SK2 Falköpings KIK Lag VIt Råda BK Grön Läs mer
27/04 10:30 F10 f.2014 Grupp B UL7 Skara FC Skövde KIK Vit Läs mer
27/04 10:30 P12 f.2012 Grupp C IP2 Lerum is 2 IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 10:30 P12 f.2012 Grupp F TI2 IFK Skövde 2 IFK Tidaholm Läs mer
27/04 10:30 P12 f.2012 Grupp G IP1 Holmalunds IF Vit Utbynäs SK Läs mer
27/04 10:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skövde AIK 4 LEDIGPLATS 2 Läs mer
27/04 10:30 P11 f.2013 Grupp F NY3 Holmalunds IF 2 Skövde AIK 5 Läs mer
27/04 10:30 P11 f.2013 Grupp E UL6 Habo IF 3 Skultorps IF Svart Läs mer
27/04 10:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Skara FC Svart Mariebo IK Vit Läs mer
27/04 10:30 P10 f.2014 Grupp D UL3 Floby-Grolanda IF Tidaholms Gif Svart Läs mer
27/04 10:30 P10 f.2014 Grupp E UL4 BK Trix 2 Skultorps IF Svart Läs mer
27/04 10:30 P10 f.2014 Grupp B UL2 Skara Fc Blå BK Trix 1 Läs mer
27/04 11:00 F11 f.2013 Grupp B SK2 Skultorps IF, F2013 Tymer/Lerdala Läs mer
27/04 11:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp B UL9 Habo IF Blå Älvsborgs FF 1 Läs mer
27/04 11:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp B UL10 Skövde AIK Röd Falköpings KIK Läs mer
27/04 11:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 IFK Falköping vit 2015 IFK Tidaholm P9 Lag vit Läs mer
27/04 11:00 F10 f.2014 Grupp B UL7 Skövde KIK svart Norrahammars GIS Läs mer
27/04 11:00 P12 f.2012 Grupp C IP2 Lerkils IF 1 Mullsjö Svart Läs mer
27/04 11:00 P12 f.2012 Grupp F TI2 Hemsjö IF P12 Vallens If 2 Läs mer
27/04 11:00 P12 f.2012 Grupp G IP1 IFK Skövde 3 Skövde AIK Vit Läs mer
27/04 11:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skara FC Vit Ulvåkers IF röd Läs mer
27/04 11:00 P11 f.2013 Grupp F NY3 Habo IF 2 Norrahammars GIS Läs mer
27/04 11:00 P11 f.2013 Grupp E UL6 Våmbs IF Grön Ekhagens IF/Svart Läs mer
27/04 11:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Skövde AIK 3 IFK Falköping Blåvit Läs mer
27/04 11:00 P10 f.2014 Grupp D UL3 Stenstorps if Fröjereds IF Läs mer
27/04 11:00 P10 f.2014 Grupp E UL4 Barnarps if IFK Tidaholm 1 Läs mer
27/04 11:00 P10 f.2014 Grupp B UL2 Habo IF 3 IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 11:00 F12 f.2012 Grupp C UL5 Särö Kullavik IF Gul Ekhagens IF röd Läs mer
27/04 11:20 F16/17 f.2008/2007 Grupp C SK1 Vänersborgs IF Särö Kullavik IF Läs mer
27/04 11:20 F16/17 f.2008/2007 Grupp D TI1 Ulvåkers IF Tenhult 2 Läs mer
27/04 11:20 F15 f.2009 Grupp D UL1 Vänersborgs FK Mölnlycke IF Läs mer
27/04 11:20 F15 f.2009 Grupp E SP2 LEDIGPLATS 1 Östadkulle sk Läs mer
27/04 11:20 F15 f.2009 Grupp F SP1 Orust FC Tidaholms GIF Läs mer
27/04 11:20 P15 f.2009 Grupp A BI2 IFK Eskilstuna/Blå Skara FC Läs mer
27/04 11:20 P15 f.2009 Grupp F BI1 Åsarp/Trädet/Vartofta IF Väster / Lag 2 Läs mer
27/04 11:20 P15 f.2009 Grupp I KU2 Särö/ Kullavik IF Färgelanda IF Läs mer
27/04 11:20 P15 f.2009 Grupp I KU1 Husqvarna ff 1 Lerums IS Läs mer
27/04 11:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 IFK Falköping Vit Gerdskens BK P8 Vit Läs mer
27/04 11:30 F11 f.2013 Grupp B SK2 Falköpings KIK Lag VIt Hovås Billdal IF Vit Läs mer
27/04 11:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp C UL9 Nässjö FF Gul Älvsborgs FF 2 Läs mer
27/04 11:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp C UL10 Skövde AIK RödVit Habo IF Vit Läs mer
27/04 11:30 F10 f.2014 Grupp B UL7 Skara FC Skultorps IF svart Läs mer
27/04 11:30 P12 f.2012 Grupp C IP2 Assyriska ik 2 Skultorps IF Svart Läs mer
27/04 11:30 P12 f.2012 Grupp F TI2 IFK Skövde 2 Utbynäs SK Gul Läs mer
27/04 11:30 P12 f.2012 Grupp G IP1 Utbynäs SK IK Oddevold vit Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 Jönköping Södra -Vit LEDIGPLATS 2 Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2013 Grupp F NY3 Ölmstad IS/IK Vista Röd IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2013 Grupp E UL6 Skultorps IF Svart Vara SK/Svart Läs mer
27/04 11:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Skara FC Svart Våmbs IF Vit Läs mer
27/04 11:30 P10 f.2014 Grupp D UL3 Floby-Grolanda IF Falköpings FK röd Läs mer
27/04 11:30 P10 f.2014 Grupp E UL4 Habo IF 1 IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 11:30 P10 f.2014 Grupp B UL2 Skultorps IF Gul Tidaholms Gif vit Läs mer
27/04 11:30 F12 f.2012 Grupp C UL5 IF Hallby FK BK Trix Läs mer
27/04 12:00 F12 f.2012 Grupp C UL5 Ekhagens IF röd Jitex Läs mer
27/04 12:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 Skövde AIK Vit/Röd Läs mer
27/04 12:00 F11 f.2013 Grupp B SK2 Varnhems IF Råda BK Grön Läs mer
27/04 12:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp B UL10 Älvsborgs FF 1 Skövde AIK Röd Läs mer
27/04 12:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp B UL9 Falköpings KIK Habo IF Blå Läs mer
27/04 12:00 F10 f.2014 Grupp B UL7 Norrahammars GIS Sandhems IF Läs mer
27/04 12:00 P12 f.2012 Grupp C IP2 Mullsjö Svart IFK Skövde Läs mer
27/04 12:00 P12 f.2012 Grupp F TI2 Vallens If 2 IFK Tidaholm Läs mer
27/04 12:00 P12 f.2012 Grupp G IP1 IFK Skövde 3 IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 12:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skövde AIK 4 IFK Tidaholm P11 Läs mer
27/04 12:00 P11 f.2013 Grupp F NY3 Skövde AIK 5 Habo IF 2 Läs mer
27/04 12:00 P11 f.2013 Grupp E UL6 Våmbs IF Grön Ulvåkers IF svart Läs mer
27/04 12:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Lerum IS Mariebo IK Vit Läs mer
27/04 12:00 P10 f.2014 Grupp D UL3 Skövde AIK 4 Tidaholms Gif Svart Läs mer
27/04 12:00 P10 f.2014 Grupp E UL4 IFK Tidaholm 1 BK Trix 2 Läs mer
27/04 12:00 P10 f.2014 Grupp B UL2 BK Trix 1 Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 12:10 F16/17 f.2008/2007 Grupp C SK1 LSSK Mariestads Bois FF Läs mer
27/04 12:10 F16/17 f.2008/2007 Grupp D TI1 SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) Utsikten BK Läs mer
27/04 12:10 F15 f.2009 Grupp D UL1 IFK Skoghall DF Skultorps IF Läs mer
27/04 12:10 F15 f.2009 Grupp E SP2 Ekhagens IF Älvsborg FF Svart Läs mer
27/04 12:10 F15 f.2009 Grupp F SP1 IK Sturehov Lilla Träslövs FF Läs mer
27/04 12:10 P15 f.2009 Grupp A BI2 Rynninge Ik SG Rudddalen IF Vit Läs mer
27/04 12:10 P15 f.2009 Grupp C KU2 Kungshamns IF/Stångenäs Ais TG&IF Läs mer
27/04 12:10 P15 f.2009 Grupp F BI1 IFK Eskilstuna/Vit Norrahammar GIS Läs mer
27/04 12:10 P15 f.2009 Grupp G KU1 IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro Götene IF Läs mer
27/04 12:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 Tymer/Lerdala Blå IFK Falköping vit 2015 Läs mer
27/04 12:30 F11 f.2013 Grupp B SK2 Tymer/Lerdala Råda BK Vit Läs mer
27/04 12:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp C UL9 Älvsborgs FF 2 Skövde AIK RödVit Läs mer
27/04 12:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp C UL10 Habo IF Vit Nässjö FF Gul Läs mer
27/04 12:30 F10 f.2014 Grupp B UL7 Råda BK Grön Skövde KIK Vit Läs mer
27/04 12:30 P12 f.2012 Grupp C IP2 IFK Falköping Vit Lerkils IF 1 Läs mer
27/04 12:30 P12 f.2012 Grupp F TI2 Lerums Is Lila 1 Hemsjö IF P12 Läs mer
27/04 12:30 P12 f.2012 Grupp G IP1 Lerkils IF 2 Skövde AIK Vit Läs mer
27/04 12:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 Ulvåkers IF röd Skultorps IF Gul Läs mer
27/04 12:30 P11 f.2013 Grupp F NY3 Norrahammars GIS Jönköping Södra Svart Läs mer
27/04 12:30 P11 f.2013 Grupp E UL6 IFK värsås/ igelstorp if Ekhagens IF/Svart Läs mer
27/04 12:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 IFK Falköping Blåvit IFK Hjo Läs mer
27/04 12:30 P10 f.2014 Grupp D UL3 Fröjereds IF Habo IF 5 Läs mer
27/04 12:30 P10 f.2014 Grupp E UL4 Skultorps IF Svart Skara Fc Vit Läs mer
27/04 12:30 P10 f.2014 Grupp B UL2 IFK Falköping Blå Skara Fc Blå Läs mer
27/04 12:30 F12 f.2012 Grupp C UL5 Skövde KIK vit Särö Kullavik IF Gul Läs mer
27/04 13:00 F12 f.2012 Grupp C UL5 NGIS F12/13 BK Trix Läs mer
27/04 13:00 F16/17 f.2008/2007 Grupp A TI1 Tenhult 1 Halvorstorp IS/FC Trollhättan Läs mer
27/04 13:00 F16/17 f.2008/2007 Grupp B SK1 IFK Kumla Hertzöga BK Läs mer
27/04 13:00 F15 f.2009 Grupp A UL1 TFK/HIS SG Ruddalen IF Röd Läs mer
27/04 13:00 F15 f.2009 Grupp B SP2 Yxhults F09/10 LEDIGPLATS 3 Läs mer
27/04 13:00 F15 f.2009 Grupp C SP1 Västerås IK F U15/16 Falköpings KIK Läs mer
27/04 13:00 P15 f.2009 Grupp B BI1 BK Forward Skövde AIK Grön Läs mer
27/04 13:00 P15 f.2009 Grupp C KU2 Husqvarna FF 2 Floda Boif Läs mer
27/04 13:00 P15 f.2009 Grupp E BI2 IFK Hjo SG Ruddalen IF Röd Läs mer
27/04 13:00 P15 f.2009 Grupp G KU1 Stenkullen GOIK Jönköpings bollklubb Läs mer
27/04 13:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 IFK Tidaholm P9 Lag vit Gerdskens BK P8 Vit Läs mer
27/04 13:00 F11 f.2013 Grupp B SK2 Skultorps IF, F2013 Hovås Billdal IF Vit Läs mer
27/04 13:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp B UL9 Falköpings KIK Älvsborgs FF 1 Läs mer
27/04 13:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp B UL10 Skövde AIK Röd Habo IF Blå Läs mer
27/04 13:00 F10 f.2014 Grupp B UL7 Skövde KIK svart Skultorps IF svart Läs mer
27/04 13:00 P12 f.2012 Grupp C IP2 Lerum is 2 Skultorps IF Svart Läs mer
27/04 13:00 P12 f.2012 Grupp F TI2 Falköpings FK Svart Utbynäs SK Gul Läs mer
27/04 13:00 P12 f.2012 Grupp G IP1 Holmalunds IF Vit IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skara FC Vit IFK Tidaholm P11 Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2013 Grupp F NY3 Holmalunds IF 2 IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2013 Grupp E UL6 Habo IF 3 Ulvåkers IF svart Läs mer
27/04 13:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Skövde AIK 3 Våmbs IF Vit Läs mer
27/04 13:00 P10 f.2014 Grupp E UL4 Barnarps if IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 13:00 P10 f.2014 Grupp D UL3 Stenstorps if Falköpings FK röd Läs mer
27/04 13:00 P10 f.2014 Grupp B UL2 Habo IF 3 Tidaholms Gif vit Läs mer
27/04 13:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp F UL11 IFK Falköping Vit Ifk hjo 2 pojkar födda 2015 Läs mer
27/04 13:30 F11 f.2013 Grupp B SK2 Råda BK Grön Tymer/Lerdala Läs mer
27/04 13:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp C UL9 Habo IF Vit Älvsborgs FF 2 Läs mer
27/04 13:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp C UL10 Skövde AIK RödVit Nässjö FF Gul Läs mer
27/04 13:30 F10 f.2014 Grupp B UL7 Skövde KIK Vit Norrahammars GIS Läs mer
27/04 13:30 P12 f.2012 Grupp C IP2 IFK Skövde IFK Falköping Vit Läs mer
27/04 13:30 P12 f.2012 Grupp F TI2 IFK Tidaholm Lerums Is Lila 1 Läs mer
27/04 13:30 P12 f.2012 Grupp G IP1 Skövde AIK Vit Utbynäs SK Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 LEDIGPLATS 2 Ulvåkers IF röd Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2013 Grupp F NY3 Jönköping Södra Svart Skövde AIK 5 Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2013 Grupp E UL6 Ekhagens IF/Svart Skultorps IF Svart Läs mer
27/04 13:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Mariebo IK Vit IFK Falköping Blåvit Läs mer
27/04 13:30 P10 f.2014 Grupp E UL4 Skara Fc Vit IFK Tidaholm 1 Läs mer
27/04 13:30 P10 f.2014 Grupp D UL3 Tidaholms Gif Svart Fröjereds IF Läs mer
27/04 13:30 P10 f.2014 Grupp B UL2 Skövde AIK 2 IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 13:30 F12 f.2012 Grupp C UL5 Jitex Skövde KIK vit Läs mer
27/04 13:50 F16/17 f.2008/2007 Grupp A TI1 Skövde KIK f16 Lerkils IF Läs mer
27/04 13:50 F16/17 f.2008/2007 Grupp B SK1 Råda BK Habo IF Läs mer
27/04 13:50 F15 f.2009 Grupp A UL1 LEDIGPLATS 2 Hovslätts IK Läs mer
27/04 13:50 F15 f.2009 Grupp B SP2 Sävedalens IF Älvsborg FF Blå Läs mer
27/04 13:50 F15 f.2009 Grupp C SP1 Tölö IF SG Ruddalen IF Svart Läs mer
27/04 13:50 P15 f.2009 Grupp B BI1 Halvorstorp IS IF Väster / Lag 1 Läs mer
27/04 13:50 P15 f.2009 Grupp D KU2 Råda BK Grön Smedby AIS H15/P09 Läs mer
27/04 13:50 P15 f.2009 Grupp E BI2 Utsiktens BK Saleby/Trässberg/NorraHärene Läs mer
27/04 13:50 P15 f.2009 Grupp H KU1 Tenhults IF Latorps IF Läs mer
27/04 14:00 F11 f.2013 Grupp A SK2 IFK Värsås Hovås Billdal IF Blå Läs mer
27/04 14:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Falköpings KIK RÖD Ulvåkers IF / 2016 Svart Läs mer
27/04 14:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp A UL10 Ulvåkers IF / 2016 Röd Nässjö FF Vit Läs mer
27/04 14:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp A UL9 Skövde AIK Rutig Habo IF Blå/Vit Läs mer
27/04 14:00 F10 f.2014 Grupp A UL7 IFK Hjo F10 Råda BK Vit Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2012 Grupp A IP1 Skultorps IF Gul IK Oddevold blå Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2012 Grupp B UL6 Lerums IS Lila 2 Vallens If 1 Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2012 Grupp D IP2 Aneby Sk/Bälaryd P12 Falköpings FK Röd Läs mer
27/04 14:00 P12 f.2012 Grupp E TI2 IFK Falköping Svart IFK HJO vit Läs mer
27/04 14:00 P11 f.2013 Grupp C NY4 IK Kongahälla Real Skara FC Röd Läs mer
27/04 14:00 P11 f.2013 Grupp B NY3 Åsarp Trädet Ölmstad IS/IK Vista Blå Läs mer
27/04 14:00 P11 f.2013 Grupp A NY2 Ekhagens IF Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 14:00 P10 f.2014 Grupp C UL3 Tösse if Habo IF 4 Läs mer
27/04 14:00 P10 f.2014 Grupp A UL2 Lindö FF 2 Habo IF 2 Läs mer
27/04 14:00 F12 f.2012 Grupp A UL5 TG&IF 1 Skövde KIK svart Läs mer
27/04 14:00 F12 f.2012 Grupp B UL4 Kareby IS Forserums IF Läs mer
27/04 14:30 F12 f.2012 Grupp B UL4 TG&IF 2 Egnahems BK Svart Läs mer
27/04 14:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp C UL9 Assyriska IK P15 Resurs Gerdskens BK P8 Grön Läs mer
27/04 14:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp C UL10 IFK Falköping blå 2015 Skövde AIK Röd/Vit Läs mer
27/04 14:30 F11 f.2013 Grupp A SK2 Mullsjö IF Råda BK svart Läs mer
27/04 14:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Habo IF Vit/Blå Hörnebo SK F2016 Läs mer
27/04 14:30 F10 f.2014 Grupp A UL7 Skultorps IF gul Falköpings KIK Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2012 Grupp A IP1 Skövde AIK Röd Lerum is 1 Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2012 Grupp B UL6 Skövde AIK Röd/vit Nödinge SK 2 Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2012 Grupp D IP2 Lerum is 3 IFK Skövde 4 Läs mer
27/04 14:30 P12 f.2012 Grupp E TI2 Annebergs gif Skövde AIK Svart Läs mer
27/04 14:30 P11 f.2013 Grupp C NY4 Vara SK/Gul Åsebro IF Läs mer
27/04 14:30 P11 f.2013 Grupp B NY3 IK Kongahälla Miami Holmalunds IF 1 Läs mer
27/04 14:30 P11 f.2013 Grupp A NY2 IK Kongahälla Juve Skara FC Blå Läs mer
27/04 14:30 P10 f.2014 Grupp C UL3 Skövde AIK 3 Lindö FF 1 Läs mer
27/04 14:30 P10 f.2014 Grupp A UL2 Ekedalens sportklubb Ulvåkers IF P2014 Läs mer
27/04 14:30 F12 f.2012 Grupp A UL5 Våmbs IF/F12(f.2012) Egnahems BK Orange Läs mer
27/04 14:40 F16/17 f.2008/2007 Grupp C TI1 Särö Kullavik IF Mariestads Bois FF Läs mer
27/04 14:40 F16/17 f.2008/2007 Grupp D SK1 SUÅ (Sjuntorps if, Upphärads is, Åsaka ik) Ulvåkers IF Läs mer
27/04 14:40 F15 f.2009 Grupp D SP2 Mölnlycke IF Skultorps IF Läs mer
27/04 14:40 F15 f.2009 Grupp E SP1 Älvsborg FF Svart Östadkulle sk Läs mer
27/04 14:40 F15 f.2009 Grupp F UL1 Lilla Träslövs FF Tidaholms GIF Läs mer
27/04 14:40 P15 f.2009 Grupp A BI1 IFK Eskilstuna/Blå Rynninge Ik Läs mer
27/04 14:40 P15 f.2009 Grupp D KU2 Hönö IS Karlslunds IF FK Läs mer
27/04 14:40 P15 f.2009 Grupp F BI2 IFK Eskilstuna/Vit Åsarp/Trädet/Vartofta Läs mer
27/04 14:40 P15 f.2009 Grupp H KU1 BK Bifrost Råda BK Vit Läs mer
27/04 15:00 F11 f.2013 Grupp A SK2 Falköpings KIK Lag Röd Egnahems BK F13 Läs mer
27/04 15:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Skövde AIK VitRöd Falköpings KIK RÖD Läs mer
27/04 15:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp A UL10 Nässjö FF Vit Skövde AIK Rutig Läs mer
27/04 15:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp A UL9 Habo IF Blå/Vit Ulvåkers IF / 2016 Röd Läs mer
27/04 15:00 F10 f.2014 Grupp A UL7 Fröjereds IF/Ekedalens SK Tidaholms GIF Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2012 Grupp A IP1 IFK Falköping Grön Egnahems BK vit Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2012 Grupp B UL6 Stenstorps IF BK Trix P12 Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2012 Grupp D IP2 Nödinge SK Holmalunds IF Röd Läs mer
27/04 15:00 P12 f.2012 Grupp E TI2 Egnahems BK svart Assyriska ik Läs mer
27/04 15:00 P11 f.2013 Grupp C NY4 STENSTORP if Mariebo IK Gul Läs mer
27/04 15:00 P11 f.2013 Grupp B NY3 IFK Falköping Blå Mariebo IK Svart Läs mer
27/04 15:00 P11 f.2013 Grupp A NY2 IFK Tidaholm P11 Blå Jönköping Södra Grön Läs mer
27/04 15:00 P10 f.2014 Grupp C UL3 IFK Falköping Blåvit IFK Hjo Läs mer
27/04 15:00 P10 f.2014 Grupp A UL2 Annebergs GIF Skövde AIK 1 Läs mer
27/04 15:00 F12 f.2012 Grupp A UL5 IF Haga Ekhagens IF svart Läs mer
27/04 15:00 F12 f.2012 Grupp B UL4 Taberg SK F12/13 Skövde KIK svartvit Läs mer
27/04 15:30 F12 f.2012 Grupp B UL4 Forserums IF Särö Kullavik IF Blå Läs mer
27/04 15:30 F16/17 f.2008/2007 Grupp C TI1 LSSK Vänersborgs IF Läs mer
27/04 15:30 F16/17 f.2008/2007 Grupp D SK1 Tenhult 2 Utsikten BK Läs mer
27/04 15:30 F15 f.2009 Grupp D SP2 IFK Skoghall DF Vänersborgs FK Läs mer
27/04 15:30 F15 f.2009 Grupp E SP1 LEDIGPLATS 1 Ekhagens IF Läs mer
27/04 15:30 F15 f.2009 Grupp F UL1 Orust FC IK Sturehov Läs mer
27/04 15:30 P15 f.2009 Grupp A BI1 SG Rudddalen IF Vit Skara FC Läs mer
27/04 15:30 P15 f.2009 Grupp F BI2 IF Väster / Lag 2 Norrahammar GIS Läs mer
27/04 15:30 P15 f.2009 Grupp I KU2 Färgelanda IF Husqvarna ff 1 Läs mer
27/04 15:30 P15 f.2009 Grupp I KU1 Lerums IS Särö/ Kullavik IF Läs mer
27/04 15:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp C UL9 Gerdskens BK P8 Grön IFK Falköping blå 2015 Läs mer
27/04 15:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp C UL10 Skövde AIK Röd/Vit Assyriska IK P15 Resurs Läs mer
27/04 15:30 F11 f.2013 Grupp A SK2 Mullsjö IF IFK Värsås Läs mer
27/04 15:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Hörnebo SK F2016 Skövde AIK Vit Läs mer
27/04 15:30 F10 f.2014 Grupp A UL7 IFK Hjo F10 Skultorps IF gul Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2012 Grupp A IP1 Lerum is 1 IFK HJO Blå Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2012 Grupp B UL6 Skövde AIK Röd/vit Lerums IS Lila 2 Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2012 Grupp D IP2 Falköpings FK Röd IFK Skövde 4 Läs mer
27/04 15:30 P12 f.2012 Grupp E TI2 Skövde AIK Svart IFK HJO vit Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2013 Grupp C NY4 IK Kongahälla Real Vara SK/Gul Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2013 Grupp B NY3 Åsarp Trädet IK Kongahälla Miami Läs mer
27/04 15:30 P11 f.2013 Grupp A NY2 Skövde AIK 1 Habo IF 1 Läs mer
27/04 15:30 P10 f.2014 Grupp C UL3 Habo IF 4 IFK Tidaholm 2 Läs mer
27/04 15:30 P10 f.2014 Grupp A UL2 Habo IF 2 Ulvåkers IF P2014 Läs mer
27/04 15:30 F12 f.2012 Grupp A UL5 Egnahems BK Orange Skultorp If Läs mer
27/04 16:00 F11 f.2013 Grupp A SK2 Hovås Billdal IF Blå Skultorps IF Läs mer
27/04 16:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Ulvåkers IF / 2016 Svart Habo IF Vit/Blå Läs mer
27/04 16:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp A UL9 Habo IF Blå/Vit Nässjö FF Vit Läs mer
27/04 16:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp A UL10 Skövde AIK Rutig Ulvåkers IF / 2016 Röd Läs mer
27/04 16:00 F10 f.2014 Grupp A UL7 Råda BK Vit Tidaholms GIF Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2012 Grupp A IP1 IK Oddevold blå Egnahems BK vit Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2012 Grupp B UL6 Nödinge SK 2 BK Trix P12 Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2012 Grupp D IP2 Aneby Sk/Bälaryd P12 Nödinge SK Läs mer
27/04 16:00 P12 f.2012 Grupp E TI2 Assyriska ik Hemsjö IF P12 Svart Läs mer
27/04 16:00 P11 f.2013 Grupp C NY4 Skara FC Röd Mariebo IK Gul Läs mer
27/04 16:00 P11 f.2013 Grupp B NY3 Holmalunds IF 1 Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 16:00 P11 f.2013 Grupp A NY2 Skara FC Blå Jönköping Södra Grön Läs mer
27/04 16:00 P10 f.2014 Grupp C UL3 Skövde AIK 3 Tösse if Läs mer
27/04 16:00 P10 f.2014 Grupp A UL2 Lindö FF 2 Annebergs GIF Läs mer
27/04 16:00 F12 f.2012 Grupp A UL5 Ekhagens IF svart Skövde KIK svart Läs mer
27/04 16:00 F12 f.2012 Grupp B UL4 Taberg SK F12/13 Kareby IS Läs mer
27/04 16:20 F16/17 f.2008/2007 Grupp A SK1 Tenhult 1 Skövde KIK f16 Läs mer
27/04 16:20 F16/17 f.2008/2007 Grupp B TI1 Hertzöga BK Habo IF Läs mer
27/04 16:20 F15 f.2009 Grupp A SP2 SG Ruddalen IF Röd Hovslätts IK Läs mer
27/04 16:20 F15 f.2009 Grupp B SP1 Yxhults F09/10 Sävedalens IF Läs mer
27/04 16:20 F15 f.2009 Grupp C UL1 SG Ruddalen IF Svart Falköpings KIK Läs mer
27/04 16:20 P15 f.2009 Grupp B BI2 IF Väster / Lag 1 Skövde AIK Grön Läs mer
27/04 16:20 P15 f.2009 Grupp C KU1 Floda Boif TG&IF Läs mer
27/04 16:20 P15 f.2009 Grupp E BI1 Utsiktens BK IFK Hjo Läs mer
27/04 16:20 P15 f.2009 Grupp G KU2 Jönköpings bollklubb Götene IF Läs mer
27/04 16:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp C UL10 Skövde AIK Röd/Vit Gerdskens BK P8 Grön Läs mer
27/04 16:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp C UL9 IFK Falköping blå 2015 Assyriska IK P15 Resurs Läs mer
27/04 16:30 F11 f.2013 Grupp A SK2 Råda BK svart Egnahems BK F13 Läs mer
27/04 16:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Falköpings KIK RÖD Skövde AIK Vit Läs mer
27/04 16:30 F10 f.2014 Grupp A UL7 Falköpings KIK Skövde KIK Svart/vit Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2012 Grupp A IP1 Skultorps IF Gul Skövde AIK Röd Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2012 Grupp B UL6 Vallens If 1 Tidaholms GIF Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2012 Grupp D IP2 Holmalunds IF Röd Mullsjö Gul Läs mer
27/04 16:30 P12 f.2012 Grupp E TI2 Annebergs gif Egnahems BK svart Läs mer
27/04 16:30 P11 f.2013 Grupp C NY4 Åsebro IF Grebbestad if Läs mer
27/04 16:30 P11 f.2013 Grupp B NY3 Ölmstad IS/IK Vista Blå Mariebo IK Svart Läs mer
27/04 16:30 P11 f.2013 Grupp A NY2 IK Kongahälla Juve Ekhagens IF Läs mer
27/04 16:30 P10 f.2014 Grupp C UL3 Lindö FF 1 IFK Hjo Läs mer
27/04 16:30 P10 f.2014 Grupp A UL2 Skövde AIK 1 Falköpings FK svart Läs mer
27/04 16:30 F12 f.2012 Grupp A UL5 IF Haga Våmbs IF/F12(f.2012) Läs mer
27/04 16:30 F12 f.2012 Grupp B UL4 Skövde KIK svartvit Egnahems BK Svart Läs mer
27/04 17:00 F12 f.2012 Grupp B UL4 Särö Kullavik IF Blå Taberg SK F12/13 Läs mer
27/04 17:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp E UL9 Kinnarp-Slutarps IF Vårgårda IK Vit Läs mer
27/04 17:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp E UL10 IFK Falköping röd 2015 Gerdskens BK P8 Svart Läs mer
27/04 17:00 F11 f.2013 Grupp A SK2 Skultorps IF Mullsjö IF Läs mer
27/04 17:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Habo IF Vit/Blå Skövde AIK VitRöd Läs mer
27/04 17:00 F10 f.2014 Grupp A UL7 Skultorps IF gul Tidaholms GIF Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2012 Grupp A IP1 IK Oddevold blå IFK Falköping Grön Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2012 Grupp B UL6 Nödinge SK 2 Stenstorps IF Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2012 Grupp D IP2 Falköpings FK Röd Lerum is 3 Läs mer
27/04 17:00 P12 f.2012 Grupp E TI2 Skövde AIK Svart IFK Falköping Svart Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2013 Grupp C NY4 Skara FC Röd STENSTORP if Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2013 Grupp B NY3 Skövde AIK 2 Åsarp Trädet Läs mer
27/04 17:00 P11 f.2013 Grupp A NY2 Skara FC Blå IFK Tidaholm P11 Blå Läs mer
27/04 17:00 P10 f.2014 Grupp C UL3 IFK Tidaholm 2 Skövde AIK 3 Läs mer
27/04 17:00 P10 f.2014 Grupp A UL2 Habo IF 2 Ekedalens sportklubb Läs mer
27/04 17:00 F12 f.2012 Grupp A UL5 Ekhagens IF svart TG&IF 1 Läs mer
27/04 17:10 F16/17 f.2008/2007 Grupp A SK1 Lerkils IF Halvorstorp IS/FC Trollhättan Läs mer
27/04 17:10 F16/17 f.2008/2007 Grupp B TI1 Råda BK IFK Kumla Läs mer
27/04 17:10 F15 f.2009 Grupp A SP2 LEDIGPLATS 2 TFK/HIS Läs mer
27/04 17:10 F15 f.2009 Grupp B SP1 Älvsborg FF Blå LEDIGPLATS 3 Läs mer
27/04 17:10 F15 f.2009 Grupp C UL1 Västerås IK F U15/16 Tölö IF Läs mer
27/04 17:10 P15 f.2009 Grupp B BI2 BK Forward Halvorstorp IS Läs mer
27/04 17:10 P15 f.2009 Grupp C KU1 Kungshamns IF/Stångenäs Ais Husqvarna FF 2 Läs mer
27/04 17:10 P15 f.2009 Grupp E BI1 SG Ruddalen IF Röd Saleby/Trässberg/NorraHärene Läs mer
27/04 17:10 P15 f.2009 Grupp G KU2 IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro Stenkullen GOIK Läs mer
27/04 17:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp D UL9 Vårgårda IK Röd Gerdskens BK P8 Gul Läs mer
27/04 17:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp D UL10 IFK Falköping grön 2015 Skövde AIK Vit Läs mer
27/04 17:30 F11 f.2013 Grupp A SK2 Råda BK svart Falköpings KIK Lag Röd Läs mer
27/04 17:30 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Skövde AIK Vit Ulvåkers IF / 2016 Svart Läs mer
27/04 17:30 F10 f.2014 Grupp A UL7 Råda BK Vit Fröjereds IF/Ekedalens SK Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2012 Grupp A IP1 IFK HJO Blå Skultorps IF Gul Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2012 Grupp B UL6 Lerums IS Lila 2 BK Trix P12 Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2012 Grupp D IP2 Nödinge SK IFK Skövde 4 Läs mer
27/04 17:30 P12 f.2012 Grupp E TI2 Hemsjö IF P12 Svart Annebergs gif Läs mer
27/04 17:30 P11 f.2013 Grupp C NY4 Vara SK/Gul Mariebo IK Gul Läs mer
27/04 17:30 P11 f.2013 Grupp B NY3 Ölmstad IS/IK Vista Blå IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 17:30 P11 f.2013 Grupp A NY2 Habo IF 1 IK Kongahälla Juve Läs mer
27/04 17:30 P10 f.2014 Grupp C UL3 Lindö FF 1 IFK Falköping Blåvit Läs mer
27/04 17:30 P10 f.2014 Grupp A UL2 Falköpings FK svart Lindö FF 2 Läs mer
27/04 17:30 F12 f.2012 Grupp A UL5 Skultorp If IF Haga Läs mer
27/04 17:30 F12 f.2012 Grupp B UL4 Skövde KIK svartvit TG&IF 2 Läs mer
27/04 18:00 F12 f.2012 Grupp B UL4 Kareby IS Egnahems BK Svart Läs mer
27/04 18:00 P15 f.2009 Grupp D KU1 Smedby AIS H15/P09 Karlslunds IF FK Läs mer
27/04 18:00 P15 f.2009 Grupp H KU2 Latorps IF Råda BK Vit Läs mer
27/04 18:00 P15 f.2009 Grupp I BI1 Särö/ Kullavik IF Husqvarna ff 1 Läs mer
27/04 18:00 P15 f.2009 Grupp I BI2 Färgelanda IF Lerums IS Läs mer
27/04 18:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp E UL9 Vårgårda IK Vit IFK Falköping röd 2015 Läs mer
27/04 18:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp E UL10 Gerdskens BK P8 Svart Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
27/04 18:00 F11 f.2013 Grupp A SK2 IFK Värsås Egnahems BK F13 Läs mer
27/04 18:00 F8/9 f.2015/2016 Grupp D UL11 Skövde AIK VitRöd Hörnebo SK F2016 Läs mer
27/04 18:00 F10 f.2014 Grupp A UL7 Skövde KIK Svart/vit IFK Hjo F10 Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2012 Grupp A IP1 Skövde AIK Röd Egnahems BK vit Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2012 Grupp B UL6 Tidaholms GIF Skövde AIK Röd/vit Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2012 Grupp D IP2 Mullsjö Gul Aneby Sk/Bälaryd P12 Läs mer
27/04 18:00 P12 f.2012 Grupp E TI2 Egnahems BK svart IFK HJO vit Läs mer
27/04 18:00 P11 f.2013 Grupp C NY4 Grebbestad if IK Kongahälla Real Läs mer
27/04 18:00 P11 f.2013 Grupp B NY3 IK Kongahälla Miami Mariebo IK Svart Läs mer
27/04 18:00 P11 f.2013 Grupp A NY2 Ekhagens IF Jönköping Södra Grön Läs mer
27/04 18:00 P10 f.2014 Grupp C UL3 Tösse if IFK Hjo Läs mer
27/04 18:00 P10 f.2014 Grupp A UL2 Annebergs GIF Ulvåkers IF P2014 Läs mer
27/04 18:00 F12 f.2012 Grupp A UL5 Våmbs IF/F12(f.2012) Skövde KIK svart Läs mer
27/04 18:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp D UL10 Gerdskens BK P8 Gul IFK Falköping grön 2015 Läs mer
27/04 18:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp D UL9 Skövde AIK Vit Vårgårda IK Röd Läs mer
27/04 18:30 F11 f.2013 Grupp A SK2 Hovås Billdal IF Blå Falköpings KIK Lag Röd Läs mer
27/04 18:30 F10 f.2014 Grupp A UL7 Falköpings KIK Fröjereds IF/Ekedalens SK Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2012 Grupp A IP1 Lerum is 1 IFK Falköping Grön Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2012 Grupp B UL6 Vallens If 1 Stenstorps IF Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2012 Grupp D IP2 Holmalunds IF Röd Lerum is 3 Läs mer
27/04 18:30 P12 f.2012 Grupp E TI2 Assyriska ik IFK Falköping Svart Läs mer
27/04 18:30 P11 f.2013 Grupp C NY4 Åsebro IF STENSTORP if Läs mer
27/04 18:30 P11 f.2013 Grupp B NY3 Holmalunds IF 1 IFK Falköping Blå Läs mer
27/04 18:30 P11 f.2013 Grupp A NY2 Skövde AIK 1 IFK Tidaholm P11 Blå Läs mer
27/04 18:30 P10 f.2014 Grupp C UL3 Habo IF 4 IFK Falköping Blåvit Läs mer
27/04 18:30 P10 f.2014 Grupp A UL2 Skövde AIK 1 Ekedalens sportklubb Läs mer
27/04 18:30 F12 f.2012 Grupp A UL5 Egnahems BK Orange TG&IF 1 Läs mer
27/04 18:30 F12 f.2012 Grupp B UL4 Forserums IF TG&IF 2 Läs mer
27/04 18:50 P15 f.2009 Grupp D KU1 Hönö IS Råda BK Grön Läs mer
27/04 18:50 P15 f.2009 Grupp H KU2 BK Bifrost Tenhults IF Läs mer
27/04 19:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp E UL9 Gerdskens BK P8 Svart Vårgårda IK Vit Läs mer
27/04 19:00 P8/9 f.2015/2016 Grupp E UL10 IFK Falköping röd 2015 Kinnarp-Slutarps IF Läs mer
27/04 19:00 F11 f.2013 Grupp A SK2 Egnahems BK F13 Skultorps IF Läs mer
27/04 19:00 F10 f.2014 Grupp A UL7 Tidaholms GIF Skövde KIK Svart/vit Läs mer
27/04 19:00 P12 f.2012 Grupp A IP1 Egnahems BK vit IFK HJO Blå Läs mer
27/04 19:00 P12 f.2012 Grupp B UL6 BK Trix P12 Tidaholms GIF Läs mer
27/04 19:00 P12 f.2012 Grupp D IP2 IFK Skövde 4 Mullsjö Gul Läs mer
27/04 19:00 P12 f.2012 Grupp E TI2 IFK HJO vit Hemsjö IF P12 Svart Läs mer
27/04 19:00 P11 f.2013 Grupp C NY4 Mariebo IK Gul Grebbestad if Läs mer
27/04 19:00 P11 f.2013 Grupp B NY3 Mariebo IK Svart Skövde AIK 2 Läs mer
27/04 19:00 P11 f.2013 Grupp A NY2 Jönköping Södra Grön Habo IF 1 Läs mer
27/04 19:00 P10 f.2014 Grupp C UL3 IFK Hjo IFK Tidaholm 2 Läs mer
27/04 19:00 P10 f.2014 Grupp A UL2 Ulvåkers IF P2014 Falköpings FK svart Läs mer
27/04 19:00 F12 f.2012 Grupp A UL5 Skövde KIK svart Skultorp If Läs mer
27/04 19:00 F12 f.2012 Grupp B UL4 Egnahems BK Svart Särö Kullavik IF Blå Läs mer
27/04 19:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp D UL9 Skövde AIK Vit Gerdskens BK P8 Gul Läs mer
27/04 19:30 P8/9 f.2015/2016 Grupp D UL10 IFK Falköping grön 2015 Vårgårda IK Röd Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m A/B 1 BI2 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 1 UL1 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 2 NY1 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 3 KU1 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 4 KU2 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 5 TI1 3:a Grupp E 4:a Grupp F Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 6 SK1 3:a Grupp F 4:a Grupp E Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 7 SP1 3:a Grupp G 4:a Grupp I Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 8 SP2 3:a Grupp H 4:a Grupp G Läs mer
28/04 08:00 P15 f.2009 Kval.m C/D 9 BI1 3:a Grupp I 4:a Grupp H Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2013 Grupp B UL6 Varnhems IF Falköpings KIK Lag VIt Läs mer
28/04 08:00 F11 f.2013 Grupp A UL5 IFK Värsås Råda BK svart Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2012 Grupp A UL2 Skövde AIK Röd IK Oddevold blå Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2012 Grupp B NY2 Lerums IS Lila 2 Nödinge SK 2 Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2012 Grupp C NY3 Mullsjö Svart Assyriska ik 2 Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2012 Grupp D NY4 Nödinge SK Falköpings FK Röd Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2012 Grupp F UL3 Vallens If 2 IFK Skövde 2 Läs mer
28/04 08:00 P12 f.2012 Grupp G UL4 Lerkils IF 2 IFK Skövde 3 Läs mer
28/04 08:00 P11 f.2013 Grupp C UL8 Vara SK/Gul Skara FC Röd Läs mer
28/04 08:00 P11 f.2013 Grupp B NY5 IK Kongahälla Miami Ölmstad IS/IK Vista Blå Läs mer
28/04 08:00 F12 f.2012 Grupp B UL7 Kareby IS Skövde KIK svartvit Läs mer
28/04 08:30 F12 f.2012 Grupp B UL7 Taberg SK F12/13 Forserums IF Läs mer
28/04 08:30 F11 f.2013 Grupp B UL6 Råda BK Vit Skultorps IF, F2013 Läs mer
28/04 08:30 F11 f.2013 Grupp A UL5 Mullsjö IF Hovås Billdal IF Blå Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2012 Grupp A UL2 Skultorps IF Gul Lerum is 1 Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2012 Grupp B NY2 Skövde AIK Röd/vit Vallens If 1 Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2012 Grupp C NY3 Lerkils IF 1 Lerum is 2 Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2012 Grupp D NY4 Aneby Sk/Bälaryd P12 Holmalunds IF Röd Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2012 Grupp F UL3 Hemsjö IF P12 Falköpings FK Svart Läs mer
28/04 08:30 P12 f.2012 Grupp G UL4 IK Oddevold vit Holmalunds IF Vit Läs mer
28/04 08:30 P11 f.2013 Grupp C UL8 IK Kongahälla Real Åsebro IF Läs mer
28/04 08:30 P11 f.2013 Grupp B NY5 Åsarp Trädet Holmalunds IF 1 Läs mer
28/04 08:30 P11 f.2013 Grupp A TI2 Ekhagens IF Skara FC Blå Läs mer
28/04 08:30 P10 f.2014 Grupp C IP2 Tösse if Lindö FF 1 Läs mer
28/04 08:30 P10 f.2014 Grupp A IP1 Annebergs GIF Habo IF 2 Läs mer
28/04 08:50 F15 f.2009 Kval.m C/D 1 BI1 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 08:50 F15 f.2009 Kval.m C/D 3 BI2 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 2 UL1 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 3 NY1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 4 KU1 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 5 SP1 1:a Grupp E 2:a Grupp F Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 6 TI1 1:a Grupp F 2:a Grupp E Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 7 SK1 1:a Grupp G 2:a Grupp I Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 8 KU2 1:a Grupp H 2:a Grupp G Läs mer
28/04 08:50 P15 f.2009 Kval.m A/B 9 SP2 1:a Grupp I 2:a Grupp H Läs mer
28/04 09:00 F11 f.2013 Grupp B UL6 Hovås Billdal IF Vit Varnhems IF Läs mer
28/04 09:00 F11 f.2013 Grupp A UL5 Falköpings KIK Lag Röd IFK Värsås Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2012 Grupp A UL2 IFK Falköping Grön Skövde AIK Röd Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2012 Grupp B NY2 Nödinge SK 2 Tidaholms GIF Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2012 Grupp C NY3 Skultorps IF Svart Mullsjö Svart Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2012 Grupp D NY4 Lerum is 3 Nödinge SK Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2012 Grupp F UL3 IFK Skövde 2 Lerums Is Lila 1 Läs mer
28/04 09:00 P12 f.2012 Grupp G UL4 IFK Falköping Blå Lerkils IF 2 Läs mer
28/04 09:00 P11 f.2013 Grupp C UL8 Skara FC Röd Grebbestad if Läs mer
28/04 09:00 P11 f.2013 Grupp B NY5 Ölmstad IS/IK Vista Blå Skövde AIK 2 Läs mer
28/04 09:00 P11 f.2013 Grupp A TI2 IK Kongahälla Juve Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 09:00 P10 f.2014 Grupp C IP2 Skövde AIK 3 Habo IF 4 Läs mer
28/04 09:00 P10 f.2014 Grupp A IP1 Lindö FF 2 Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 09:00 F12 f.2012 Grupp C SK2 Ekhagens IF röd IF Hallby FK Läs mer
28/04 09:00 F12 f.2012 Grupp B UL7 TG&IF 2 Kareby IS Läs mer
28/04 09:30 F12 f.2012 Grupp B UL7 Skövde KIK svartvit Särö Kullavik IF Blå Läs mer
28/04 09:30 F12 f.2012 Grupp C SK2 Särö Kullavik IF Gul NGIS F12/13 Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2013 Grupp B UL6 Falköpings KIK Lag VIt Tymer/Lerdala Läs mer
28/04 09:30 F11 f.2013 Grupp A UL5 Råda BK svart Skultorps IF Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2012 Grupp A UL2 IK Oddevold blå IFK HJO Blå Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2012 Grupp B NY2 Stenstorps IF Lerums IS Lila 2 Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2012 Grupp C NY3 Assyriska ik 2 IFK Falköping Vit Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2012 Grupp D NY4 Falköpings FK Röd Mullsjö Gul Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2012 Grupp F UL3 Utbynäs SK Gul Vallens If 2 Läs mer
28/04 09:30 P12 f.2012 Grupp G UL4 IFK Skövde 3 Utbynäs SK Läs mer
28/04 09:30 P11 f.2013 Grupp C UL8 STENSTORP if Vara SK/Gul Läs mer
28/04 09:30 P11 f.2013 Grupp B NY5 IFK Falköping Blå IK Kongahälla Miami Läs mer
28/04 09:30 P11 f.2013 Grupp A TI2 IFK Tidaholm P11 Blå Ekhagens IF Läs mer
28/04 09:30 P10 f.2014 Grupp C IP2 IFK Falköping Blåvit Tösse if Läs mer
28/04 09:30 P10 f.2014 Grupp A IP1 Habo IF 2 Falköpings FK svart Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m A/B 1 UL1 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m A/B 2 KU1 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m A/B 3 NY1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m A/B 4 TI1 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m A/B 5 KU2 1:a Grupp E 2:a Grupp F Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m A/B 6 SK1 1:a Grupp F 2:a Grupp E Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m C/D 2 BI2 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m C/D 4 SP2 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m C/D 5 BI1 3:a Grupp E 4:a Grupp F Läs mer
28/04 09:40 F15 f.2009 Kval.m C/D 6 SP1 3:a Grupp F 4:a Grupp E Läs mer
28/04 10:00 F11 f.2013 Grupp B UL6 Råda BK Grön Skultorps IF, F2013 Läs mer
28/04 10:00 F11 f.2013 Grupp A UL5 Egnahems BK F13 Hovås Billdal IF Blå Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2012 Grupp A UL2 IFK Falköping Grön Skultorps IF Gul Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2012 Grupp B NY2 BK Trix P12 Vallens If 1 Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2012 Grupp C NY3 IFK Skövde Lerum is 2 Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2012 Grupp D NY4 Lerum is 3 Aneby Sk/Bälaryd P12 Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2012 Grupp F UL3 IFK Tidaholm Falköpings FK Svart Läs mer
28/04 10:00 P12 f.2012 Grupp G UL4 Skövde AIK Vit Holmalunds IF Vit Läs mer
28/04 10:00 P11 f.2013 Grupp C UL8 Mariebo IK Gul Åsebro IF Läs mer
28/04 10:00 P11 f.2013 Grupp B NY5 Mariebo IK Svart Holmalunds IF 1 Läs mer
28/04 10:00 P11 f.2013 Grupp A TI2 Skara FC Blå Habo IF 1 Läs mer
28/04 10:00 P10 f.2014 Grupp C IP2 Lindö FF 1 IFK Tidaholm 2 Läs mer
28/04 10:00 P10 f.2014 Grupp A IP1 Ekedalens sportklubb Annebergs GIF Läs mer
28/04 10:00 F12 f.2012 Grupp B UL7 Egnahems BK Svart Forserums IF Läs mer
28/04 10:00 F12 f.2012 Grupp C SK2 BK Trix Ekhagens IF röd Läs mer
28/04 10:30 F12 f.2012 Grupp C SK2 IF Hallby FK Skövde KIK vit Läs mer
28/04 10:30 F12 f.2012 Grupp B UL7 TG&IF 2 Taberg SK F12/13 Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m A/B 1 UL1 1:a Grupp A 2:a Grupp B Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m A/B 2 NY1 1:a Grupp B 2:a Grupp A Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m A/B 3 KU1 1:a Grupp C 2:a Grupp D Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m A/B 4 KU2 1:a Grupp D 2:a Grupp C Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m C/D 1 TI1 3:a Grupp A 4:a Grupp B Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m C/D 2 SK1 3:a Grupp B 4:a Grupp A Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m C/D 3 BI1 3:a Grupp C 4:a Grupp D Läs mer
28/04 10:30 F16/17 f.2008/2007 Kval.m C/D 4 BI2 3:a Grupp D 4:a Grupp C Läs mer
28/04 10:30 P15 f.2009 C-Slutspel SP1 1:a Kval.m C/D 1 1:a Kval.m C/D 5 Läs mer
28/04 10:30 P15 f.2009 D-Slutspel SP2 2:a Kval.m C/D 1 2:a Kval.m C/D 5 Läs mer
28/04 10:30 F11 f.2013 Grupp B UL6 Hovås Billdal IF Vit Råda BK Vit Läs mer
28/04 10:30 F11 f.2013 Grupp A UL5 Skultorps IF IFK Värsås Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2012 Grupp A UL2 Egnahems BK vit Lerum is 1 Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2012 Grupp B NY2 Tidaholms GIF Lerums IS Lila 2 Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2012 Grupp C NY3 Skultorps IF Svart Lerkils IF 1 Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2012 Grupp D NY4 Mullsjö Gul Nödinge SK Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2012 Grupp F UL3 Lerums Is Lila 1 Vallens If 2 Läs mer
28/04 10:30 P12 f.2012 Grupp G UL4 IFK Falköping Blå IK Oddevold vit Läs mer
28/04 10:30 P11 f.2013 Grupp C UL8 Grebbestad if Vara SK/Gul Läs mer
28/04 10:30 P11 f.2013 Grupp B NY5 IFK Falköping Blå Åsarp Trädet Läs mer
28/04 10:30 P11 f.2013 Grupp A TI2 Jönköping Södra Grön Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 10:30 P10 f.2014 Grupp C IP2 IFK Hjo Habo IF 4 Läs mer
28/04 10:30 P10 f.2014 Grupp A IP1 Ulvåkers IF P2014 Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2013 Grupp B UL6 Tymer/Lerdala Varnhems IF Läs mer
28/04 11:00 F11 f.2013 Grupp A UL5 Falköpings KIK Lag Röd Mullsjö IF Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2012 Grupp A UL2 IFK HJO Blå Skövde AIK Röd Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2012 Grupp B NY2 Stenstorps IF Skövde AIK Röd/vit Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2012 Grupp C NY3 IFK Falköping Vit Mullsjö Svart Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2012 Grupp D NY4 IFK Skövde 4 Holmalunds IF Röd Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2012 Grupp F UL3 Utbynäs SK Gul Hemsjö IF P12 Läs mer
28/04 11:00 P12 f.2012 Grupp G UL4 Utbynäs SK Lerkils IF 2 Läs mer
28/04 11:00 P11 f.2013 Grupp C UL8 STENSTORP if IK Kongahälla Real Läs mer
28/04 11:00 P11 f.2013 Grupp B NY5 Skövde AIK 2 IK Kongahälla Miami Läs mer
28/04 11:00 P11 f.2013 Grupp A TI2 IFK Tidaholm P11 Blå IK Kongahälla Juve Läs mer
28/04 11:00 P10 f.2014 Grupp C IP2 IFK Falköping Blåvit Skövde AIK 3 Läs mer
28/04 11:00 P10 f.2014 Grupp A IP1 Ekedalens sportklubb Lindö FF 2 Läs mer
28/04 11:00 F12 f.2012 Grupp B UL7 Särö Kullavik IF Blå Kareby IS Läs mer
28/04 11:00 F12 f.2012 Grupp C SK2 BK Trix Särö Kullavik IF Gul Läs mer
28/04 11:20 F15 f.2009 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 1 1:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 11:20 F15 f.2009 A-Slutspel KU1 1:a Kval.m A/B 2 1:a Kval.m A/B 5 Läs mer
28/04 11:20 F15 f.2009 B-Slutspel NY1 2:a Kval.m A/B 1 2:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 11:20 F15 f.2009 B-Slutspel KU2 2:a Kval.m A/B 2 2:a Kval.m A/B 5 Läs mer
28/04 11:20 F15 f.2009 C-Slutspel BI1 1:a Kval.m C/D 1 1:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 11:20 F15 f.2009 C-Slutspel BI2 1:a Kval.m C/D 2 1:a Kval.m C/D 5 Läs mer
28/04 11:20 P15 f.2009 A-Slutspel SP1 1:a Kval.m A/B 1 1:a Kval.m A/B 5 Läs mer
28/04 11:20 P15 f.2009 B-Slutspel SP2 2:a Kval.m A/B 1 2:a Kval.m A/B 5 Läs mer
28/04 11:20 P15 f.2009 C-Slutspel TI1 1:a Kval.m C/D 2 1:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 11:20 P15 f.2009 C-Slutspel SK1 1:a Kval.m C/D 6 1:a Kval.m C/D 8 Läs mer
28/04 11:30 F11 f.2013 Grupp A UL5 Råda BK svart Hovås Billdal IF Blå Läs mer
28/04 11:30 F11 f.2013 Grupp B UL6 Falköpings KIK Lag VIt Skultorps IF, F2013 Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2012 Grupp A UL2 IK Oddevold blå Lerum is 1 Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2012 Grupp B NY2 Nödinge SK 2 Vallens If 1 Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2012 Grupp C NY3 Lerkils IF 1 IFK Skövde Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2012 Grupp D NY4 Lerum is 3 Mullsjö Gul Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2012 Grupp F UL3 IFK Skövde 2 Falköpings FK Svart Läs mer
28/04 11:30 P12 f.2012 Grupp G UL4 IK Oddevold vit Skövde AIK Vit Läs mer
28/04 11:30 P11 f.2013 Grupp C UL8 Skara FC Röd Åsebro IF Läs mer
28/04 11:30 P11 f.2013 Grupp B NY5 Ölmstad IS/IK Vista Blå Holmalunds IF 1 Läs mer
28/04 11:30 P11 f.2013 Grupp A TI2 Habo IF 1 Ekhagens IF Läs mer
28/04 11:30 P10 f.2014 Grupp C IP2 IFK Tidaholm 2 Tösse if Läs mer
28/04 11:30 P10 f.2014 Grupp A IP1 Falköpings FK svart Annebergs GIF Läs mer
28/04 11:30 F12 f.2012 Grupp B UL7 Taberg SK F12/13 Egnahems BK Svart Läs mer
28/04 11:30 F12 f.2012 Grupp C SK2 Skövde KIK vit Ekhagens IF röd Läs mer
28/04 12:00 F12 f.2012 Grupp B UL7 TG&IF 2 Särö Kullavik IF Blå Läs mer
28/04 12:00 F12 f.2012 Grupp C SK2 Jitex NGIS F12/13 Läs mer
28/04 12:00 F11 f.2013 Grupp A UL5 Mullsjö IF Egnahems BK F13 Läs mer
28/04 12:00 F11 f.2013 Grupp B UL6 Hovås Billdal IF Vit Tymer/Lerdala Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2012 Grupp A UL2 IFK Falköping Grön IFK HJO Blå Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2012 Grupp B NY2 Skövde AIK Röd/vit BK Trix P12 Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2012 Grupp C NY3 Assyriska ik 2 Lerum is 2 Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2012 Grupp D NY4 Aneby Sk/Bälaryd P12 IFK Skövde 4 Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2012 Grupp F UL3 Utbynäs SK Gul Lerums Is Lila 1 Läs mer
28/04 12:00 P12 f.2012 Grupp G UL4 IFK Skövde 3 Holmalunds IF Vit Läs mer
28/04 12:00 P11 f.2013 Grupp C UL8 IK Kongahälla Real Mariebo IK Gul Läs mer
28/04 12:00 P11 f.2013 Grupp B NY5 Åsarp Trädet Mariebo IK Svart Läs mer
28/04 12:00 P11 f.2013 Grupp A TI2 Skara FC Blå Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 12:00 P10 f.2014 Grupp C IP2 Lindö FF 1 Habo IF 4 Läs mer
28/04 12:00 P10 f.2014 Grupp A IP1 Habo IF 2 Skövde AIK 1 Läs mer
28/04 12:10 F15 f.2009 D-Slutspel BI1 2:a Kval.m C/D 1 2:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 12:10 F15 f.2009 D-Slutspel BI2 2:a Kval.m C/D 2 2:a Kval.m C/D 5 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 2 1:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 6 1:a Kval.m A/B 8 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 C-Slutspel SK1 1:a Kval.m C/D 3 1:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 C-Slutspel SP1 1:a Kval.m C/D 9 Vinnare match 13973 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 D-Slutspel KU1 2:a Kval.m C/D 6 2:a Kval.m C/D 8 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 D-Slutspel KU2 2:a Kval.m C/D 2 2:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 D-Slutspel TI1 2:a Kval.m C/D 3 2:a Kval.m C/D 7 Läs mer
28/04 12:10 P15 f.2009 D-Slutspel SP2 2:a Kval.m C/D 9 Vinnare match 13981 Läs mer
28/04 12:30 F11 f.2013 Grupp A UL5 Falköpings KIK Lag Röd Skultorps IF Läs mer
28/04 12:30 F11 f.2013 Grupp B UL6 Råda BK Vit Råda BK Grön Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2012 Grupp A UL2 Skultorps IF Gul Egnahems BK vit Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2012 Grupp B NY2 Stenstorps IF Tidaholms GIF Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2012 Grupp C NY3 Skultorps IF Svart IFK Falköping Vit Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2012 Grupp D NY4 Falköpings FK Röd Holmalunds IF Röd Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2012 Grupp F UL3 Hemsjö IF P12 IFK Tidaholm Läs mer
28/04 12:30 P12 f.2012 Grupp G UL4 IFK Falköping Blå Utbynäs SK Läs mer
28/04 12:30 P11 f.2013 Grupp C UL8 STENSTORP if Grebbestad if Läs mer
28/04 12:30 P11 f.2013 Grupp B NY5 IFK Falköping Blå Skövde AIK 2 Läs mer
28/04 12:30 P11 f.2013 Grupp A TI2 IK Kongahälla Juve Jönköping Södra Grön Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2014 Grupp C IP2 Skövde AIK 3 IFK Hjo Läs mer
28/04 12:30 P10 f.2014 Grupp A IP1 Lindö FF 2 Ulvåkers IF P2014 Läs mer
28/04 12:30 F12 f.2012 Grupp B UL7 Skövde KIK svartvit Forserums IF Läs mer
28/04 12:30 F12 f.2012 Grupp C SK2 BK Trix Skövde KIK vit Läs mer
28/04 13:00 F12 f.2012 Grupp A UL3 Våmbs IF/F12(f.2012) Ekhagens IF svart Läs mer
28/04 13:00 F12 f.2012 Grupp C SK2 IF Hallby FK NGIS F12/13 Läs mer
28/04 13:00 F16/17 f.2008/2007 B-Slutspel KU1 2:a Kval.m A/B 1 2:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 13:00 F16/17 f.2008/2007 B-Slutspel KU2 2:a Kval.m A/B 2 2:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 13:00 F16/17 f.2008/2007 D-Slutspel TI1 2:a Kval.m C/D 1 2:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 13:00 F16/17 f.2008/2007 D-Slutspel SK1 2:a Kval.m C/D 2 2:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 13:00 P15 f.2009 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 3 1:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 13:00 P15 f.2009 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 9 Vinnare match 13957 Läs mer
28/04 13:00 P15 f.2009 B-Slutspel SP1 2:a Kval.m A/B 2 2:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 13:00 P15 f.2009 B-Slutspel SP2 2:a Kval.m A/B 6 2:a Kval.m A/B 8 Läs mer
28/04 13:00 P15 f.2009 B-Slutspel BI1 2:a Kval.m A/B 3 2:a Kval.m A/B 7 Läs mer
28/04 13:00 P15 f.2009 B-Slutspel BI2 2:a Kval.m A/B 9 Vinnare match 13965 Läs mer
28/04 13:00 F10 f.2014 Grupp A UL4 Skultorps IF gul Råda BK Vit Läs mer
28/04 13:00 F10 f.2014 Grupp B UL5 Råda BK Grön Skara FC Läs mer
28/04 13:00 P12 f.2012 Grupp E UL2 Egnahems BK svart Skövde AIK Svart Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Jönköping Södra -Vit Skövde AIK 4 Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2013 Grupp F UL8 Norrahammars GIS Ölmstad IS/IK Vista Röd Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2013 Grupp E NY3 IFK värsås/ igelstorp if Våmbs IF Grön Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Lerum IS Skara FC Svart Läs mer
28/04 13:00 P11 f.2013 Grupp A TI2 IFK Tidaholm P11 Blå Habo IF 1 Läs mer
28/04 13:00 P10 f.2014 Grupp D UL7 Skövde AIK 4 Floby-Grolanda IF Läs mer
28/04 13:00 P10 f.2014 Grupp C IP2 IFK Falköping Blåvit IFK Tidaholm 2 Läs mer
28/04 13:00 P10 f.2014 Grupp B UL6 BK Trix 1 Skultorps IF Gul Läs mer
28/04 13:00 P10 f.2014 Grupp A IP1 Ekedalens sportklubb Falköpings FK svart Läs mer
28/04 13:30 F10 f.2014 Grupp A UL4 IFK Hjo F10 Falköpings KIK Läs mer
28/04 13:30 F10 f.2014 Grupp B UL5 Sandhems IF Skövde KIK svart Läs mer
28/04 13:30 P12 f.2012 Grupp E UL2 Annebergs gif Assyriska ik Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skultorps IF Gul Skara FC Vit Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2013 Grupp F UL8 Habo IF 2 Holmalunds IF 2 Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2013 Grupp E NY3 Vara SK/Svart Habo IF 3 Läs mer
28/04 13:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 IFK Hjo Skövde AIK 3 Läs mer
28/04 13:30 P10 f.2014 Grupp E IP2 BK Trix 2 Barnarps if Läs mer
28/04 13:30 P10 f.2014 Grupp E IP1 Skultorps IF Svart Habo IF 1 Läs mer
28/04 13:30 P10 f.2014 Grupp D UL7 Habo IF 5 Stenstorps if Läs mer
28/04 13:30 P10 f.2014 Grupp B UL6 Skara Fc Blå Habo IF 3 Läs mer
28/04 13:30 F12 f.2012 Grupp A UL3 IF Haga Egnahems BK Orange Läs mer
28/04 13:30 F12 f.2012 Grupp C SK2 Särö Kullavik IF Gul Jitex Läs mer
28/04 13:50 F16/17 f.2008/2007 A-Slutspel UL1 1:a Kval.m A/B 1 1:a Kval.m A/B 3 Läs mer
28/04 13:50 F16/17 f.2008/2007 A-Slutspel NY1 1:a Kval.m A/B 2 1:a Kval.m A/B 4 Läs mer
28/04 13:50 F16/17 f.2008/2007 C-Slutspel KU1 1:a Kval.m C/D 1 1:a Kval.m C/D 3 Läs mer
28/04 13:50 F16/17 f.2008/2007 C-Slutspel KU2 1:a Kval.m C/D 2 1:a Kval.m C/D 4 Läs mer
28/04 13:50 F15 f.2009 A-Slutspel SK1 1:a Kval.m A/B 6 Vinnare match 13937 Läs mer
28/04 13:50 F15 f.2009 A-Slutspel TI1 1:a Kval.m A/B 4 Vinnare match 13938 Läs mer
28/04 13:50 F15 f.2009 B-Slutspel SP1 2:a Kval.m A/B 6 Vinnare match 13942 Läs mer
28/04 13:50 F15 f.2009 B-Slutspel SP2 2:a Kval.m A/B 4 Vinnare match 13943 Läs mer
28/04 13:50 F15 f.2009 C-Slutspel BI1 1:a Kval.m C/D 6 Vinnare match 13947 Läs mer
28/04 13:50 F15 f.2009 C-Slutspel BI2 1:a Kval.m C/D 4 Vinnare match 13948 Läs mer
28/04 14:00 F10 f.2014 Grupp A UL4 Fröjereds IF/Ekedalens SK Skultorps IF gul Läs mer
28/04 14:00 F10 f.2014 Grupp B UL5 Skara FC Norrahammars GIS Läs mer
28/04 14:00 P12 f.2012 Grupp E UL2 IFK Falköping Svart Egnahems BK svart Läs mer
28/04 14:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skövde AIK 4 Ulvåkers IF röd Läs mer
28/04 14:00 P11 f.2013 Grupp F UL8 Ölmstad IS/IK Vista Röd Skövde AIK 5 Läs mer
28/04 14:00 P11 f.2013 Grupp E NY3 Ulvåkers IF svart IFK värsås/ igelstorp if Läs mer
28/04 14:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Våmbs IF Vit Lerum IS Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2014 Grupp D UL7 Falköpings FK röd Skövde AIK 4 Läs mer
28/04 14:00 P10 f.2014 Grupp B UL6 Skultorps IF Gul IFK Falköping Blå Läs mer
28/04 14:00 F12 f.2012 Grupp A UL3 TG&IF 1 Våmbs IF/F12(f.2012) Läs mer
28/04 14:15 P10 f.2014 Grupp E IP2 Skara Fc Vit Barnarps if Läs mer
28/04 14:15 P10 f.2014 Grupp E IP1 Habo IF 1 IFK Tidaholm 1 Läs mer
28/04 14:30 F10 f.2014 Grupp A UL4 Råda BK Vit Skövde KIK Svart/vit Läs mer
28/04 14:30 F10 f.2014 Grupp B UL5 Skultorps IF svart Råda BK Grön Läs mer
28/04 14:30 P12 f.2012 Grupp E UL2 Skövde AIK Svart Hemsjö IF P12 Svart Läs mer
28/04 14:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 IFK Tidaholm P11 Jönköping Södra -Vit Läs mer
28/04 14:30 P11 f.2013 Grupp F UL8 IFK Falköping Vit Norrahammars GIS Läs mer
28/04 14:30 P11 f.2013 Grupp E NY3 Våmbs IF Grön Skultorps IF Svart Läs mer
28/04 14:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Skara FC Svart IFK Falköping Blåvit Läs mer
28/04 14:30 P10 f.2014 Grupp D UL7 Floby-Grolanda IF Fröjereds IF Läs mer
28/04 14:30 P10 f.2014 Grupp B UL6 Tidaholms Gif vit BK Trix 1 Läs mer
28/04 14:30 F12 f.2012 Grupp A UL3 Ekhagens IF svart Skultorp If Läs mer
28/04 14:40 F15 f.2009 D-Slutspel BI1 2:a Kval.m C/D 6 Vinnare match 13952 Läs mer
28/04 14:40 F15 f.2009 D-Slutspel BI2 2:a Kval.m C/D 4 Vinnare match 13953 Läs mer
28/04 14:40 P15 f.2009 A-Slutspel UL1 Vinnare match 13958 Vinnare match 13959 Läs mer
28/04 14:40 P15 f.2009 A-Slutspel NY1 Vinnare match 13960 Vinnare match 13961 Läs mer
28/04 14:40 P15 f.2009 C-Slutspel SP1 Vinnare match 13974 Vinnare match 13975 Läs mer
28/04 14:40 P15 f.2009 C-Slutspel SP2 Vinnare match 13976 Vinnare match 13977 Läs mer
28/04 14:40 P15 f.2009 D-Slutspel KU1 Vinnare match 13982 Vinnare match 13983 Läs mer
28/04 14:40 P15 f.2009 D-Slutspel KU2 Vinnare match 13984 Vinnare match 13985 Läs mer
28/04 15:00 F16/17 f.2008/2007 D-Slutspel SK1 Vinnare match 13934 Vinnare match 13935 Läs mer
28/04 15:00 F10 f.2014 Grupp A UL4 Tidaholms GIF Falköpings KIK Läs mer
28/04 15:00 F10 f.2014 Grupp B UL5 Skövde KIK Vit Skövde KIK svart Läs mer
28/04 15:00 P12 f.2012 Grupp E UL2 IFK HJO vit Assyriska ik Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 LEDIGPLATS 2 Skara FC Vit Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2013 Grupp F UL8 Jönköping Södra Svart Holmalunds IF 2 Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2013 Grupp E NY3 Ulvåkers IF svart Vara SK/Svart Läs mer
28/04 15:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Mariebo IK Vit Skövde AIK 3 Läs mer
28/04 15:00 P10 f.2014 Grupp E IP2 BK Trix 2 Skara Fc Vit Läs mer
28/04 15:00 P10 f.2014 Grupp E IP1 IFK Falköping Vit Skultorps IF Svart Läs mer
28/04 15:00 P10 f.2014 Grupp D UL7 Falköpings FK röd Habo IF 5 Läs mer
28/04 15:00 P10 f.2014 Grupp B UL6 Skövde AIK 2 Habo IF 3 Läs mer
28/04 15:00 F12 f.2012 Grupp A UL3 TG&IF 1 IF Haga Läs mer
28/04 15:30 F12 f.2012 Grupp A UL3 Skövde KIK svart Egnahems BK Orange Läs mer
28/04 15:30 F16/17 f.2008/2007 A-Slutspel UL1 Vinnare match 13925 Vinnare match 13926 Läs mer
28/04 15:30 F16/17 f.2008/2007 B-Slutspel KU1 Vinnare match 13928 Vinnare match 13929 Läs mer
28/04 15:30 F16/17 f.2008/2007 C-Slutspel KU2 Vinnare match 13931 Vinnare match 13932 Läs mer
28/04 15:30 F15 f.2009 C-Slutspel BI1 Vinnare match 13949 Vinnare match 13950 Läs mer
28/04 15:30 P15 f.2009 B-Slutspel SP1 Vinnare match 13966 Vinnare match 13967 Läs mer
28/04 15:30 P15 f.2009 B-Slutspel SP2 Vinnare match 13968 Vinnare match 13969 Läs mer
28/04 15:30 F10 f.2014 Grupp A UL4 Fröjereds IF/Ekedalens SK IFK Hjo F10 Läs mer
28/04 15:30 F10 f.2014 Grupp B UL5 Norrahammars GIS Råda BK Grön Läs mer
28/04 15:30 P12 f.2012 Grupp E UL2 Hemsjö IF P12 Svart Egnahems BK svart Läs mer
28/04 15:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 IFK Tidaholm P11 Skultorps IF Gul Läs mer
28/04 15:30 P11 f.2013 Grupp F UL8 IFK Falköping Vit Habo IF 2 Läs mer
28/04 15:30 P11 f.2013 Grupp E NY3 Skultorps IF Svart IFK värsås/ igelstorp if Läs mer
28/04 15:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 IFK Falköping Blåvit Lerum IS Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2014 Grupp D UL7 Tidaholms Gif Svart Stenstorps if Läs mer
28/04 15:30 P10 f.2014 Grupp B UL6 IFK Falköping Blå BK Trix 1 Läs mer
28/04 15:45 P10 f.2014 Grupp E IP2 IFK Tidaholm 1 Skultorps IF Svart Läs mer
28/04 15:45 P10 f.2014 Grupp E IP1 IFK Falköping Vit BK Trix 2 Läs mer
28/04 16:00 F10 f.2014 Grupp A UL4 Skövde KIK Svart/vit Skultorps IF gul Läs mer
28/04 16:00 F10 f.2014 Grupp B UL5 Skultorps IF svart Sandhems IF Läs mer
28/04 16:00 P12 f.2012 Grupp E UL2 IFK Falköping Svart Annebergs gif Läs mer
28/04 16:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Ulvåkers IF röd Jönköping Södra -Vit Läs mer
28/04 16:00 P11 f.2013 Grupp F UL8 Skövde AIK 5 Norrahammars GIS Läs mer
28/04 16:00 P11 f.2013 Grupp E NY3 Ekhagens IF/Svart Habo IF 3 Läs mer
28/04 16:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 Våmbs IF Vit IFK Hjo Läs mer
28/04 16:00 P10 f.2014 Grupp D UL7 Fröjereds IF Skövde AIK 4 Läs mer
28/04 16:00 P10 f.2014 Grupp B UL6 Tidaholms Gif vit Skara Fc Blå Läs mer
28/04 16:00 F12 f.2012 Grupp A UL3 Skultorp If Våmbs IF/F12(f.2012) Läs mer
28/04 16:20 F15 f.2009 A-Slutspel UL1 Vinnare match 13939 Vinnare match 13940 Läs mer
28/04 16:20 F15 f.2009 B-Slutspel SP1 Vinnare match 13944 Vinnare match 13945 Läs mer
28/04 16:20 F15 f.2009 D-Slutspel BI1 Vinnare match 13954 Vinnare match 13955 Läs mer
28/04 16:20 P15 f.2009 C-Slutspel SP2 Vinnare match 13978 Vinnare match 13979 Läs mer
28/04 16:20 P15 f.2009 D-Slutspel KU1 Vinnare match 13986 Vinnare match 13987 Läs mer
28/04 16:30 F10 f.2014 Grupp A UL4 Råda BK Vit Falköpings KIK Läs mer
28/04 16:30 F10 f.2014 Grupp B UL5 Skara FC Skövde KIK svart Läs mer
28/04 16:30 P12 f.2012 Grupp E UL2 Skövde AIK Svart Assyriska ik Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skövde AIK 4 Skara FC Vit Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2013 Grupp F UL8 Ölmstad IS/IK Vista Röd Holmalunds IF 2 Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2013 Grupp E NY3 Ulvåkers IF svart Skultorps IF Svart Läs mer
28/04 16:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Skara FC Svart Skövde AIK 3 Läs mer
28/04 16:30 P10 f.2014 Grupp E IP1 Habo IF 1 Barnarps if Läs mer
28/04 16:30 P10 f.2014 Grupp E IP2 IFK Falköping Vit IFK Tidaholm 1 Läs mer
28/04 16:30 P10 f.2014 Grupp D UL7 Floby-Grolanda IF Stenstorps if Läs mer
28/04 16:30 P10 f.2014 Grupp B UL6 Skultorps IF Gul Habo IF 3 Läs mer
28/04 16:30 F12 f.2012 Grupp A UL3 Ekhagens IF svart Egnahems BK Orange Läs mer
28/04 17:00 F12 f.2012 Grupp A UL3 IF Haga Skövde KIK svart Läs mer
28/04 17:00 F10 f.2014 Grupp A UL4 IFK Hjo F10 Tidaholms GIF Läs mer
28/04 17:00 F10 f.2014 Grupp B UL5 Skultorps IF svart Norrahammars GIS Läs mer
28/04 17:00 P12 f.2012 Grupp E UL2 Annebergs gif IFK HJO vit Läs mer
28/04 17:00 P11 f.2013 Grupp G NY4 Skultorps IF Gul LEDIGPLATS 2 Läs mer
28/04 17:00 P11 f.2013 Grupp F UL8 Habo IF 2 Jönköping Södra Svart Läs mer
28/04 17:00 P11 f.2013 Grupp E NY3 Våmbs IF Grön Habo IF 3 Läs mer
28/04 17:00 P11 f.2013 Grupp D NY2 IFK Hjo Mariebo IK Vit Läs mer
28/04 17:00 P10 f.2014 Grupp D UL7 Habo IF 5 Tidaholms Gif Svart Läs mer
28/04 17:00 P10 f.2014 Grupp B UL6 Skara Fc Blå Skövde AIK 2 Läs mer
28/04 17:10 P15 f.2009 A-Slutspel UL1 Vinnare match 13962 Vinnare match 13963 Läs mer
28/04 17:10 P15 f.2009 B-Slutspel SP1 Vinnare match 13970 Vinnare match 13971 Läs mer
28/04 17:30 F10 f.2014 Grupp A UL4 Fröjereds IF/Ekedalens SK Skövde KIK Svart/vit Läs mer
28/04 17:30 F10 f.2014 Grupp B UL5 Sandhems IF Skövde KIK Vit Läs mer
28/04 17:30 P12 f.2012 Grupp E UL2 IFK Falköping Svart Hemsjö IF P12 Svart Läs mer
28/04 17:30 P11 f.2013 Grupp G NY4 IFK Tidaholm P11 Ulvåkers IF röd Läs mer
28/04 17:30 P11 f.2013 Grupp F UL8 IFK Falköping Vit Skövde AIK 5 Läs mer
28/04 17:30 P11 f.2013 Grupp E NY3 Vara SK/Svart Ekhagens IF/Svart Läs mer
28/04 17:30 P11 f.2013 Grupp D NY2 Våmbs IF Vit IFK Falköping Blåvit Läs mer
28/04 17:30 P10 f.2014 Grupp D UL7 Falköpings FK röd Fröjereds IF Läs mer
28/04 17:30 P10 f.2014 Grupp B UL6 Tidaholms Gif vit IFK Falköping Blå Läs mer
28/04 17:30 F12 f.2012 Grupp A UL3 TG&IF 1 Skultorp If Läs mer